Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ayyy Donutım çok tatlı görünüyoooorrrr..... Şimdi dışarı çıkıyorum. Eğer gidebilirsem gidip deneyeceğim bunu... Çok sağol hayatımmm opuyorumnanaktan

evet benzıyor kesınlıkleeeeeeeeeeeeee canımmmm ama silky apricot cok cok cok daha somon

bak tatlım tonuna

YSL%20le%20rouge%20volupte%20peach%20passion%20faubourg%20tender%20rose%20paris.jpg

0981.jpg

Ahhhh YSL nin rujları çoook güzel boshayallersmile
Bende bu resimdekilerden Peach Passion var, çok severek kullanıyorum. Fiyatları keşke biraz daha uygun olsaydı, Türkiyede hele iyice pahalıya satıyorlar :KK43:((

Ayyy Donutım çok tatlı görünüyoooorrrr..... Şimdi dışarı çıkıyorum. Eğer gidebilirsem gidip deneyeceğim bunu... Çok sağol hayatımmm opuyorumnanaktan

lfbrls canım bende o tonu çok beğendim, bir dene bakalım nasıl duracak? bende bir ara çıkarsam bakayım YSL rujlarına....bayanssulusmile

YSL%20le%20rouge%20volupte%20peach%20passion%20faubourg%20tender%20rose%20paris.jpg

hepsini de beğendim ,çok hoş tonlar bunlar yakaydirigubbakcemile2

pahalılar evet ama sahaneler,ben on tane başka marka alacagıma kendımı tutuorum bır ıkı tane ysl alıyorum..gercı o da işe yaramadı ya..

pahalılar evet ama sahaneler,ben on tane başka marka alacagıma kendımı tutuorum bır ıkı tane ysl alıyorum..gercı o da işe yaramadı ya..

sen miiiiiiiiiiiiiii tutuon kendini hehehe :p flormardan alsan bütün rujlarını gloslarını alcak bişi kalmaz kızz heheh :pboshayallersmile

donut'um bende peach li olanları pek bir beğendim olumunekankayizsmile

Donutcım swatchlarsan çok makbule geçer canım yaa opuyorumnanaktan...sende bayaa bir renk var herhalde YSL rujlarından.... bayanssulusmile

tamam cnaım,blogu da hala yapıcam yani :sinifsinif:

donut'um bende peach li olanları pek bir beğendim olumunekankayizsmile

canım evet cok gzuel duruyorlar,emınım sana da cok yaakısırlar

kızlar çilekte mac select cover kapatıcı var nw20 onumu alsam yoksa clinique all about mu yoksam mac studio finishmi? bu akşam bi çilek siparişi vereyim dedim deeeeee :)

bence MAC tatlıskom

ama hangisi studio finişmi select cover up mı ne ise o mu hehe ikiside nw 20 var sanırım ben en açık rengi kullanıyorum hep ama sıvılardan yanayım daha iyimiş sıvı kapatcılar çok oynamak ii delmiş yaymak falan göz çevresi için diolar :p

bence mac select moisture cover,cok uzun zaman ysl den once kullandım.super bır urundu,devamlı nemlı tutuyor goz cevrenı

Son düzenleme:
bence mac select moisture cover,cok uzun zaman ysl den once kullandım.super bır urundu,devamlı nemlı tutuyor goz cevrenı

valla çilekte 2 seçeneğim var mac olarak ya studio finish çok methini duydum ama bu aralar likit kapatıcı tercihim olmaya başladı bu yüzden select cover up mı alsam diyorum akşama biraz daha araştırayım bare :))))

o zaman studio finish aslaaaa almaaaaaa canım göz altına sakın,kalıp gibi durur.select cover up'i tercıh et

o zaman studio finish aslaaaa almaaaaaa canım göz altına sakın,kalıp gibi durur.select cover up'i tercıh et

saol canım yoğun bir kapatıcıya ihtiyacım yok zaten bi göz makyajı yapıyorum güzel yapıym bare :) bi mac deneyim sonra ysl alıcam :)bayanssulusmile

X