Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bakalım araştırıyorum canım uyan bir renk çıkarsa denerim smasbox :))))) güzel renkler varmış ama ben hep gri tonlarında kullanıyorum hatta kullanıyordum şimdi eyelinere takmış durumdayım:)

bakalım araştırıyorum canım uyan bir renk çıkarsa denerim smasbox :))))) güzel renkler varmış ama ben hep gri tonlarında kullanıyorum hatta kullanıyordum şimdi eyelinere takmış durumdayım:)

canım varsa obsidian'a bakabilirsen, gri siyahımsı hoş bir renk

Uploaded with ImageShack.us

Kızlar bu arada hediye far olarak bunu seçtim... Nasıl sizce?

tatlım bak bütün 2'li farlarının swatchlarını buldum, ben kahverengi far manyağı olarak k.rengi tonunu beğendim...güle güle kullan tatlım

tatlım bak bütün 2'li farlarının swatchlarını buldum, ben kahverengi far manyağı olarak k.rengi tonunu beğendim...güle güle kullan tatlım

Ay canım süpersin, çok teşekkür ederimmm opuyorumnanaktan Ay iyi iyi benimkinin tonu hayal ettiğim gibiymiş kaydirigubbakcemile3 zemuszemus Pek far kullanmıyorum. Elimdekilerde gri-siyah ağırlıklı. Yeşil ve kahve de bana yakışan renkler diye bunu seçtim... boshayallersmile

Yav bu arada DONUTIIIMMM senden bir şey rica etsemmm... Sen de bana bağırmasannnn aynı sabırla cevaplamaya devam etseeennn... kaydirigubbakcemile3 :kedi:

Bir Silky Apricot swatchı da bu topiğe çekseeennnnn... :kedi: Nasıl makbule geçerdiiii.... :lepi:

Son düzenleme:

güzelmiş canım rengi güle güle kullan bir taşla iki kuş diye buna derler

teşekkür ederim canım acaba smashbox alcağıma indirimdeki ysl lerden mi alsam diye düşündüm :))) yada sadece eyeliner mi alsam bu ara taktım ya :)

canım bu tonlar sana cok yakısır bence

kız ne zaman bagırdım ben sana aşk olsun yaaa :sinifsinif:

dudagımdaki catlaklar ıcın herkesden ozur dılıorum..maalesef her kış yasadıgım tablo bu

Tabii ki canım sonuçta önemli olan kullanacağın birşey almak :))) YSL rujlardan mı alacaksın tatlım?

Off bende şu anda bir kararsızlık yaşıyorum acaba bir tane daha YSL ruj alsam mı diye ama bir yandan da elimdeki rujları ancak kullanıyorum yani...

sempatiksalakcinni

yaaa Donut bu ruj çok hoş,senin dudaklar da ayrı hoş yaneee aklinialirimsmile....

Son düzenleme:
yok canım ruj diil far alayım iyi güzel diom ama kullanayım elimdekileri bittikçe alayım en iyisi rujda ben kullanmazdım donutcumla takıla takıla almaya başladım yoksa benim için nivea krem 1 numara :) bi de parıldak olmasa kremleri :)

canım tesekkur ederım,ya gercekten guzel bır rengi var.işte boyle renkler için para verıyor ınsan esasında.Bu rengi ara ara bulamıyorun cunku

:1closedeyes:

sen o ysl farlardan al al alkisalkisalkis

Donut herkese bulaştırıyor ruj sevdasını kaydirigubbakcemile3

Magrentacım sağol canımmmm ben de sevdim... :asigim:

Ahh canım Donutııımmmmm bitanesin sen opuyorumnanaktan Bugün o kadar çok rahatsız ettim ki seni, kızmayasın diye öyle dedim kaydirigubbakcemile3 Şahane bir ton yaa... İnşallah bende de böyle durur boshayallersmile Senin dudaklar da rujun hakkını veriyor... Maşallah Çatlamalar bende de başladı, onlar ayrı bir baş belası ( Günde 10 sefer krem sürüyorum... ( Bu arada böyle renklere para verilmesi konusuna da aynen katılıyorum. Alma aşamasında sana da dedim ya farklı bir ton olsun diye... Sebebi buydu. Benim de mantığım bu yani...

Donut herkese bulaştırıyor ruj sevdasını kaydirigubbakcemile3

Canım valla hatuna ne sürse yakışıyor, bizi de özendiriyor kaydirigubbakcemile3 İyi ruj kullanmaya başladıktan sonra anladım ki ruj makyajda çok önemliymiş... Ben çoğu zaman bir rimel bir de ruj sürer çıkarım, hatta bazen sadece ruj. Allık dahi nadiren kullanırım.

rahatsız mı ne zaman ,konu rujjjjjjjjj ,nasıl rahatsız olabılırım
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ancak mest olabılırım kaydirigubbakcemile3

canım maalesef kış ayı ,acı ayı..resmen gulunce yarılıyor dudaklarım,devamlı elimde nemlendırıcı gezıorum :sinifsinif:

ruj evet ,anneannem soylerdi.Kalkınca yataktan hemen elıne al rujunu hemen soyle bir sür,kocan seni rujsuz görmesin derdi.Alıskanlık olmus,alt yapı o gunden hazırlanmıs kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

Hahaha hayatım senin daha erken yaşlarda bilinçaltın kodlanmış ruj sevdasıyla :))) Şimdi anlaşıldı sebebi :)))

Bu arada çooo....kkkk.... teşekkür ederim canımıniçiiiii Şeniz

Son düzenleme:
tamamen temizim masumum sütten cıkmıs ak kasıgım kaydirigubbakcemile3

Evet canım bu renk gerçekten çok değişik ve bulunması zor bir renk o açıdan kesinlikle doğru tercih bencede...
bu arada kızlar çatlamalara karşı bir formül (gerçi muhtemelen biliyorsunuzdur) zeytinyağına biraz toz şeker ekleyip karıştırın sonra dudaklarınızı bu karışım ile ovun yumuşacık yapıyor dudakları...ben ara ara yapıyorum yoksa benimde çok çatlak dudaklarım var

Ya canım ne güzel, naturelsin yani! Ben full makyaj yapanlardanım...göz makyajı - ruj -allık Allah ne verdiyse kaydirigubbakcemile3
Tabii hergün yapmıyorum makyaj o ayrı, ama yaptığımda hepsini sürerim valla, bazen 1 saat sürer hazırlanmam... sempatiksalakcinni

ruj evet ,anneannem soylerdi.Kalkınca yataktan hemen elıne al rujunu hemen soyle bir sür,kocan seni rujsuz görmesin derdi.Alıskanlık olmus,alt yapı o gunden hazırlanmıs kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ne güzel söylemiş ama....bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…