Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Evet arkadaşlar ben siparişi vereyim. Bir arkadaşımın adresine göndertiyim. Bu şansı kaçırırsam kendimi affetmem aklinialirimsmile

canım bende YSL rujlarını çok araştırdım da :kedi: koyduğun resimin yer aldığı bloğu biliyorum orada kız sonradan editlemiş o resimdeki Rouge Volupte # 30 Fauborg Peach' miş...yani o fotodaki silky apricot değil...karışıklık olmaması adına düzelteyim dedim...fisfisfis

Canım ilk resimdeki mi Fauborg Peach miş?

Canım ilk resimdeki mi Fauborg Peach miş?

Evet tatlım resimde silky apricot yazıyor ama blogda edit koymuş yanlış etiketlemişim aslında Rouge Volupte #30 "Fauborg Peach" olacaktı diye...link vermek yasak sanırım, ama google görsellerde YSL silky apricot diye aratınca o resim çıkıyor, üstüne tıklarsan kızın bloğuna yönlendiriyor ya, orada editi görebilirsin canım sende....

ama yanına da not düşmüş silky apricot ta buna yakın bir renk demiş...

Son düzenleme:
Ayyy bu renk de çok güzelmiş ayol :))) Kararsızlaştım şimdi iyi mi :)))

canım bende YSL rujlarını çok araştırdım da :kedi: koyduğun resimin yer aldığı bloğu biliyorum orada kız sonradan editlemiş o resimdeki Rouge Volupte # 30 Fauborg Peach' miş...yani o fotodaki silky apricot değil...karışıklık olmaması adına düzelteyim dedim...fisfisfis
hadi yaaaaa ben bu rengide beğendim yaww editleyebiliosam ben düzelteyim bare :)))
a.s.
iyiyim bende canım ,ben ilk etapta az aldım 1 ay sonra geliyormuş kargosu ..
max factör crem puff aldım ve takma kirpik aldımsempatiksalakcinniumarım sağ salim gelirler..
creem puff u tr de 45 tl diorlar orada 9 tl .. ve inanmadım araştırdım vs ,alanlar orijinal diyor,bakalım göricezolumunekankayizsmile
hadi bakalım hayırlısı canım fiyatları çok uyguna gelioyor oranın evet :))
Aaa! ben genelde sepete koyduğumu hemen alıyorum da o yüzden bilmiyorum sempatiksalakcinni hatta bana da ilginç gelmişti 10 gün nasıl sepette tutuyorlar diye! Hay Allah ne safım bende....
heheh olur böle şeyler yahuuuu nerden bilcen başıan gelmeden :)
Evet arkadaşlar ben siparişi vereyim. Bir arkadaşımın adresine göndertiyim. Bu şansı kaçırırsam kendimi affetmem aklinialirimsmile
süper fikir canım :))))

hehehe kusura bakma caım yaww aklını karıştırdım hehe ama bu renk çok hoşuma gitti benimde :)

:) canım sanırım ikiside birbirine çok benziyor sen yine kafanı karıştırma genelde ilk verilen karar doğru olur...sonra fauborg peach i alırsan aklın silky apricot ta kalabilir....

Hahaha valla kızlar aptala döndüm aval aval bi ona bi öbürüne bakıyorum. Ben kızıl saçlı beyaz tenliyim. Sizce hangisi gider bana daha çok?

Tatlım ben bugün baktımda strawberry de Frozen Mango ve Silky Apricot satılıyor...üstelik Tr'den daha uygun fiyatı...gerçi denemeden almak riskli olur ama yinede haber vereyim dedim opuyorumnanaktan

evet gelmişler yoktular daha once canım

Ay buldum vallahi de billahi deee :)) hihoyyyt Türkiye'de fiyatı 66 TL, Çilek'te 42 TL hihoyyyt

Angelica tekrar çok sağol canımcım Şeniz

Donutıııımmmmmm duy sesimiiiiiiii!!!! :))

duydum duydumm :)) ama ben sabırsız oldugum ıcın maalesef :KK43:(

Magrentacım, netten alışveriş yapma delisi hatunum kaydirigubbakcemile3 Bir şey soracağım, Çilek'ten sipariş verince kaç günde elinize ulaşıyor? Biz ev taşıyacağız 1 hafta içinde de bilmiyorumkismile

benım sahsen bır hafta ıcınde elımde oluyor canım

kızlarrrrrrrr nassınız inşallah hihoyyyt

kızlar cheapsmells.com dan alışveriş yapan oldu mu hiç ?
ben ilk kez yaptım da accık tırsıyom yineeyvahedigeldismile

nilcim ben yaptım,standart posta secınce hep kayboldu satın aldıklarım.O yuzden sıgned secıp 5-6 sterlin daha fazla verıyorum

Hahaha valla kızlar aptala döndüm aval aval bi ona bi öbürüne bakıyorum. Ben kızıl saçlı beyaz tenliyim. Sizce hangisi gider bana daha çok?

ben sana dedım ama degıl mı bu rouge voluptelere de bak dıye :)))

şimdi yanyana bak bunların tonlarına balım bir de

YSL%20le%20rouge%20volupte%20peach%20passion%20faubourg%20tender%20rose%20paris.jpg

silky apricot ise soldan ikinci bebişim

spring09_revysl003.jpg

canım ya kafanı karıştırdım bilmiyorumkismile karar vermek çok zor oluyor böyle 2 şey arasında kalınca...Donut'ta bu 2 ruj var mı acaba? belki o yardımcı olabilir? resimlerden gördüğüm kadarıyla silky apricot biraz daha turuncu gibi ama bilemiyorum ki...

silky apricot tam somon kızlar,bildiginiz somon rengi.Tabanı kavun sarısına daha dönük.Digeri cok daha kremsi ve yogun şeftali..

Son düzenleme:
donut yandım desene akannehir
ebaydan elf ten vs hiç kaybolmadı henüz ama bakalım ne olacak şimdisempatiksalakcinni

canım benım basıma da gelmıs olabılır,ama ıkı kez oldu.yalnız endısen olmasın para iadesini kurusu kurusuna yapıyorlar

canım benım basıma da gelmıs olabılır,ama ıkı kez oldu.yalnız endısen olmasın para iadesini kurusu kurusuna yapıyorlar
anladım canım,neyse bekleyelim bakalım,sonuca göre hareket ederim artık..tşk ederim bebeğima.s.

ne demek bir tanem,umarım sorunsuz eline ulasır cıcılerınde bızımle paylasırsın olumunekankayizsmile

Kızlar bişi sormak istiyorum şöyle kullandığımız ve çok beğendiğimiz ürünleri paylaşsak fikir açısından nasıl olur
mesela en iyi maskara sıralaması,fondoten,allık,renkli nemlendirici gibi

nasıl olur acep?

Donutım swatchlar için çok sağol :))) Bak şu an siparişi vermek üzereyim. Haydi söyle sence hangisi bana daha çok yakışır? Sana güveniyorum :)

off super agır sorumluluk oldu bu,silky apricot soluk bir ton canım bak onu göz önünde bulundur.Digeri ise cok daha canlı,ama acayip yogun kremsi yapısı var,severmıısn tam kapatıcı krem gıbı rujları ?

Son düzenleme:
off super agır sorumluluk oldu bu,silky apricot soluk bir ton canım bak onu göz önünde bulundur.Digeri ise cok daha canlı,ama acayip yogun kremsi yapısı var,severmıısn tam kapatıcı krem gıbı rujları ?

Yok yok canım kendini öyle kötü hissetme kaydirigubbakcemile3 Bana yakışmazsa anneme veririm olur biter. :)) Hayır öyle yoğun renk veren rujları sevmem. Hep de fazlasını alırım... Tam kapatanları da sevmem... Bir de değişik bir ton olsun istiyorum...

Bu arada doğal sarı saçlı, beyaz tenli bir arkadaşıma da Guerlain G Jewel Geisha'yı beğendim. Belirgin bordoya kaçan bir kırmızı olsun istedik. Buna ne dersin canım?

Çok yordum seni, affet :1hug: :kedi:

Son düzenleme:
X