Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
super olur :lepi:
O zaman sen başla canım herkes yazsın kullıp tavsiye edeceği ürünleri sonra sıralıyalım :)))
Donutım swatchlar için çok sağol :))) Bak şu an siparişi vermek üzereyim. Haydi söyle sence hangisi bana daha çok yakışır? Sana güveniyorum :)
hehehe hadi hayırlısı :)
off super agır sorumluluk oldu bu,silky apricot soluk bir ton canım bak onu göz önünde bulundur.Digeri ise cok daha canlı,ama acayip yogun kremsi yapısı var,severmıısn tam kapatıcı krem gıbı rujları ?

2sinide alsın bence donutcum hehehe:)))

ask olsun..sakın deme oyle..

sen silky apricotu al o zaman son tavsiyem bu yönde..hani magazin dergılerınde goruyoruz ya nude bir somon tonu..silky apricot o işte..bence her kadında olmalı.

dur dıgerının rengıne bakayım balım

Son düzenleme:
ask olsun..sakın deme oyle..

sen silky apricotu al o zaman son tavsiyem bu yönde..hani magazin dergılerınde goruyoruz ya nude bir somon tonu..silky apricot o işte..bence her kadında olmalı.

dur dıgerının rengıne bakayım balım

Tamam hayatım, o tam benim istediğim gibi bir şey... Alıyorum gitti :)) Çok sağol bitanecik Donutım beniimmmm opuyorumnanaktan

Öbürü için fikrini de bekliyorum :)))

Son düzenleme:
şu 2 rujun swatchı olsada oy birliği ile karar versek :))) donutcum sen halledersin bu işi ben el attım ama karıştı hehee

evet gelmişler yoktular daha once canım

duydum duydumm :)) ama ben sabırsız oldugum ıcın maalesef :KK43:(

benım sahsen bır hafta ıcınde elımde oluyor canım

nilcim ben yaptım,standart posta secınce hep kayboldu satın aldıklarım.O yuzden sıgned secıp 5-6 sterlin daha fazla verıyorum

ben sana dedım ama degıl mı bu rouge voluptelere de bak dıye :)))

şimdi yanyana bak bunların tonlarına balım bir de

YSL%20le%20rouge%20volupte%20peach%20passion%20faubourg%20tender%20rose%20paris.jpg

silky apricot ise soldan ikinci bebişim

spring09_revysl003.jpg

aha burdalarrr: ))))))

ay dur bu kez de ben aklını karıstıracagım Gina'yı gordun mu

DSCF3156.JPG (image)

Heheh evet hayatım bunu gördüm çok hoş bir ton. Ama alacak olan kişi esasen ben değilim erkek arkadaşı :))) Çocuk diyor ki daha bordomsu olsun... Geishayı gösterdim, çok beğendi... De ben beyaz ten ve sarı saça gider mi diye emin olamadım, senin de fikrini almak istedim... a.s.

Heheh evet hayatım bunu gördüm çok hoş bir ton. Ama alacak olan kişi esasen ben değilim erkek arkadaşı :))) Çocuk diyor ki daha bordomsu olsun... Geishayı gösterdim, çok beğendi... De ben beyaz ten ve sarı saça gider mi diye emin olamadım, senin de fikrini almak istedim... a.s.

canım bence gıder sahane durur.christiana hendricks tarzı tam

Kızlar bişi sormak istiyorum şöyle kullandığımız ve çok beğendiğimiz ürünleri paylaşsak fikir açısından nasıl olur
mesela en iyi maskara sıralaması,fondoten,allık,renkli nemlendirici gibi

nasıl olur acep?

Çok güzel fikir canım...önce bi makyaj malzemelerimi kurcalayayım en çok beğendiklerimi bulmam lazım o kadar çok var ki :)

şu 2 rujun swatchı olsada oy birliği ile karar versek :))) donutcum sen halledersin bu işi ben el attım ama karıştı hehee

Donutcum da koymuş bende farklı resimler koyayım...Silky Apricot'un dudakta swatchını bulamadım ama Donutun bir swatch'ı vardı....

1.Silky Apricot (soldaki ruj)

Uploaded with ImageShack.us

2.Sily Apricot eldeki swatch'ı (yine soldaki renk)

3.Rouge Volupte Faubourg Peach

canım bence gıder sahane durur.christiana hendricks tarzı tam

Tamamdır canikom çok sağollll :))

Bu arada ben çileğe üye değilim sanırım. Ama ödeme kısmına ilerleyebiliyorum. Oraya bilgilerimi girince otomatikman üye mi olucam? Ay çok mu salağım, tam bir netten alışveriş yapma özürlüsüyüm bilmiyorumkismile

dur ama bu favorimdir bordo tonlarında bunu da gostermem sart :)))) yani geisha ok cok guzel cok yakısacak ama bu da cok yakısır tahmınımce balım
Guerlain Rouge Broderie

guerlain_rougeborderie003.jpg

Tamamdır canikom çok sağollll :))

Bu arada ben çileğe üye değilim sanırım. Ama ödeme kısmına ilerleyebiliyorum. Oraya bilgilerimi girince otomatikman üye mi olucam? Ay çok mu salağım, tam bir netten alışveriş yapma özürlüsüyüm bilmiyorumkismile

evet canım özürlülükle alakası yok bir tanem,ilk mail adresi veriyorsun sonra gerisini hallediyorsun

Ayyyy bu da çok şahaneymiişşşş.... Yolladım çocuğa ama yok o Geisha istiyor :))))))))

Çok güzel fikir canım...önce bi makyaj malzemelerimi kurcalayayım en çok beğendiklerimi bulmam lazım o kadar çok var ki :)

Donutcum da koymuş bende farklı resimler koyayım...Silky Apricot'un dudakta swatchını bulamadım ama Donutun bir swatch'ı vardı....

1.Silky Apricot (soldaki ruj)

2.Sily Apricot eldeki swatch'ı (yine soldaki renk)

3.Rouge Volupte Faubourg Peach

şöyle düşündüm şimdi yeni şeyle alıcam allık maskara falan hatta maskara almam lazım kullandığımı çok beğendim gerçi ama daha iyi bişi deneyim diyorum aklıma geldi böyle birşey yapmak herkes yapsın yazsın fikir olur bizede :)

bu arada swatchlar harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabayanssulusmile

X