Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar coastal scents te yine indirim vs olunca bana haber verin iyi mi ?
fırçalara bayıldımkaydirigubbakcemile2

owww kesin çözümler , tek bir markayı şak diye sunmakk :lepi: harikasın donutcum.. mutlaka önerilerini deneyeceğim.. tekin acar douglas yada sevilde sorunsuz bulurum sanırım ikisinide değil mi?? bilmiyorumkismile

rica ederim canım,umarım işine yarar önerilerim a.s.
Tabi tabi bulursun hiç sıkıntın olmaz canım

teşir ol bakem barbi görelim bakalım barbimisin diilmisin :pkaydirigubbakcemile3

kikikiki sempatiksalakcinni

canım nikimi barbieye benzediğim için değil barbie ve ken ikilisi çok hoşuma gittiği için almıştım.. :KK1: pişmanda olmuyor değilim aslında yanlış intiba bırakıyorum böyle, kendimi beğenmişim gibi eyvahedigeldismile :KK1:

kikikiki sempatiksalakcinni

canım nikimi barbieye benzediğim için değil barbie ve ken ikilisi çok hoşuma gittiği için almıştım.. :KK1: pişmanda olmuyor değilim aslında yanlış intiba bırakıyorum böyle, kendimi beğenmişim gibi eyvahedigeldismile :KK1:

aaaaa beğen canı beğen nolcak megolomanlık iyi bişi biraz :))) ben mesela megoloman latte megoloman biz ikimizde aslan burcuyuz daaa :p gerçi burdaki kızların hepsi megoloman yahuuuuuuuuubayanssulusmile

aaaaa beğen canı beğen nolcak megolomanlık iyi bişi biraz :))) ben mesela megoloman latte megoloman biz ikimizde aslan burcuyuz daaa :p gerçi burdaki kızların hepsi megoloman yahuuuuuuuuubayanssulusmile
delikafadulden:roflol::roflol::roflol:
kendini az da olsa beğenmeyen çatlarmış ....
bir insanın kendini beğenip ,kendinin ve kendindeki her türlü iyi ve güzel olanın farkında olması hoş birşey ,
tabii abartmamak kaydı ile...
bence özellikle her kadın kendi ile barışık olmayı barışabilmeyi -öğrenmeli ve bilmeli ...

dimii:uhm:

Son düzenleme:
bir insanın kendini beğenip ,kendinin ve kendindeki her türlü iyi ve güzel olanın farkında olması hoş birşey ,
bence özellikle her kadın kendi ile barışık olmayı barışabilmeyi -öğrenmeli ve bilmeli ...

Kesinlikle di !!! alkisalkisalkis

bence de di nilcim ne güzel açıklamışın bakemmmm :pbayanssulusmile

kaydirigubbakcemile3 bende aslan burcuyum kaydirigubbakcemile3

aynen katılıyorum canım çok güzel yazmışsın....opuyorumnanaktan

cafellatta
magrenta
angelica
nil

ASLAN BURCU (hırrrrrr) aklinialirimsmile
hanımlar yok mu arttıran :KK1:

kızlar coastal scents te yine indirim vs olunca bana haber verin iyi mi ?
fırçalara bayıldımkaydirigubbakcemile2

canım güle güle kullan...resim de isteriz ama kaydirigubbakcemile3
coastal scents far paletleri de çok güzel gözüküyor....boshayallersmile

canım güle güle kullan...resim de isteriz ama kaydirigubbakcemile3
coastal scents far paletleri de çok güzel gözüküyor....boshayallersmile
tşk ederim canım,akşama resim akleyeceğim ,far paletinin çakması var bende..ama süperrkaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 bende aslan burcuyum kaydirigubbakcemile3

aynen katılıyorum canım çok güzel yazmışsın....opuyorumnanaktan
HEHEHE ondan sevdim seni demekki :p kanım kaynadı :pkaydirigubbakcemile5
cafellatta
magrenta
angelica
nil

ASLAN BURCU (hırrrrrr) aklinialirimsmile
hanımlar yok mu arttıran :KK1:
ooooo var mı arttıran bütün aslanlar toplandıkk heheh

yok valla bir KOVA benim demek kaydirigubbakcemile3

senin kova olduğun resim eklememenden belli zaten hıh:umursamaz:alsanaalsanasmilebayanssulusmile

HEHEHE ondan sevdim seni demekki :p kanım kaynadı :pkaydirigubbakcemile5

ooooo var mı arttıran bütün aslanlar toplandıkk heheh

senin kova olduğun resim eklememenden belli zaten hıh:umursamaz:alsanaalsanasmilebayanssulusmile

aynen canım benimde sana kanım kaynamıştı bak işte aslan aslanı çeker kaydirigubbakcemile3

Donutum kova msın sen? eheheh magrentamın yorumuna katılıyorum canım kova olduğun belli :KK1: yok yok kuzum şaka yapıyoruz....kızma sen birtanesin! opuyorumnanaktan

X