Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Deliiii yaaa yakışacak mı diye sormuş bir de....yok canım yakışmıyacak çok kötü olacak! kaydirigubbakcemile3
Deli yaaa hem de nasıl yakışır canım saç renginle filan süper olur! boshayallersmile

Oleeeeeeeeeeyyyyyy hihoyyyt Gelsin swatch yapıp koyacağım, o ruja fena takığım canım :)) Onla yatıp onla kalkıyorum, Donutım bilir kaydirigubbakcemile3
opuyorumnanaktan
a.s.

barbim hoşgeldin ...opuyorumnanaktan
ıfbrıs öle canım ama çaktırma,sen yine 26 -27 düşün:KK1:
DONUT geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiidelikafadulden,resim isteriz resimmm:lepi:

Son düzenleme:
Tamam canım a.s.

kaydirigubbakcemile3 Anlaştıkkk...

Hani Donut neredeeeeee delikafadulden

Aaaa donutum gelmiş, donut gitmeden son resimim kalmıştı onu silmeyeyim bari donutum da görsün merak eder o da şimdi bizi kaydirigubbakcemile3 Donut resim isteriiiiiiz, kırma bizi canım hadi....

lfbrls canım irlanda hatunları yanında vız gelir tırıs gider ya.bayıllldımmmmm:lepi:

lfbrls canım irlanda hatunları yanında vız gelir tırıs gider ya.bayıllldımmmmm:lepi:

Pirhotcum canımcımmmm senin güzel görüşün o bi kere... Çok teşekkür ederimmmm a.s.

Haydi sen de bir foto koy :)

Son düzenleme:
amma yazmışsınız yaaa oku oku bitiremedimkaydirigubbakcemile3
bugün sephora watsons çıkarması yaptım
sephoradan makyaj temizleme yağı göz kremi (stik şeklinde) bide dudak kalemi aldım biara resim koyarım:hulya:

ne oluyor yahu burdaaa :))))))))))
eyvahedigeldismilebasıldıkkk...
donuttttttalkisalkisalkis

resim istioz,biz birbirimizi gördük te:KK1:
sen kaldın ,magrentamı da tam yüz görmedik :KK3:
hadi sizi de görelim opuyorumnanaktan

sephoradan makyaj temizleme yağı göz kremi (stik şeklinde) bide dudak kalemi aldım biara resim koyarım:hulya:

Güle güle kullan caffelatte :)) Kendi fotonu da koysan albümüne, senin de gül cemalini görsek kaydirigubbakcemile3 Biz koyduk, sonra silicez...

şiişşşhhhttt sende ,kaçmak yok :eek:lmaz:delikafadulden
aç gül cemalini cafelattemopuyorumnanaktan

Pirhotcum canımcımmmm senin güzel görüşün o bi kere... Çok teşekkür ederimmmm a.s.

Haydi sen de bir foto koy :)

Pirhot canım hadi foto bekliyoruz opuyorumnanaktan

ne oluyor yahu burdaaa :))))))))))

kaydirigubbakcemile3 fısıtığım seni de merak ediyorduk tam üstüne geldin iyi oldu valla....ben aslında hiç sevmem nete resim koymayı sırf burada sizinle çok güzel sohbetler ediyoruz diye paylaştım, birazdan silicem zaten 1 ini silmiştim resimlerin....

tabi tabi benim adamda beni duvara çivilesin :)))

kız benim eşimde duysa beni keser kaydirigubbakcemile3 sadece 5 dak koy canım sırf arkadaş listene açarsın sonra da silersin hemen....bak Nilcim de merak etmiş, ben de merak ettim seni :))) hadi kırma bizi...:hulya:

nasıl koyuluyo bilmiom yaeyvahedigeldismile

fısıtğım kendi sayfana gir, arkadaşlar bölümünün altında albüm ekle seçeneği var...ona tıkla sonra sadece irtibatlara açık olsun'u seç ve resim ekle....

donut yan çizdi:gitme:
cafelatta -pirhot-magrenta umudum sizsinizolumunekankayizsmile

X