Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ooooo insan harbiden çok sabırsızlanıyor deme :))) gelsinde bizde yeni makyajlarını görelim valla :)))
ben makyaj malzemesi alımına son verdim çeyiz düzüyorum artık :))))
magrentam en iyisini yaparsın..:13:çünü bunun sonu yok ,hastalık bu...:KK36:

magrentam en iyisini yaparsın..:13:çünü bunun sonu yok ,hastalık bu...:KK36:

almam gereken bir kaç renk far var mor tonu yeşil tonu birde eyeliner istiyorum kahverengi ve siyah :) elfin eyelineri 6 aydı sanırım çok ufak okunmuyor :)))yenisini alayım diyorum benefitten stilaan falan :)

walla ben yaz dönüşü bu topiği terk ettiğimden beri almıyorum hiç bi şe :KK60:
paracıklarımı biriktirip tatilde tbs ve yves rocher'a bayıcam:KK69:

Son düzenleme:
almam gereken bir kaç renk far var mor tonu yeşil tonu birde eyeliner istiyorum kahverengi ve siyah :) elfin eyelineri 6 aydı sanırım çok ufak okunmuyor :)))yenisini alayım diyorum benefitten stilaan falan :)

fırçalı eyeliner kullanıyorsan..alix avieni denemelisin..
daha önce pierre cardin kullanıyordum,sonra piyasadan kalktı,
alix avien kullanmaya başladım, memnunum..pierre cardin çıkmışsa da artık haberim yok..:KK34:

walla ben yaz dönüşü bu topiği terk ettiğimden beri almıyorum hiç bi şe :KK60:
paracıklarımı biriktirip tatilde tbs ve yves rocher'a bayıcam:KK69:
ooooooo sen oje almadan durabilirmisin kiii? ya da rujjj :p
fırçalı eyeliner kullanıyorsan..alix avieni denemelisin..
daha önce pierre cardin kullanıyordum,sonra piyasadan kalktı,
alix avien kullanmaya başladım, memnunum..pierre cardin çıkmışsa da artık haberim yok..:KK34:

canım ben dipliner ve jel eyeliner kullanıyorum fırçalı denemedim hiç denememde likit sevmiyorum :)

günaydın bayanalr iyi sabahlar:KK12:

ooooooo sen oje almadan durabilirmisin kiii? ya da rujjj :p

canım ben dipliner ve jel eyeliner kullanıyorum fırçalı denemedim hiç denememde likit sevmiyorum :)

günaydın bayanalr iyi sabahlar:KK12:

hee oje sayılmaz zaten kızımEn Büyük TÜRKİYE diğerlerinde oje yok kiii (yves'in oceleri bebe şeysi gibi,renk bile yok)
inglot' dan alaım dedim denemelik,fiyatını öğrenince korktum :90:

ruj konusunda dayanmaya çalışıcam çünkü cidden flormar-tbs rujları arasında uçurum var:89:

Son düzenleme:
hee oje sayılmaz zaten kızımEn Büyük TÜRKİYE diğerlerinde oje yok kiii (yves'in oceleri bebe şeysi gibi,renk bile yok)
inglot' dan alaım dedim denemelik,fiyatını öğrenince korktum :90:

ruj konusunda dayanmaya çalışıcam çünkü cidden flormar-tbs rujları arasında uçurum var:89:

hiçbişi almıyorum deyince ojeyide kattım canım :pPPPPP valla rujları flormardan al tbsden de göz kremi ayak kremi falan :p:KK12:

bugün elf siparişim geldi elf topiğinede ekledim burayada koyayım :))

Son düzenleme:
kızlar strawberryden aldığım bourjois kalem seti geldi. resim netten çekmeye üşendim.
göz kalemleri güzel, özellikle metalik yeşili pek beğendim. rimeli hiç beğenmedim. bu rimel tek de satılıyor almayı düşünen almasın, çünkü etkisiz eleman gibi birşey:S ama set halini sevdim ben. bir de ck ruj gönderdiler kurban bayramı hediyesi. böyleyken böyle :)

10451729414.jpg

bir de dün sephoraya gittim far bazı almaya ama tüpte gıcık birşey vardı beğenmedim. tanrıçanın tavsiyesi üzerine arko krem kullanıcam baz niyetine :KK70:
bir de tavsiyeniz olan loccitane elmalı bademli kremi denedim, biraz yağlı geldi bana, sizinki de öyle mi sivilce falan yapar mı, ben hep yağsız kremler kullanıyorum da kararsız kaldım:A

Eki Görüntüle 59439

bugün gelen ilk elf alışverişim :))

Eki Görüntüle 59440

all over stick işlevli bişeye benziyo rengi apricot beige

Eki Görüntüle 59441

pudra rengi rosy beige mükemmel değil ama fiyatını düşününce oldukça başarılı

Eki Görüntüle 59442

allık rengi meilow mauve studio serisinden bu hoşuma gitti hafif ışıltısı var.

Eki Görüntüle 59443

kaş bazı buna bayıldım diyebilirim harika rengi ash.buda studio serisi

Eki Görüntüle 59444

buda likit ruj ama normal rujun üzerinde parlataıcı gibi daha hoş duracak sanırım.rengimauve berry

ilk siparişimdi son olmayacağı kesin 10 günde geldi dün akşam stoklar geldi yazınca bi sipariş daha verdim ama bu sefer evham yapıp takip numaralı kargo istedim
aslında gerek yokmuş sapasağlam geldi kapıcıda yukarı çıkardı,onlar gelincede eklerim.
umarım faydası olur ,bu arada ben beyaz tenliyim renkleri ona göre seçtim bilginize..

bugün elf siparişim geldi elf topiğinede ekledim burayada koyayım :))
bekliyoruz canım resimleriii :))))
kızlar strawberryden aldığım bourjois kalem seti geldi. resim netten çekmeye üşendim.
göz kalemleri güzel, özellikle metalik yeşili pek beğendim. rimeli hiç beğenmedim. bu rimel tek de satılıyor almayı düşünen almasın, çünkü etkisiz eleman gibi birşey:S ama set halini sevdim ben. bir de ck ruj gönderdiler kurban bayramı hediyesi. böyleyken böyle :)

10451729414.jpg

bir de dün sephoraya gittim far bazı almaya ama tüpte gıcık birşey vardı beğenmedim. tanrıçanın tavsiyesi üzerine arko krem kullanıcam baz niyetine :KK70:
bir de tavsiyeniz olan loccitane elmalı bademli kremi denedim, biraz yağlı geldi bana, sizinki de öyle mi sivilce falan yapar mı, ben hep yağsız kremler kullanıyorum da kararsız kaldım:A
güle güle kullan canım :) maskaranın tam adınıda yazda yardımcı olsun düşünenlere :)))
sephoraya bende gidicem far bazı için bakayım bana ne göstericekler :)))

krem yağlı gibi duruyor evet ama yağlandırmıyor birkaç gündür her sabah sürüyorum sorun yok canım :)onlar sana ne önerdi peki seri yaptırsadın ne olur diye :)ben liste yaptırmıştım sırayla aldım sonra :)

10451729414.jpg

güle güle kullan tatlım ck ruj rengi nedir?
bende set halinde bourjois almıştım rimel bu settekine benziyor hiç güzel değildi
Eki Görüntüle 59439

Eki Görüntüle 59440

Eki Görüntüle 59441

Eki Görüntüle 59442

Eki Görüntüle 59443

Eki Görüntüle 59444

buda likit ruj ama normal rujun üzerinde parlataıcı gibi daha hoş duracak sanırım.rengimauve berry

ilk siparişimdi son olmayacağı kesin 10 günde geldi dün akşam stoklar geldi yazınca bi sipariş daha verdim ama bu sefer evham yapıp takip numaralı kargo istedim
aslında gerek yokmuş sapasağlam geldi kapıcıda yukarı çıkardı,onlar gelincede eklerim.
umarım faydası olur ,bu arada ben beyaz tenliyim renkleri ona göre seçtim bilginize..

güle güle kullan hayatım:21:

Eki Görüntüle 59439

Eki Görüntüle 59440

Eki Görüntüle 59441

Eki Görüntüle 59442

Eki Görüntüle 59443

Eki Görüntüle 59444

güle güle kullan canım alışveriş için sabırsızlanma bence birdaha faceden takip et en azından kargo ücreti ödeme :)) yeni cicilerinide merakla bekliyoruz ben 2 kere sipariş verdim 2side sorunsuz geldi takip no falanda almamıştım:KK12:

bu aralar renkli eyeliner lar çok hoşuma gidiyor 3 ledim kendilerini rafda çektim resmi arkada rujlarımda çıkmış:80:

fotoraf1863.jpg

ben nedense bir türlü tek bir parfüme bağımlı kalamadım bu sene bi kokumu bulamadım gitti psikolojime göre parfüm seçiyorum her gün ilginç dimi:KK1:

fotoraf1864.jpg

avon saatim ve ojeler :KK12:

fotoraf1849.jpg

güle güle kullan şeymacım avonun şu yeni çıkan pembe şişeli parfümü çok hoştu :)))
anladıpım kadarıyla şekerli kokuları seviyorsun :) the body shop vanilyayı bir dene birde açık parfüm almıştım ben lolita lempicka lift onu dene birde angel var açık parfüm ama o birazcık ağır

güle güle kullan şeymacım avonun şu yeni çıkan pembe şişeli parfümü çok hoştu :)))
anladıpım kadarıyla şekerli kokuları seviyorsun :) the body shop vanilyayı bir dene birde açık parfüm almıştım ben lolita lempicka lift onu dene birde angel var açık parfüm ama o birazcık ağır

cnm aksine bende avonun şekerli kokusunu hiç sevmedim bööö

çok kötü ben şekerli kokuları sevmiyorum ama aldım işde eşim büyülendi gerçi ama neyse :)

cnm evet o body shpun vanilyalı kokusuna bayılıyorumda bir türlü alamadım yahu

acaba halaa indirim vardı bir ara devam ediyormu

birde annem benim lacoste yi çok sever ama

sağolsun herkese verdi markasını:)))

ondan sevmiyorum onuda artık:KK12::KK16:

lolitada güsel evette işde bir türlü bir parfümde karar kılamadım bu sene ne oluyor bana anlamadım:KK3:

güle güle kullan canım :) maskaranın tam adınıda yazda yardımcı olsun düşünenlere :)))
sephoraya bende gidicem far bazı için bakayım bana ne göstericekler :)))

krem yağlı gibi duruyor evet ama yağlandırmıyor birkaç gündür her sabah sürüyorum sorun yok canım :)onlar sana ne önerdi peki seri yaptırsadın ne olur diye :)ben liste yaptırmıştım sırayla aldım sonra :)

volume glamour ultra black canım. resim çektim ekliycem şimdi:)

güle güle kullan tatlım ck ruj rengi nedir?
bende set halinde bourjois almıştım rimel bu settekine benziyor hiç güzel değildi

delicious luxury 125 numara canım. onu da çektik ekliycem birazdan, doğal nemlendiricili bir ruj.

arada olur canım bende uzun süre far a way kullandım şimdi kokusunu duymak bile istemiyorum
lolitaya fena taktım ama bu vanilyalı parfüü deneyim dedim o bitince gene lolita alıcam
angel kullandım uzun süre oda baydı yane sürekli aynı parfüm kullanılmıyor boşver sık sık bitir bitmezse at birine ver daha yeni 1 şişe far a wayi verdim kuzenime al sen seviyon diye :)

X