Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Üşengeç hatun kaydirigubbakcemile3 Neyse ki foto bulmaya üşenmemiş bu kez kaydirigubbakcemile3
Hepsini güle güle kullan canımcımmm opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 aslında üşengeçlikten değilde fotoğraf makinesi için pil almayı unuttum ya telden net çıkmıyor

kızlar coastal scents te yine indirim vs olunca bana haber verin iyi mi ?
fırçalara bayıldımkaydirigubbakcemile2

güle güle kullan hayatım beğenmene sevindim opuyorumnanaktan FOX4 kodunun süresi bitmişmi? canım facebookta üye ol indirimler için.

enem bu hatun valla üşengeççççç kız hiçmi resmin yok facede falan kopyala buraya koy bakem arar sapıklık ederim bak olmadı mms gönder hehehe

zapık magrentamkaydirigubbakcemile3

cafelattem gule gule kullan canım benım

saol bidenembayanssulusmile

aaaaa beğen canı beğen nolcak megolomanlık iyi bişi biraz :))) ben mesela megoloman latte megoloman biz ikimizde aslan burcuyuz daaa gerçi burdaki kızların hepsi megoloman yahuuuuuuuuubayanssulusmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aslanların özünde var megolamanlık ben napim
kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 bende aslan burcuyum kaydirigubbakcemile3

anaaam bi aslan dahaopuyorumnanaktan

cafellatta
magrenta
angelica
nil

ASLAN BURCU (hırrrrrr) aklinialirimsmile
hanımlar yok mu arttıran

kokoş bi topicte illa aslan burcu olur kaydirigubbakcemile3

kovayım ben kaydirigubbakcemile3 yok mu başka kovaaaaaaaaaaa sempatiksalakcinni
oy oy tekmi kaldın sen :teselli::tesellilumunekankayizsmile

bana kanının fokurdaması lassımdı :dilcikar::dilcikar:

bu arada watsonsta flormar yüz grubu ürünlerinden 1 alana 2. %50 indirimli
rımmel watsonsta varmış ama benim bugün dikkatimi çekti:hulya:

Son düzenleme:
Allahım resmen dışlandım
dış kapının dış mandalı :))))))))))))) kova bennnnnnnnnn :)))))))))

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3 baskı yapmak budur işte olumunekankayizsmile
hahahaha deme amaaa işe yaramıo ama yaaaaaa bi bakıp çıkıcaktım ben amaaa
aayy flormar süpermiş yahuuuu
neysem artık makyaj alışverişimi durdurdum bayramda yurtdışı turu yapcaz belkim free shoptan alayım diom bişilerrr ama önce giden birinden beni çalıştırmasını isticem heheheh
buarada rimmelin oje matlaştrıcısı varmış bende almak istiommm ondan aklıma geldi rimmel deyince
Ben akrep aklinialirimsmile :lepi:

oyy re sonjammm sanda akrep yakışırdı yahuu ateşli hatun seniii kötükedihüsodelikafadulden

Ben akrep aklinialirimsmile :lepi:

akrep burcu ile çok iyi anlaşırım olumunekankayizsmile

yok yok tatlım işe yaramadı, belki sonra ikna ederiz donutu....sempatiksalakcinni

ayyy canım duty free deme bana tam bir cennet oluyor ya, parfümler, kozmetikler... :asigim:

AYYYYY sen gidiomuydunnnnn yoksammm 30 dk sınırlaması varmış hangi markalar vardırki acep? en iyileri listelicem kredi kartımı boşaltıcammm bekle beni duty freeeeeeeeeeeee inşallah
Allahım resmen dışlandım
dış kapının dış mandalı :))))))))))))) kova bennnnnnnnnn :)))))))))

ayyy kızzzz yok öle bişi resimsiz olmuooo ya bi koyuver zaten saçları elleri alnı gördük saç muhabbetine dudakalrı ezberledik az daha göstersen nolcakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 merktançatlayanüyesimileysiakannehirsempatiksalakcinni

canım ben y.dışına gidiyorum...En son 1 sene önce gitmiştim....valla 30 dak sınırlaması filan yoktu o zaman canım? sadece içki de filan kişi başına sınırlama var diye biliyorum ben...bir de duty free kısmına bagajını verip geçiyorsun ve uçakta yanına alacağın sıvı maddelerde (parfüm, losyon gibi) sınırlama var....

bu arada atu nün websitesine gir canım ürünler kısmından kozmetik'i seç... ürünleri görebilirsin orada fiyatları ile beraber hem de....:kedi:
Atu'nün fiyatları fena değil, ama şunu da söylemeliyim ki gideceğin yere bağlı değişiyor mesela Londra'nın, Dubai'nin duty freeleri bayaa geniş ve güzeldi...Arap ülkelerinin (aktarmalı uçuşun olacaksa genelde duruyor bu ülklerede duruyor uçak) duty freeleri daha ucuz...

TR'den çıkarken ki duty free çok geniş, dönüşteki biraz daha küçük ama gideceğin ülkenin duty freesini de göz önünde bulundur ürün alırken....

ayyy ne uzun yazdım yine CADIARZU

Son düzenleme:
oyy re sonjammm sanda akrep yakışırdı yahuu ateşli hatun seniii kötükedihüsodelikafadulden

Hahahaha :)))) Magrentamm herkes aynı tepkiyi veriyor biliyor musun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

akrep burcu ile çok iyi anlaşırım olumunekankayizsmile

Canımıniçiii ben de aslanlarla, balıklarla, kovalarla, yay ve yengeçlerle çok iyi anlaşırım kaydirigubbakcemile3 Zaten ben yarı akrep yarı yayım. Birinin bitip öbürünün başladığı gün doğmuşum :))) Senelerdir en yakın dostum aslandır, annem de kovadır. boshayallersmile

aynen fıstığım benimde en yakın arkadaşımlarından 2'si akrep burcudur...olumunekankayizsmile
onun dışında da boğalarla ve yengeçlerle çok iyi anlaşıyorum mesela...aslında çok .nanmam burçlara ama bazı şeyler gerçekten de tutuyor yaaa...

Son düzenleme:
süper açıklamışsın canım bir tanıdık gitmişti içeride 30 dkdan fazla kaldığı için ürün alamamış
mısıra gitmeyi planlıyoruz şöyle bir markalara baktım parfüm falan alırmıyım bilmiom biraz inceleyim hangi markanın neyi meşhursa alırım bişiler çok pahalıysa almam cimriliğim tutar hehehe
eeeee herkes yanılmaz o zaman demeeee

bazıları tutuyor bence de mesela ben aslan sevgilim koç keçi gibi inatlaşırız benim dediğim doğru hayır benim dediğim dieee ikimizde patron olmak istediğimiz için

benimde en yakı arkadaşlarım balık :))))

CADIARZU bu 30 dak. mevzusunu ilk kez duyorum yahu, belki uçağa yetişmek için vakit kalmadı da çıkmak zorunda mı kaldılar acaba? zaman sınırlaması yapmaları çok saçma olur çünkü...
tatlım guerlain terracota sına bak derim her duty free den geçerken aldığım bir üründür....Abartamaya gerek yok tabii ihtiyacın olan birkaç şeyi al bence tatlım, gümrük masrafları vs olmayınca uygun oluyor fiyatlar...
eheheh bazen benimde cimriliğim tutuyor sonrada pişman oluyorum neden almadım diye :roflol:

ayyy sahiden de koç burcu inatçı oluyor yaaa :)))

Son düzenleme:
bu da benim allığımmmm :) geçenlerde size danışmıştım bunu aldım, elime de geçti.. güzel çıktı, beğendim çok acayip pembe değil gibi, gerçi ben de hafif sürüyorum :)

Son düzenleme:
bu da benim allığımmmm :) geçenlerde size danışmıştım bunu aldım, elime de geçti.. güzel çıktı, beğendim çok acayip pembe değil gibi, gerçi ben de hafif sürüyorum :)

Evet hatırladım kaydirigubbakcemile3
Güle güle kullan canım, güzel görünüyor zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…