Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrenta buarda çok tatlı bi yüzün var .göçmenlik fln varmı tatlım sende? gözlerinede bayıldım meeeaaşşallahh

bu da benim allığımmmm :) geçenlerde size danışmıştım bunu aldım, elime de geçti.. güzel çıktı, beğendim çok acayip pembe değil gibi, gerçi ben de hafif sürüyorum :)

güle güle kullan tatlımbayanssulusmile

yükselenim aslan olurmusempatiksalakcinni.burcum da koç nasıl ama.buyrunnnnnnnnn

aslan olsundan nasıl olursa olsunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
canlarım gunaydınn,herkes cicilerini gule gule kullansınnn

günaydın balımmmmmmmmzemuszemus

valla ben de hiç duymamıştım ama aldıklarını bırakıp çıakrmışlar bende anlamadım :))))
neyse gideceğim bir kesin olsun o zaman didiklemeye devam edicem bu konuyu :)))))
yükselenim aslan olurmusempatiksalakcinni.burcum da koç nasıl ama.buyrunnnnnnnnn
of of off çok tehlikeli çok megoloman bir kişi enemmmmmmmmmm
magrenta buarda çok tatlı bi yüzün var .göçmenlik fln varmı tatlım sende? gözlerinede bayıldım meeeaaşşallahh

ya pirhotcum şımardım yahuuuu ama ben seni görmedim kaldırmışın resimleri ben bakana kadar((

günaydın bayanlar iyi sabahlar

Son düzenleme:
güle güle kullan tatlımbayanssulusmile

aslan olsundan nasıl olursa olsunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın balımmmmmmmmzemuszemus

canlarım gunaydınn,herkes cicilerini gule gule kullansınnn

selam kızlarrrr a.s.

Lacrima güle güle kullan allığını....

teşekkür ederimmmmm hepinizee boshayallersmileboshayallersmilebayanssulusmilebayanssulusmile

bu arada ben de aslan burcuyumm şakkıdışakkıdı

lacrima sende miiikaydirigubbakcemile3

ya kızlar ben çok şaşkın ve üzgünümmm:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…