Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hımm sağol cnm bi bakıyım bende .....
donut güle güle kullan cnm BU ARADA BİRŞEY DAHA SORACAĞIM kozmetik sitesi arıyorum netten ama kapıda ödeme ile alışveriş yaptığınız güvenilir bir site varmı ggde fiyatlar uygun şu 99lumu ne escape farlara bayılıyorum sıkıntı olabil
ir diye kredi kartıyla denemek istemiyorum .. ama gg de kapıda ödeme sistemi varmııdırki fiyatı çok uygun 12 gibi birşey:1shok:

canım gg ye hıc bakma,cogu sahte..

bence kartına baglı sanal bir kart olustur,hem kart nosu farklı oluyor hem de lımıtınıs en belırlıyorsun.en guvenlısı bu.

strawberry,cheapsmells ve kozmetikcim..bunlar benım sık alısverı syaptıgım kalıtelı ve guvenılır sıteler canım

herkese guzelllllll haftasonları canlarım

pudra olarak çok pempik ve simli değilmi? ama allık olarak donutum swatchlarında gördüğüm kadarıyla enfes olur kanısındayımsositososito

lattecim ben de pudra olarak değil de allık olarak düşünüyodum canımm bayanssulusmile

deborah rujlarım ve ysl glossum kızlar

deborah light creator no 4

ysl gloss pur coral

deborah light creator no 8

peki bunlar nası arkadaşlar??
beyaz tenli olduğumu belirtiyorum bana gider mi? :)

tesekkur ederım balım.
canım sen mac peaches denesene

Son düzenleme:
bi de çok oldum ama bana cilt bakımı için bişiler önerebilir misiniz?:) 23 yaşındayım, karma ciltliyim.. cilt analizi yaptırdığımda yağlı ama nemsiz cildin var demişlerdi :) bi de yanaklarımda geniş gözeneklerim var onlara sinir oluyorumm.

teşekkürler cnm sağol yeni gloslarını güle güle kullan ayrıca 1. gloss süpermişşopuyorumnanaktan

kızlllaaaar ben de size bakıyordum nereye gittiniz diye... yeni başlığınız hayırlı olsun.
yine döktürmüşsünüz, bayıldım resimlere

Ay bu arada ben de bugün Kerastase saç kremi aldım. Yanında da şu durulanmayan saç sütünün eşantiyonlarından verdiler. Onları da merak ediyordum. Denemiş olacağım.

Bu arada Donutım senin dediğin şey şu an için biraz tuzlu geldi, ona önümüzdeki ay bakacağım. olumunekankayizsmile

Eklentiler

• $03102010744.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 43

canım dermokozmetikleri kullanabılırsın.Bu konuda dermalogica,roche,roc,bioderma guzel urunler

teşekkürler cnm sağol yeni gloslarını güle güle kullan ayrıca 1. gloss süpermişşopuyorumnanaktan

canım rica ederim ayrıca tesekkur de ederim :))

o nası bişey ki çilekte baktım hemen ama göremedim bizim buralarda MAC satmıyolar :gitme::gitme:

canım adı gibi seftali tonu bir allık,beyaz tende sahaneler yaratıyor.parlak simli olmadıgı ıcın geniş gozeneklerını zoomlamayacaktır.gozeneklerın genısse dırek kac parlak allıklardan

loncome kullanlar varmı kıslar

evet canım

Ayyyy Donutımmm üçüncüye bayıldımmm zemuszemus opuyorumnanaktan
Saçlarını boyadın mııı???? delikafadulden

Hangi ürününü canım? :hulya:

evet balım boyadımmmmmmmmmm baslıgaaaa koydum,hadı bak ne dusunuyorsun soyle.

canım evet bıraz tuzlu,ama cok etkili.
gule gule kullan cıcılerını balımmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…