Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrenta o nasıl göz yaaaa.maşşşallllahhhh...bir içim su yaaa:nazar:
donut,dudak güzelim ,ruj severim ,rujların prensesi-efendisi dolgun dolgun öpülesi dudaklım:jeyyar:
haife wehbe bende beğeniorum ama bazı resimlerde evet ,donut a katılıom ıfbrıs ım ,sanırım estetik'ten sengözlerimebaksanab
angelica ben göremiyorum ama mafoldumben

bu arada coastal scents fırçalarım geldi hatunlar çok beğendim,yanında deneme boyu toz far gelmiş badik boydayerimseniben
teşekkür ederim nilcim yaww senin yanında işteee lafı edilmez ama nacizane resim ekledik :p
Allah'ııımmmm.... Ömrüm boyunca bu duyguyu merak edip durdum; istemeden kilo vermek... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Nasıl bir duygudur, nasıl bir histir :))))))) Şanslısınız şanslı... Ben su içsem 1 kilo fazla çekerim kaydirigubbakcemile3 delikafadulden
hahahha bende bendeeeeee çok güzel kilo alırım ama vermeye gelince hiiçç beceremiom yaaa pofff
ben bu arada siliyorum fotoları kızlar yaa...kızmayın bana :gitme:
yaaaaaaaaaaaa 5 dk kayboldum herkes silmiş ben görmedimmm amaa özel ersim zaten kız hemen silmeseydin?
amma yazmışsınız yaaa oku oku bitiremedimkaydirigubbakcemile3
bugün sephora watsons çıkarması yaptım
sephoradan makyaj temizleme yağı göz kremi (stik şeklinde) bide dudak kalemi aldım biara resim koyarım:hulya:
güle güle kullan lattem sende bi ekleyiver bakem :p
eyvahedigeldismilebasıldıkkk...
donuttttttalkisalkisalkis

resim istioz,biz birbirimizi gördük te:KK1:
sen kaldın ,magrentamı da tam yüz görmedik :KK3:
hadi sizi de görelim opuyorumnanaktan
kız ekledim 2 dene daha da mı ekliymmm günmüomu yaneeee :p
donut yan çizdi:gitme:
cafelatta -pirhot-magrenta umudum sizsinizolumunekankayizsmile
hahah yoğun istek üzerine resimlenmeye devammmmm hade bakem pamuk eller albüme :p
resim çekmeye üşendim netten koyayım:hulya:

c88c97ccc497c6d5_freshkonlipliner.xxlarge.jpg

satıcı kız sephora Nano Lip Liner hem ruj hemde dudak kalemi olarak kullanablirsin dedi ama orda denemedim çok büyük beklenti içine girmeyerek aldım ama sahiden yumuşacık bi kalem ruj olarakta enfes durdu bu renkte çok hoşuma gitti
Gül kurusu rengi.. Nette tam rengini bulamadım şu Flashlı çekimde biraz daha rengi belli oluyor

sephora%20huile%20demaquillant.11508.jpg

yüz ve göz makyaj temizleme yağı

P8317184.jpg

P8317210.jpg

stick göz kremi( kırmızı olan)

numune olarakta chanel' in serumunu verdiler:hulya:

ooooo kullanda yorumları yap emi lattem merak etmiştim şu göz kremini

yaaaa ben resimleri göremedim donutcum sende koy 5 dk kaldır hemen hade pirhotcum,angelicam sizide yakalayamadım bu ne hızzz sadece arkasdaş listenize açıp koyun birazcık yawwwwbayanssulusmile

sıraya girenlerden seçemiyorsun dimiii.... :roflol::roflol:boshayallersmile

allah gönlüne göre versin birtanem:nazar:
tüm bekar arkadaşlarıma inşallah:asigim:

Anacım yok beni kimse tavlayamaz, anca ben seçip beğenicem ayartıcam, öyle, başka türlü olmuyor :)))))))) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Amiiiinnnnn canım amin, çok sağol a.s.

kaydirigubbakcemile3 sahiden öyle Nil'cim, herkes çok güzel boshayallersmile
bu topiğe de bu yakışırdı değil mi ama kaydirigubbakcemile3

Evet kesinlikle bayanssulusmile

kızlar sormuşsunuz da çok yoğunum bugünlerde. hiç alışveriş yapma fırsatım yok.
ama ilk boş zamanımda şeftali rengi bi ruj alıcam. fotosunu da eklerim tabi sositososito

Bekleriz canım, ruj dedin mi akan sular duruyor burada biliyorsun kaydirigubbakcemile3

resim çekmeye üşendim netten koyayım:hulya:

sephora Nano Lip Liner hem ruj hemde dudak kalemi olarak kullanablirsin dedi satıcı kız ama orda denemedim çok büyük beklenti içine girmeyerek aldım ama sahiden yumuşacık bi kalem ruj olarakta enfes durdu bu renkte çok hoşuma gitti
Gül kurusu rengi.. Nette tam rengini bulamadım şu Flashlı çekimde biraz daha rengi belli oluyor

numune olarakta chanel' in serumunu verdiler:hulya:

Üşengeç hatun kaydirigubbakcemile3 Neyse ki foto bulmaya üşenmemiş bu kez kaydirigubbakcemile3
Hepsini güle güle kullan canımcımmm opuyorumnanaktan

yaaaa ben resimleri göremedim donutcum sende koy 5 dk kaldır hemen hade pirhotcum,angelicam sizide yakalayamadım bu ne hızzz sadece arkasdaş listenize açıp koyun birazcık yawwwwbayanssulusmile

magrentam güzelim sırf senin için tekrar aynı resimi koydum canımcım ama sonra silecem yine, benimde eşim pek izin vermiyor daha doğrusu hoşlanmıyor böyle resim koymamdan ...

cafeletta'm benim fırçalar geldi bebişim (coastal scents) bende açılı lıner fırçası aldım ,
ama daha alışamdım ona ne kadar incemiş o yaa..ama genel olarak çok beğendim ..
sayende aldım cesaret verdin bana çok tşk ederim :1hug:

Son düzenleme:
teşekkür ederim canlarım bayanssulusmile kızlar pcye resmimi atınca koyarım opuyorumnanaktan
enem bu hatun valla üşengeççççç :p kız hiçmi resmin yok facede falan kopyala buraya koy bakem arar sapıklık ederim bak olmadı mms gönder hehehe :p
magrentam güzelim sırf senin için tekrar aynı resimi koydum canımcım ama sonra silecem yine, benimde eşim pek izin vermiyor daha doğrusu hoşlanmıyor böyle resim koymamdan ...

gördüm canım saol maşallah maşallah diyorum yahuuu burda ne gozel hatunlar varmış bi donutum kırdı bizi ama yaaa:p

enem bu hatun valla üşengeççççç :p kız hiçmi resmin yok facede falan kopyala buraya koy bakem arar sapıklık ederim bak olmadı mms gönder hehehe :p

gördüm canım saol maşallah maşallah diyorum yahuuu burda ne gozel hatunlar varmış bi donutum kırdı bizi ama yaaa:p

saol tatlım, herkese maşallah :nazar:

alsanaalsanasmile:mymeka:

barbi,ken i düşünüyor kesin delikafadulden
kıs senden başka barbimi var hihoyyyt
sensin tabisisositososito

Haniiii görmek isteriz biz deeee hihoyyyt

birden muhabbetin ortasına dalmışım yukarılara hiç bakmadan o yüzden bendenmi bahsediliyor, başkasındanmı afalladım bir an sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
nilcim çok teşekkür ederimm ya çok kibarsın, o senin fıstıklığın a.s.
lfbrls canım uzun zamandır teşhir olmamak adına yüzümü eklemiyorum topiklere, birgün albüme koyarım belki opuyorumnanaktan

birden muhabbetin ortasına dalmışım yukarılara hiç bakmadan o yüzden bendenmi bahsediliyor, başkasındanmı afalladım bir an sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
nilcim çok teşekkür ederimm ya çok kibarsın, o senin fıstıklığın a.s.
lfbrls canım uzun zamandır teşhir olmamak adına yüzümü eklemiyorum topiklere, birgün albüme koyarım belki opuyorumnanaktan

teşir ol bakem barbi görelim bakalım barbimisin diilmisin :pkaydirigubbakcemile3

merhaba kızlarrr bayanssulusmile yaklaşık 1 saattir pudra yada fondötenle ilgili birşeyler araştırıyorum topiğinizde.. shiseido pureness ti galiba yanlış okumadıysam, bir tek onun adının geçtiğine rastladım.. fakat ben pudra değil stick yada likit fondöten kullanıyorum.. cildimin bazı yerleri pudra sürdüğümde pul pul görünüyorda mafoldumben
cildim karma.. t bölgem yağlı önerilerinizi alabilirmiyim? estee lauder double wear kullanıyorum ama değişiklik yapmak istiyorum, kapatacılığı yüksek, yağlandırmayan bir fondöten arayışındayım yerimseniben

canım Lancome Teint Idole Ultra denemelisin o zaman,porselen gibi bir yüz,uzun sure kalıcı ve super kapatıcılık dıyorum.

ve bronzer tavsiyeleriniz ?? soft mat olarak..
şu an kullanmış olduğum bronzer Estee Lauder Bronze Goddess .. buna alternatif bir ürün a.s.

canım bu soruya tek cevabım olacak Guerlain bronzer,beyaz tenliysen eger no 00..bu arada alternatif diyemiyorum,bronzerin şahııı valla estee yanından gecemez :)))
ay ukalalık gibi algılamayın ne olur :)

Son düzenleme:
canım Lancome Teint Idole Ultra denemelisin o zaman,porselen gibi bir yüz,uzun sure kalıcı ve super kapatıcılık dıyorum.

canım bu soruya tek cevabım olacak Guerlain bronzer,beyaz tenliysen eger no 00..bu arada alternatif diyemiyorum,bronzerin şahııı valla estee yanından gecemez :)))

owww kesin çözümler , tek bir markayı şak diye sunmakk :lepi: harikasın donutcum.. mutlaka önerilerini deneyeceğim.. tekin acar douglas yada sevilde sorunsuz bulurum sanırım ikisinide değil mi?? bilmiyorumkismile

X