Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dur ama bu favorimdir bordo tonlarında bunu da gostermem sart :)))) yani geisha ok cok guzel cok yakısacak ama bu da cok yakısır tahmınımce balım
Guerlain Rouge Broderie

guerlain_rougeborderie003.jpg

üfffff süppperkaydirigubbakcemile2

Magrentacım ben baslıorum ozaman :)))

Maskara : Lancome Virtuose ve Loreal Lash Architect
Pudra : Shiseido Pureness
Allık : Guerlain Terracotta ve yeni keşfim Elite Terracotta
Fondoten: YSL Perfect Touch Radiant Brush Foundation
Ruj: lancome juicy tubes,ysl golden gloss,ysl rouge volupte
Kapatıcı:ysl touche ecltat ve mac Select Moisturecover

bayanssulusmile süpeeeer

o da olur balım

Allah seni ne yapsın kaydirigubbakcemile3

Ayy sorma canım ya bir kere hediye yaptırıp kendi kendime not bile göndermiştim! kaydirigubbakcemile3

Mac'tan bişi alamayınca alternatif the balm denemeye karar verdim swatch arıyordum ir paylaşayım dedim :)

birde bunları ekleyim şuan 3üde var çilekte ben hot mamayı beğendim :)

resimler alıntıdır.

Son düzenleme:
Eveeet kızlar bende yazıyorum, şu anda severek kullandığım ürünler:

Fondoten: Şu anda Loreal True Match kullanıyorum memnunum (Bobbi Brown'ın fondotenini çok tavsiye ettiler onu da deneyecem )
Renkli Nemlendirici:Stila Illimunating Tinted Moisturiser Spf 15
Pudra:Clinique clarifying powder makeup
Allık: MAC
Bronzer: Guerlain Terracota (şu anda 2. kutum bitmek üzere, çok seviyorum)
Mascara: Maybelline Falsies , Maybelline Colossal ve Loreal Lash Architect
Far: MAC , Bobbi Brown, Smashbox, Stila (bu 4 markaya da far konusunda kefilim:)
Eyeliner: Bobbi Brown jel eyeliner
Ruj:YSL Rouge Volupte (bende sadece 1 renk var ama çok güzel yoğun bir ruj :) , ağırlıklı MAC in rujlarını kullanıyorum
Lipgloss: Estee Lauder Pure Color Gloss, Stila Lipglaze , Balmshell (sephorada satılıyordu bir ara ama artık bulamıyorum, yapış yapış olmayan çok güzel bir gloss)

bir nevi kendimize hediye almıyormuyuz canım hehehe :)))bayanssulusmile

Değil mi canım? :roflol:

:içelim:

degil mi şahanee

ay nota ne yazdın cok merak ettim şimdi sositososito

Yeni yıl zamanı verdiğim bir siparişti canım, o yüzden "mutlu yıllar" yazmıştım....sonra hediye paketinde gelince ve not çıkınca mutlu olmuştum kendime tam anlamıyla hediye almış gibi oldum :roflol:

Mac'tan bişi alamayınca alternatif the balm denemeye karar verdim swatch arıyordum ir paylaşayım dedim :)

birde bunları ekleyim şuan 3üde var çilekte ben hot mamayı beğendim :)

resimler alıntıdır.

canım alkisalkisalkis birkaç gün önce bende sipariş ettim çilekten foto da eklemiştim...ben "Downboy" aldım....hot mamayı biraz MAC Springsheene benzettim o ton bende olduğu için de onu almadım....ama çok hoş bir renk :)))

Fondoten: Şu anda Loreal True Match kullanıyorum memnunum (Bobbi Brown'ın fondotenini çok tavsiye ettiler onu da deneyecem )
Far: MAC , Bobbi Brown, Smashbox, Stila (bu 4 markaya da far konusunda kefilim:)
Ruj:YSL Rouge Volupte (bende sadece 1 renk var ama çok güzel yoğun bir ruj :) , ağırlıklı MAC in rujlarını kullanıyorum
Lipgloss: Estee Lauder Pure Color Gloss, Stila Lipglaze , Balmshell (sephorada satılıyordu bir ara ama artık bulamıyorum, yapış yapış olmayan çok güzel bir gloss)

ay far kullanmayan bir sahsiyet oldugumu su anda daha ıyı anladım :))))aklıma bıle gelmedı yazarken :)
biliyormusun ben MAC rujlardan ysl yuzunden vazgectım,dikkat et cnaım valla tek derken kanına gırıverır :))

Guerlain bu işte tek bencede,bronzerda tek isim :lepi:

Değil mi canım? :roflol:

Yeni yıl zamanı verdiğim bir siparişti canım, o yüzden "mutlu yıllar" yazmıştım....sonra hediye paketinde gelince ve not çıkınca mutlu olmuştum kendime tam anlamıyla hediye almış gibi oldum :roflol:

Cok iyi yapmıssn valla kaydirigubbakcemile5

oy oy oyyyy süper süper vallaha yahuuuuu :)))))) farları deneyelim bakalım :)çilekten deneme yapalım :)
canım alkisalkisalkis birkaç gün önce bende sipariş ettim çilekten foto da eklemiştim...ben "Downboy" aldım....hot mamayı biraz MAC Springsheene benzettim o ton bende olduğu için de onu almadım....ama çok hoş bir renk :)))

biliyorum canım bende de pembe var pek sürmüom allık gerçi ama çok merak ettim bunu bir deneyim diyorum :)bayanssulusmile

Hotmama çok tatlı bir renkmiş...

Bu aarada Guerlain'in bir bronz allık mıdır pudra mıdır nedir bir şeyini denemiştim, şahaneydi gerçekten...

Son düzenleme:
ay far kullanmayan bir sahsiyet oldugumu su anda daha ıyı anladım :))))aklıma bıle gelmedı yazarken :)
biliyormusun ben MAC rujlardan ysl yuzunden vazgectım,dikkat et cnaım valla tek derken kanına gırıverır :))

Guerlain bu işte tek bencede,bronzerda tek isim :lepi:

Cok iyi yapmıssn valla kaydirigubbakcemile5

canım sorma yaa kanıma girdiler bile...kaydirigubbakcemile3 zaten artık MAC rujlara zam yapa yapa 38 TL ye getirmişler, eh YSL rujları da çilekte 42-47 TL arasında satılıyor yani biraz daha fazla öderim onları alırım diyorum...

Guerlain bencede süper canım...başka bronzer denemeyi düşünmüyorum bile artık!

Zaten MACin frost yapıdaki rujlarını beğenmiyorum hiç :umursamaz: :dilcikar:

Son düzenleme:
oy oy oyyyy süper süper vallaha yahuuuuu :)))))) farları deneyelim bakalım :)çilekten deneme yapalım :)

biliyorum canım bende de pembe var pek sürmüom allık gerçi ama çok merak ettim bunu bir deneyim diyorum :)bayanssulusmile

özellikle smashbox ile başlamanı öneririm canım, çok güzel farları bayanssulusmile

bence dene canım The Balm allıkları hakkında iyi şeyler yazmış bloggerlar...

canım sorma yaa kanıma girdiler bile...kaydirigubbakcemile3 zaten artık MAC rujlara zam yapa yapa 38 TL ye getirmişler, eh YSL rujları da çilekte 42-47 TL arasında satılıyor yani biraz daha fazla öderim onları alırım diyorum...

Guerlain bencede süper canım...başka bronzer denemeyi düşünmüyorum bile artık!

Zaten MACin frost yapıdaki rujlarını beğenmiyorum hiç :umursamaz: :dilcikar:

bende cremesheenciyim canım :))

özellikle smashbox ile başlamanı öneririm canım, çok güzel farları bayanssulusmile

bence dene canım The Balm allıkları hakkında iyi şeyler yazmış bloggerlar...

bakayım o zaman smashboxtan indirimde ne varmış hehe :p
stilayıda hediye ederler 2sini birden denemiş olurum :p

bende cremesheenciyim canım :))

kaydirigubbakcemile5
bana da frost olmasın da ne olursa olsun!

bakayım o zaman smashboxtan indirimde ne varmış hehe :p
stilayıda hediye ederler 2sini birden denemiş olurum :p

Aaa evet hediye ediyorlar, stila'nın 2'li farları nasıl acaba? bende tekli farları var onlar çok güzel mesela kitten ve wheat tonları şahanedir...2'li farlarını hiç kullanmadım bakalım memnun kalacak mısın canım? Smahbox mutlaka dene ama :)))

X