Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben de aslında elımden geldıgınce hıcbırsey surmemey calısıorum magrentacım ama bazen oyle cok ıhtıyacım oluyor ki..hele ki uykusuzsam

kızlar çilekte mac select cover kapatıcı var nw20 onumu alsam yoksa clinique all about mu yoksam mac studio finishmi? bu akşam bi çilek siparişi vereyim dedim deeeeee :)
tatlım mac studo finish ağır gelir bence denedim güzel kapatıyor ancak çok yoğun geldi bana:hulya:

uza uzaaaaa :)) kesınlıkle degerrr

kaydirigubbakcemile2 çilekten bi özledik maili gelir gene ozaman doruuu çileke hücum etcem

arkadaşlar sizce cilt temizliği ve nemlendirici için vichy ya da la roche posey nasıl? bi de tonik illa gerekli mi?

lacrima ben la roche posay ürünlerinden pek memnun kalmadim canim,söylemek istedim

magrentacım sen haber verdin mi görmedim ama ben tekrar yazayım sen haber verdiysen de , elf te 10 STERLİN üzerinde free shipping başlamış ...işte kodlar..

Free shipping ,UK Customers please use the code MOREFORYOUUK, EU Customers use MOREFORYOUEU at checkout.

The free shipping discount is valid with purchases over £10 (before shipping is added). This offer ends at 10am (UK) 6 October 2010.

tatlım mac studo finish ağır gelir bence denedim güzel kapatıyor ancak çok yoğun geldi bana:hulya:

kaydirigubbakcemile2 çilekten bi özledik maili gelir gene ozaman doruuu çileke hücum etcem
lattecim teşekkür ederim canım akşam alırım dedim ama temizlemişler bi daha stoğa girince alayım bare :)))) the balm allık deneyim diom clinique super city alabilirim spf 25 veya 40 bide calvin klein eyeliner denicem
arkadaşlar sizce cilt temizliği ve nemlendirici için vichy ya da la roche posey nasıl? bi de tonik illa gerekli mi?
ben loccitane kullanmaya başlıcam tavsiye edebilirim kullananlar benie bu yönde itti hemde her ay belli ürünlerde %40 indirim yapıolar :)
magrentacım sen haber verdin mi görmedim ama ben tekrar yazayım sen haber verdiysen de , elf te 10 STERLİN üzerinde free shipping başlamış ...işte kodlar..

Free shipping ,UK Customers please use the code MOREFORYOUUK, EU Customers use MOREFORYOUEU at checkout.

The free shipping discount is valid with purchases over £10 (before shipping is added). This offer ends at 10am (UK) 6 October 2010.
yok canım vermedim elfinde havası söndü pek bi alışveriş yapan yok artık :)
ellerine sağlık ama iyi yapmışın belki bekleyem vardır :p
ayy gerçekten mi yaa :KK43: yine kararsızlığa düşücem ben galiba :bbo:

aha bendensinnnnn hehe yazdan beri güneş koruyucu krem alıcam ben seneye alıp stoklarım artbayanssulusmileık hehe

Kızlarrr, şuna bayıldım ya dudakta nasıl durur acaba ?
Bunları bilen, duyan ,kullanan var mı ? Bu markayı hiç duymamıştım ? Milani-Buzzworthy..

images
Milani-Buzzworthy-Lipgloss-4.jpg

Milani-Buzzworthy-Lipgloss-6.jpg

resimler alıntı tabii ki de..

saçları bakır tonlarında olanlara çok yakışır sanırım..

Son düzenleme:

la roche kesınlıkle sahane...ama kendıne uygun urunu bulduktan sonra..

vichy hıc tutmadıgım bır markadır.zaten bır marka cok sık promosyona gıdıyorsa acıkcası ben altında bir bit yenigi arıyorum.

Bunları bilen, duyan ,kullanan var mı ? Bu markayı hiç duymamıştım ? Milani-Buzzworthy..

images

balım ben hıc duymadım,juciy tubes alsana,sahaneler

images

hiç duymaduığım bi marka canım dudakta nasıl durur denenmeden alınmaz bence iddialı bi renk hehe :)))

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrrrr

lattecim teşekkür ederim canım akşam alırım dedim ama temizlemişler bi daha stoğa girince alayım bare :)))) the balm allık deneyim diom clinique super city alabilirim spf 25 veya 40 bide calvin klein eyeliner denicem

ben loccitane kullanmaya başlıcam tavsiye edebilirim kullananlar benie bu yönde itti hemde her ay belli ürünlerde %40 indirim yapıolar :)

yok canım vermedim elfinde havası söndü pek bi alışveriş yapan yok artık :)
ellerine sağlık ama iyi yapmışın belki bekleyem vardır :p

aha bendensinnnnn hehe yazdan beri güneş koruyucu krem alıcam ben seneye alıp stoklarım artbayanssulusmileık hehe

bu hatunlar yemio içmio pc başında sabahlıo bence:hulya: yarın markafonide shisedo kampanyası var renkli nemlendiricisini denemek istiyorum sabahın köründe bitiyo oyüzden erken kalkmalıyımohaoldumsmile ama kaç numero alsamki gidip sevilden falan bakmak lazım ama gidersem ordan boş çıkmambilmiyorumkismile
loccatineye seni kim itti balım:jeyyar:

bu hatunlar yemio içmio pc başında sabahlıo bence:hulya: yarın markafonide shisedo kampanyası var renkli nemlendiricisini denemek istiyorum sabahın köründe bitiyo oyüzden erken kalkmalıyımohaoldumsmile ama kaç numero alsamki gidip sevilden falan bakmak lazım ama gidersem ordan boş çıkmambilmiyorumkismile
loccatineye seni kim itti balım:jeyyar:
heheheh sen sennnnnnnnnnn :pPP
canım shiseido için 7de pc başında ol valla açıldığı an dalarsın tabe renkli nemlendirici olursa ben hiç gördüğümü hatırmalıyorumda :)))) git bir shiseidoyu dene bence ama kartını paranı yok say bişi alma :p
balım gunaydınnnnnnnnn

günaydınn donutcummm :p

Canım rıca ederım,buna da kesın yok derler şimdi pofffffffff

Ay hakikaten canım yaaa... :eek:klava: Dün çıktım ama gitmeye hiç vakit olmadı. Eve geç ve yorgun döndüm baya...

lfbrls canım bende o tonu çok beğendim, bir dene bakalım nasıl duracak? bende bir ara çıkarsam bakayım YSL rujlarına....bayanssulusmile

Canım maalesef dün bakamadım. Bugün de bakamayacağım. Ama en kısa zamanda deneyeceğim, güzel olursa alacağım ve burada swatchlayacağııııııımmmmmm :eek:

Son düzenleme:

images

Canım ben duydum bu markayı ABD'de satılıyor, ben hiç kullanmadım ama farları filan güzel diyorlardı...
Türkiyede satılmıyor bildiğim kadarıyla...

Ay hakikaten canım yaaa... :eek:klava: Dün çıktım ama gitmeye hiç vakit olmadı. Eve geç ve yorgun döndüm baya...

Canım maalesef dün bakamadım. Bugün de bakamayacağım. Ama en kısa zamanda deneyeceğim, güzel olursa alacağım ve burada swatchlayacağııııııımmmmmm :eek:

Tatlım ben bugün baktımda strawberry de Frozen Mango ve Silky Apricot satılıyor...üstelik Tr'den daha uygun fiyatı...gerçi denemeden almak riskli olur ama yinede haber vereyim dedim opuyorumnanaktan

Tatlım ben bugün baktımda strawberry de Frozen Mango ve Silky Apricot satılıyor...üstelik Tr'den daha uygun fiyatı...gerçi denemeden almak riskli olur ama yinede haber vereyim dedim opuyorumnanaktan

AAAAAA delikafadulden Silky Apricot çilekte satışa mı girmiiiiiişşşş!!! delikafadulden

Çok sağol şekercim haber verdiğin için, şimdi hemen bakıyorummmm :eek: a.s.

Ay buldum vallahi de billahi deee :)) hihoyyyt Türkiye'de fiyatı 66 TL, Çilek'te 42 TL hihoyyyt

Angelica tekrar çok sağol canımcım Şeniz

Donutıııımmmmmm duy sesimiiiiiiii!!!! :))

valla bende baktım bi kaç tane vardı ama denemeden 40 küsür vermek pen mantıklı gelmedi yahuu :p

X