Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım tesekkur ederım a.s. supersiniz sizler :içelim:
ruj golden rose supershine serisi no 61,bangır bangır bir pembe kendisi :)))

lattecim günaydınnn canım dibine kadar
yap muhabbetini kim şikayet ederki :):):)

şaka mı bu..benim icin dediklerinden dolayımı banlandı..ya acayıp dagıldım ben ya...

canım bende sende gıbıyım..maalesef ılk ay kılolar duruyor,sonraki ay patır patır gıdıyor..sabır varya ah o sabır..tek cozum o..birde stres olunca hic kilo veremıyorsun..

:1shok::1shok: şakamı ya

kızlar lütfen ama lütfen kimse diğer topicte tek kelime etmesin eden gidiyo:gitme:

:1no2: :1no2:

canım rujlarını ve swatchalrını isimleriyle birlikte buraya da eklesene :)))) gözümüz şenlensin :)

ya ben anlamadım kendi iptal edemez sanırım üyeliğini ??? bekleyelim bakalım

benim kilo vermem çok zor yaa neler denedim olmuyo olmuyooo (((((((

hımmmm süpermiş ordan palet alsak ne kadar gelir kiii acep link versene ablaaaa :)))
ama tr gönderim var mı?

coastalscents yaz çıkıyo bebeem. Türkiye'ye gönderim var
shipping ücretide aldığın ağırlığa göre değişiyo palette belki tuzlu olabilir ama ben fırça aldım 5-6 usd tuttu ship.
ben magnet alcam daha ucuza gelio

hımmm o sitenin tr gönderimi yok diye hatırlıyorum yaa o 88lik paletleri süper yaaa ama çok pahalıya gelir ((( magnet olabiir evet :)))ama ben çeyiz düzmeye başladım bu zamana kadar hiçbişey almazsan şimdi ayaklarım vura vura almaya gidiom hehehebayanssulusmile

bana kilo demeyin ya

kızlar bu arada edit geri geliomuş amaa daha önceden yazdığın mesajın içeriğini boşaltırsan yada koyduğun resmi silersen ceza alıyomuşun

kaydirigubbakcemile3 çeyize koyarsın sende farlarıkaydirigubbakcemile3
var bebeğim .com diye bitenden alıyosun ama gönderi kısmında ikinci sıradaki city yazan kısıma bak Turkiye'yi görceksin

o baslıga gidip fotolarımı dahi almak ıstemıyorum magrentacım..
:1no2:

bundan sonrakileri koyarım olur mu birtanem

bana kilo demeyin ya

kızlar bu arada edit geri geliomuş amaa daha önceden yazdığın mesajın içeriğini boşaltırsan yada koyduğun resmi silersen ceza alıyomuşun

aa bu cok guzel olmus,bence de gerekliydi..

buarada albatros bana ben banlayacagım dıye mesaj attı kızlar,o biliyordu banlanacagını...

Merhaba,

Sitemizde uygulanan uyarı sisteminde her uyarıya karşılık gelen ceza puanı ve ne akdar süre ile uyarının aktif kalacağı aşağıda listelenmiştir.

Alınan ceza puanının toplamına göre siteden uzaklaştırılma günü belirlenmektedir.

10 Puan 1 gün, 20 Puan 3 gün, 30 puan 7 gün, 50 Puan 2 Hafta ve 100 puan sınırsız.

Aktif ceza alma süresi içinde alınan puanların toplamı esas alınır. Yani 6 ay içinde 2 defa 5 puanlık ceza alırsanız siteden 1 gün süre ile uzaklaştırılırsınız.

Uyarı İsmi, Uyarı Ceza Puanı, Uyarının Aktif Kalma Süresi

Etiketleri amaç dışı kullanmak 5 2 Ay
Konu başlığında kelimeleri uzatmak, standart dışı karakterler kullanmak 5 2 Ay
Konu başlığının anlamsız, içerikle alaksız veya yanlış olması 5 2 Ay
Konuyu yukarı taşımak için boş mesaj atmak 5 2 Ay
Konu içeriğini düzenleme seçeneği ile boşaltmak 10 2 Ay
Konuyu saptırmak, başka tarafa çekmek / Konu Dışı Mesaj 10 4 Ay
Konuyu sohbete çevirme 10 2 Ay
Küfürlü Konuşma (Genel) 10 2 Ay
Irkcılık içeren yazı ve diğer materyaller 20 2 Ay
Korku, şiddet , dehşet, iğrenme duygusu uyandıran, tiksindiren, rahatsızlık verici yazı resim vb 20 2 Ay
Siyasi İçerikli paylaşım ! 20 2 Ay
Uygunsuz İçerik 20 2 Ay
Diğer Üyelere Hakaret/Saygısızlık ! 30 2 Ay
Site içinde karşılıklı tartışma 30 2 Ay
İmada bulunmak, İma yoluyla suçlamada bulunmak 30 2 Ay
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası 40 2 Ay
Seri İlan Bölümü Kural Hatası 40 2 Ay
Site içinde satış amaçlı Reklam İçerikli Konu veya Mesaj 40 2 Ay
Aynı içeriğe sahip site reklamı ! 50 2 Ay
Kurum/Kişi kötüleme ! 50 Hiç
Erkek Üye 0 150 Hiç
İkinci Üyelik 0 150 Hiç

Seviyeli bir paylaşım dileğiyle....

Saygılarımla

Not : Kotu icerik ile her turlu sorunu bize bildirebilirsiniz, aldiginiz kotu icerikli ozel mesjalar rep (itibar puanlari)

bana kilo demeyin ya

heheh kilooooooooooooo PP
süper gelsin valla yazdıklarımızı düzeltip ek yapcaz yapamıyoz resim büyük oluyo ya da küçük düzeltemiyoz :)))))
kaydirigubbakcemile3 çeyize koyarsın sende farlarıkaydirigubbakcemile3
var bebeğim .com diye bitenden alıyosun ama gönderi kısmında ikinci sıradaki city yazan kısıma bak Turkiye'yi görceksin
saol canım gördüm teşekkür ederim bi hesap yapayım diye girdim ama almam yok yaa yeter aldıkalrım bitince alırım artık

anladım canım sonrakileri koyarsın ya da yenisini çekip koyarsın rujlar süperdi gerçekten :)

albatroscuğumda yeni nick ile gelsin ne dediki ban yedi anlamıyorum anlamıyacağım zaten ne yaptıklarını

bana çilekten gene mail geldi özledik sizi diye %10 indirimde vermişler

ama eskiden 3 ürüne % 5 indirim yokmuydu?

artık 6 ürün ve üstüne % 5 indirim varmış

bunu istiyorum ama yazın pek kullanamam butür şeyleri acele etmesemmiki?
donutum sende vardır kesin bundan nası bişi

donut arkadaşım bence üzülme gerçekten kkyı uzun süredir takip eden bir üye olarak haklı olduğunu yada sana gereksiz çıkış yapıldığını düşünüyorum. bence emeklerini de al resimlerini alıp bizimle paylaş olur mu neyse tekrar konuyu açmayım sositososito yeni aldıkların ve alacaklarını merakla bekliyorum alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Ya bunu ben de çok merak ediyorum... Nasıl bir şey acaba bilmiyorumkismile

Kızlar, yeni topic hayırlı olsun :) ben olanları daha yeni görebildim...
Donutcum sen canını sıkma sakın! :1hug: Buradan paylaşımlarımıza devam ederiz artık a.s.

yaa Guerlain'in pudraları ve terracotaları çok başarılı ama bunu ben hiç kullanmadım, sırf görüntüsü bile süpermiş :)

Beni de cezbeden görüntüsü valla kaydirigubbakcemile3

evet 3 ürüne %5i kaldırmışlar malesef son alışverişimle yakaldım bende sonra bi baktım kalkmış bu %10u kaçırma valla alcak bişeyin varsa

kızlar diğer topikle ilgili konuşmayın uyarı alırsınız veya banlanırsınız
bilginize bende uyarı aldım diğer topiğe buranın adresini verdiğim yeni topik açtığım için bilseydim herkese tek tek mesaj atardım.

Güzel paylaşımlarbayanssulusmilebayanssulusmile

kokoşlarım ,güzellik abidelerim tükkan açmış ..delikafadulden.hihoyyyt

kokoş sohbetlerin dibine vururuz artık, magrentam ellerine sağlık ,çok iyi düşündün kaydirigubbakcemile5
donut'um; güzellik ansiklopedim :lepi:

:1hug:

valla canım bende çok merak ediyorum. Yokmu hiç kullanan?

Aynen öyle görüntüsü bile harika

tatlım 100 Tl de 10 TL karım olcak buyüzden acele etmesemmi diye düşündüm. bilmiyorumkismile pfff indirimi değiştirmeleri kötü olmuş. Pudrayı çok mrk ediyorum:hulya:

selam canım iyimi yaptık kötümü bilmiyorum görücez :))) hoşgeldin sende burayıda neşelebdir aldıklarınla :)

ben göremiyorum eklediğini yaa çilek sana her ay gönderir bence :) aceleye gerek yok :)

Belki Donutın haberi vardır bu pudra görünümlü mücevherattan aklinialirimsmile
Geldiğinde sorarız ona :)) Bence o hatun almadıysa bile denemiştir kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…