Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ayyyy spor ve diuey deme ikisinide yapamıyorum bütüngün oturuyorum işim yüzünden zaten
spor salonuna gitmek çok yorucu oluyor yaww diyet desen olmuyo sıkıntıdan yiyorum habire pofffffffffff

bu hafta platese başlıcaz bakalım haftada 3 gün :):içelim:

Tatlım zaten bazı iinsanlar taşıyor o tarz kokuları ağır bile olsa. bayanssulusmile Sen de onlardansın sanırım kaydirigubbakcemile3 Ben bazen en hafif kokan parfümü bile taşıyamıyorum. Bende kokular genelde hemen ağırlaşır gibi oluyor (( :1no2:

Çorapta indirim var mıdır bilmiyorum valla. Ben gittiğimde bakarım olmazsa söylerim size de :)

Ayyy evet o vanilyalı kokular beni de fena yapıyor cokacimcoook

amanınnn tehlikelii :) o zaman sıkıp bılegıme gezeyim biraz da baktım ıstahım acılıyor dırek kacarım :))))

sorma...valla benım de basımda o var..tamamen hareketsizlik ve iş stresi bana yemek yediriyor...pilates icinm cok faydalı dıyorlar.esneklik saglıyormus,dogumda bile fark yaratıyormus.bence super bir secim olmus magrentacım

Plates süper seçim alkisalkisalkis

Yalnız plates için zayıflatmıyor sıkılaştırıyor diyorlar :jeyyar:

İnşallah çorapta da vardır canım :)) sen gidicne söylersin bizede :)
bu arada watsonsta baya bir gezdim dün arakadaşlarım alışveriş yaparken ordada nemlendirici eldiven ve çorap vardı fiyatıda 2.99 tanesi alsammı acaba dedim ama bildiğin penye gibiydi :))
bir de çok güzel duş jeli vardı 1.99 tl hindistan cevizi kokulu :))))
ayrıca arkadaşım yenileyici ovma kremi diye bişi aldı manikürde tırnak etleri kesmek yerine o kremle ovuyor çok memnun bende ona benzer bişi almıştım o var bende diye almadım meğer değimiş çok hoşuma gitti bi deneyip burdan haber veririm :)))

en iyisi önce denemek bencede ağır kokması bi yana iştah meselesini açarsa yandımmm :))))))
evet pilates hakkında çok iyi şeyler duydum ben spor topiklerinde de çok araştırma yaptım hatta en son slim in 6 diye bişey var ona karar verdim ki adamı dayak yemiş gibi yapıyor çok zor geldi bıraktım :)) inşallah bunu bırakmıcaz :) spor şart

sporla ilgili sorularınızıda alabilirim bi çok şeyi denedim araştırdım hatta pilatesden daha faydalı callanatecismi bile uzun süre yaptım bence bir fayda görmeyince bıraktım

Plates süper seçim alkisalkisalkis

Yalnız plates için zayıflatmıyor sıkılaştırıyor diyorlar :jeyyar:

aynen öyle sıkılaştırıyor ve esneklik sağlıyor :) zaten kilo vermem çok zor bende nasıl bir metabolizma varsa ne yapsam veremiyorum

magrentamm plates çok ii seçim
gençliğinisin kıymetini bilin bol vaktinisin kıymetini
bilin bizim gibi çocuk olunca herşeyi erteleyip büyümesini bekliyor,
olucaksınıs :):)
önümğzdeki yılll için çoook planım varrr çokkkk :):)
bu arada bende bacak ve koltukaltı için lazer e başladım
bayanlar sonucu çok merak ediyorum yaza kadar tamamen biticek inşallahh :):)
yaptıran varmnıydı aranısda ??

bayanlar elfte mineralli ürünlerde %20 indirim varmış bugün :))) BUYANDSAVEEU
ben de mineral fondoteni var body shop kıvamında yane eh işte denemek için alınabilir sonra da kaliteli ürüne geçilip rahat edilir :)

Yeni topicimiz hayırlı uğurlu olsunnnndelikafadulden
şimdik rahat rahat günaydın diyebilirim ve dibine kadar muhabbet edebilirim değilmiopuyorumnanaktan
Kısa zamanda topicin sabitlenmesi dileğiylealkisalkisalkis

vanilya kokusunu bende seviyorum ama acaba başkasına vanilya koksam komikmi olur diye almamıştımkaydirigubbakcemile3
güle güle kullan fındıkım

canım ben watsonsdan duş jeli denedim ama vücudumdaki deriler dökülmeye başladı pantolonumu çıkardığımda bel kısmı bembeyaz oluyodu hatta başta anlamadım ne olduğunu sonra kullanmayı bırakınca düzeldi.. ama benimkinin içinde partiküller vardı genede dikkat et canımbayanssulusmile

donutum son resimler hakkında bişey sorcam o ortadaki ruj rengi markası ne bebeğim çok hoş duruyor

Bide donutum geç kaldım konuya ama sadece yanında olduğumu fikirlerine önem verdiğimi bil istedima.s.

canım benim yaa valla ben bile şimdi zor zaman ayırıyorum çocul çocuk olunca halim harap :)))
ama insan isteyince zaman ayırabilir biz yapamıyoruz o ayrı :)

hadi bakalım işe yarar inşallah :)) sonçları bize de bildir keşke bende giebilsem ama beni almıyorlar kıl rengi açık diye klava:

aynen öyle sıkılaştırıyor ve esneklik sağlıyor :) zaten kilo vermem çok zor bende nasıl bir metabolizma varsa ne yapsam veremiyorum

valla azim sart..metabolızma hızımız gıderek yavaslıyor sonucta ( aletli jimnastık yapıyorum bende canım,bakalım sonuc alacakmıyım,hedeflerim buyuk valla

canım ter bezlerıne etki ediyor zararlı dıyorlar,ama yaptıran cok tanıdıgım var.bende bir kac seans yaptırdım,ınanılmaz bır rahatlık ınanılmaz yani

elfciler yasadııııııı :)))ne cok kampanya yapıyorlar ya sasırıyorum ben

günaydın lattecim hoşgeldin muhabbetin dibine vurmak serbest :))))

valla ben vanilya kokayımda başkası umrumda diil önemli olan benim düşüncem her zaman olduğu gibi hehehe başkası ne düşünür bilmiom ama ben çok sevdim

duş jelini ben almadım ama arkadaşlarımı bi uyarırım :)))))bayanssulusmile

lattecim günaydınnn canım dibine kadar
yap muhabbetini kim şikayet ederki :):):)

bu arada coastal sc. %10 indirim var FOX4 kodu
benefit eyeliner ve rucum bugün gelcek bayanssulusmile

azim şart o da bende yok 6 ay spor salonuna gittim ben hem aletli hemde topluca taibo step falan yaptık ilk bir ayı deli gibi rejim yaptım en az haftanın 4 günü 1 saat sporla ayda 2 kilo vermemişimdir (( ama çok güzel inceldim sıkılaştım

elfin face sayfasında her 1000 kişi olduğunda kampanya yapıyorlar böyle bende görmüşken yazıyorum :)))bir kaç ürün denedim başka almam sanırım :))))

ben girdim baktım 2 laf eicektimboşverdim gerek yok kimsede konuşmasın bencede bizm yerimiz artık burası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…