Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Magrentacım, netten alışveriş yapma delisi hatunum kaydirigubbakcemile3 Bir şey soracağım, Çilek'ten sipariş verince kaç günde elinize ulaşıyor? Biz ev taşıyacağız 1 hafta içinde de bilmiyorumkismile

Ay buldum vallahi de billahi deee :)) hihoyyyt Türkiye'de fiyatı 66 TL, Çilek'te 42 TL hihoyyyt

Angelica tekrar çok sağol canımcım Şeniz

Donutıııımmmmmm duy sesimiiiiiiii!!!! :))

Rica ederim canım, sen almak istiyorum demiştin ya haber vereyim dedim :) Hangisini alacaksın canım karar verebildin mi Frozen Mango mu, Silky Apricot mu? bayanssulusmile

valla bende baktım bi kaç tane vardı ama denemeden 40 küsür vermek pen mantıklı gelmedi yahuu

Evet canım denemeden almak riskli, bende strawberryden alacaksam internetten iyice araştırıyorum önce, genelde swatchlara filan bakıp alıyorum...özellikle nude rujları almak daha kolay ama kırmızı-pembe tonlarını denemeden alamıyorum bende....opuyorumnanaktan

Rica ederim canım, sen almak istiyorum demiştin ya haber vereyim dedim :) Hangisini alacaksın canım karar verebildin mi Frozen Mango mu, Silky Apricot mu? bayanssulusmile

Canım öncelikle tercihimi Silky Apricot'tan kullanacağım, o ruj benim kanayan yaram kaydirigubbakcemile3 Bursa'dayım ben. Burada kesinlikle hiçbir yerde bulamıyorum. Bulamadığım gibi elemanlar bi de bana salak muamelesi yapıyorlar kaydirigubbakcemile3 klava:

canım bugün versen pzt olmadı salı elinde olur 1 hafta dolmadan geliyor eğer parfüm yoksa :))))

valla ruj olayı başlı başına risk malum swatcha baksanda dudak rengi farklı olablio ya da ışıktan alınca şok olmak var hehe :))) gerçi ben almaya gitsemde deneyemiyorum dudağıma elimde bakıom :)

canım bugün versen pzt olmadı salı elinde olur 1 hafta dolmadan geliyor eğer parfüm yoksa :))))

Ayyy ben gene de sipariş için taşınmayı mı beklesem eyvahedigeldismile Pek heveslendim... Çünkü 1 hafta diyorum ama belli de olmaz bu 10 güne de çıkabilir, 3 güne de inebilir... eyvahedigeldismile

Canımm o zaman şimdiden güle güle kullan :) O renk çok hoş gözüküyordu zaten Donut swatchlamıştı....YSL nin rujlarının tonlarına ve çeşitliliğine bayılıyorum zaten ben boshayallersmile

aman onlar salak bi kere biz daha çok şey biliyoruz be onlardan insanda azıcık merak olur hehe

al canım sen onu istiyodun :) dene içinde kalmasın :))) bende dün alışveriş yapıcaktım işten eve gidene kadar bitmiş yaww ((

Canım bende denerken hep elime sürerim rujları :roflol: aslında dudağa sürmeden anlaşılmıyor ama işte alışkanlık...

Ayyy ben gene de sipariş için taşınmayı mı beklesem eyvahedigeldismile Pek heveslendim... Çünkü 1 hafta diyorum ama belli de olmaz bu 10 güne de çıkabilir, 3 güne de inebilir... eyvahedigeldismile

valla canım olurda geç gelir için içini yer sonra bi arkadaşının adresini ver veya annenin falan ya da bekle ama kalmazsa bidahakine beklersin
bi dudakta göreyim dedim süper duruyomuş yahuuuuuuuuuuuuuuuuu

resim alıntıdır.

Son düzenleme:
Canımm o zaman şimdiden güle güle kullan :) O renk çok hoş gözüküyordu zaten Donut swatchlamıştı....YSL nin rujlarının tonlarına ve çeşitliliğine bayılıyorum zaten ben boshayallersmile

Hahaha çok sağol hayatım :)) Sen haber vermesen ben onu hayatta görmezdim a.s. Evet Donuta çok yakıştı. Netteki diğer swatchlara baktığımda da hep çok hoş... Bir de şu Nars Honolulu Honey olsa boshayallersmile

Aynen magrentacım valla deli ediyorlar adamı. Suratlarına iki ton boya sürünce kendilerini kozmetik üstadı sanıyorlar galiba... boshayallersmile

Evet vallahi alacağım. Bana yakışmazsa anneme kesin yakışır. Ona çok gidiyor öyle tonlar. Anneme hediye ederim en kötü ihtimalle... Ki zaten parasını ödeyecek olan da o hahahah :)))))

bu arada eve gidene kadar bitmişti derken? Öyle bitiyor mu ürünler akannehir

Aaaa bitiyor öyle ürünler yani... Ben kör cahil olduğum için bu konuda... :kedi:

Bu swatchı ben de görmüştüm, muhteşem di mi... boshayallersmile Hatunun dudaaklar da olay... :jeyyar:

Tatlım şimdi girip baktım strawberry'e, sepete birden fazla ürün ekleyince "son 5 adet ürün kalmıştır" diyor akannehir
ama sanırım sepete eklediğin ürünü 10 gün boyunca saklıyorlar sen hemen girip 1 tane ürünü sepete ekle, sonra hergün kontrol edersin satın alana kadar ....

kızlarrrrrrrr nassınız inşallah hihoyyyt

kızlar cheapsmells.com dan alışveriş yapan oldu mu hiç ?
ben ilk kez yaptım da accık tırsıyom yineeyvahedigeldismile

valla canım çok giden ürünler hemen bitiyor çok meşhur ürünleri markanın ben macta kapatıcı beğendim eve gidince alırım dedim bitmişti ( stkola sınırlı malum işyerinde tr sitesini açamıom çileğin o yüzden eveden alayım dedim işte

canım sepete atsan bile alan olunca 0 adet ürün kaldı diyor malesef ((
kızlarrrrrrrr nassınız inşallah hihoyyyt

kızlar cheapsmells.com dan alışveriş yapan oldu mu hiç ?
ben ilk kez yaptım da accık tırsıyom yineeyvahedigeldismile

nilcim saol sen nasılsın :)))) donutcumyaptmıştı sen ne aldın ben de yeni yerler keşfetmeyim die bişi almadım ordan :)))

canım bende YSL rujlarını çok araştırdım da :kedi: koyduğun resimin yer aldığı bloğu biliyorum orada kız sonradan editlemiş o resimdeki Rouge Volupte # 30 Fauborg Peach' miş...yani o fotodaki silky apricot değil...karışıklık olmaması adına düzelteyim dedim...fisfisfis

a.s.
iyiyim bende canım ,ben ilk etapta az aldım 1 ay sonra geliyormuş kargosu ..
max factör crem puff aldım ve takma kirpik aldımsempatiksalakcinniumarım sağ salim gelirler..
creem puff u tr de 45 tl diorlar orada 9 tl .. ve inanmadım araştırdım vs ,alanlar orijinal diyor,bakalım göricezolumunekankayizsmile

canım sepete atsan bile alan olunca 0 adet ürün kaldı diyor malesef ((

nilcim saol sen nasılsın :)))) donutcumyaptmıştı sen ne aldın ben de yeni yerler keşfetmeyim die bişi almadım ordan :)))

Aaa! ben genelde sepete koyduğumu hemen alıyorum da o yüzden bilmiyorum sempatiksalakcinni hatta bana da ilginç gelmişti 10 gün nasıl sepette tutuyorlar diye! Hay Allah ne safım bende....

Nil'cim sende şimdiden güle güle kullan aldıklarını, ben hiç kullanmadım cheapsmells.com'u ama bayaa bir duydum, sorun olacağını sanmam opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…