Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım yarın boyamayı dusunuyorum gunduz gozune :)) bakalım ınsallah umdugum gıbı olur,cok tesekkur ederım

Ben de bugün Vichy'nin dökülme önleyici, saç güçlendirici şampuanını aldım kızlar. Mevsim değişikliklerinde çok dökülme oluyor maalesef mafoldumben

Güle güle kullan canım....umarım faydasını görürsün, mevsim değişikliğinde ekstra dikkatli olmak lazım....

güle güle kullan cnm,
Bobbi Brown fırçalarını set halinde alınca bazen uygun fiyatlar denk gelebiliyor, (indirimde filan) ama 130 TL çokmuş yani lmaz:

donut- alekto güle güle kullanın cicilerinizi kızlar :)

saçalrını boyayınca paylaşırmısın donutcum

canım yarın boyamayı dusunuyorum gunduz gozune :)) bakalım ınsallah umdugum gıbı olur,cok tesekkur ederım

hihoyyyt

Güle güle kullan canım....umarım faydasını görürsün, mevsim değişikliğinde ekstra dikkatli olmak lazım....

Canım teşekkür ederim opuyorumnanaktan Aynen dediğin gibi, mevsim değişikliklerinde saça da cilde de ekstra ilgi gerekiyor...

güle güle kullan cnm,
Bobbi Brown fırçalarını set halinde alınca bazen uygun fiyatlar denk gelebiliyor, (indirimde filan) ama 130 TL çokmuş yani lmaz:
boynerde 130 dı.
tek allık fırçası.
ha,çok güzeldi o ayrı...
teşekkürler angelica...

sağol canım....

ben gitsem gene kesin bişi kalmaz zaten seninde netin gider o arada oyüzden gitmiiyimboshayallersmile
tatlım resmini bi koyarmısın diğer topicte bi arkadaş iyi çıkmadığını söylemişti ama onun söylediği 3 lümüydü 2 limi hatırlayamadım

güle güle kullan tatlımbayanssulusmile

ben elcaya gitmem
tam hayal kırıklığı oldu

taam komşim bitanede gloss alırım en çafçaflısından

:1shok::1shok: bu hatuna noldu yaaa:1shok:

arkadaşlar sizce bu nasıldır? pudra dio ama allık olur mu bundan:) bi de ben beyazım bana gider mi ki yoksa heidi gibi mi olurum?

pudra olarak çok pempik ve simli değilmi? ama allık olarak donutum swatchlarında gördüğüm kadarıyla enfes olur kanısındayımsositososito

güle güle kullan canımzemuszemus

Ben de bugün Vichy'nin dökülme önleyici, saç güçlendirici şampuanını aldım kızlar. Mevsim değişikliklerinde çok dökülme oluyor maalesef mafoldumben
iyi günlerde kullan tatlımzemuszemus

sarımsaklı şampuanı denedinmi? bunla ilgili topicte var ben memnunum bikaç saat koku oluyor:sinifsinif: ama akşamdan yıkarsan ve bekarsan sorun olmazkaydirigubbakcemile3

güle güle kullan balım ama ruju görünce günlerce dibim bunamı düştü dedimlmaz:. ha şimdide renk güzel ama o bambaşkaydı yaaaaopuyorumnanaktan
hiçmi hiç alakası yok onlaşakkıdı

yeni başlık hayırlı uğurlu olsunn
yeni fark ettim bu başlığı eskisinde bi hareketlilik olmayınca şaşırmıştım

maybelline define a lash iyi bi rimel mi kullananınız var mı ??

resim çekmeye üşendim bugün flormar waterproof eyeliner 106 aldım
kendisi koyu kahve rengi:hulya:

yeni başlık hayırlı uğurlu olsunn
yeni fark ettim bu başlığı eskisinde bi hareketlilik olmayınca şaşırmıştım

maybelline define a lash iyi bi rimel mi kullananınız var mı ??

Canım bende 1 tane Maybelline rimel var. Volume express. Ben onu evde makyaj denemeleri yaparken kullanırım diye almıştım. Ama beğendim, dışarı çıkarken de kullanıyorum... zemuszemus

Üşenme de koooooyyyyy :hulya:

Güle güle kullan canım kaydirigubbakcemile3

bidaha bişey alınca onla çekip koyayım tatlım tek kalem için yormayın beni koyu kahve işte hayal gücünüzü kullanınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Merhaba kızlar, yeni topik açmışsınız hayırlı olsun...
Aramızdan ayrılanlar, nickleri değişenler mi oldu ? bilmiyorumkismile
Şu ara birşeyler mi oldu topikte eskisi gibi çok takip edemiyorum..Bir de sitede dikkat ediyorum eskisine nazaran daha çok insan banlı..

Donut saç boyasının kutudaki rengi ne güzel öyle, inşallah güzel olur..
ben de karar veremiyorum saç rengime , acaba bakır karamel mi yapsam, sadece bakır mı yapsam..şu aralar morelim çok bozuk belki saçımı boyarsam iyi gelir..
belki bir ara foto koyarım fikir verirseniz bana da olmazz mıı ((

Son düzenleme:

Fikir veririz elbette canım, sıkma canını... Bi değişiklik iyi gelebilir gerçekten sana... a.s.

canım tabı paylasacagım,fikirleriniz alacagım

evet canım sorma..bende fecı hayretler ıcınde kaldım..sıradan bır ton işte..

eh gule gule kullan o zaman usengec hatun :)))

canım moralın bozukken sacınla oynama benden sana nacızane bir öneri.

hadi bakalım hayırlı olsun canım rengin önceki ve sonraki hali diye foto çekte bakalım nasılmış :))))
bu arada ruju gördüm vee şok oldum bu ne yahuuuuuuuuu alakası yok daha bugün sevilde gördüğm afişi alakası yok yahhuuu
hehehe evet yaa sen gitme gidersen bana haber verme PPPP
eyelineri geçen aradım bulamadım hangi markadan baktım onuda hatırlamıom zaten bi tekrar bakayım
oooo güle güle kullan eyeliner canavarı

hoşgeldin canım geçmişi sormadan geç olanlar oldu PP

gelelim saça zamanı gelsiyse değiştir ama yok moralim bozuk elletcem illa diyosan çıkan sonucu kabullencen belki istemediğin bişi çıkar ortaya
ben açık tenliyim bakır yaptırmıştım bayıldım bayıldım alt saçım sarı röfle olmayaydı iyidi hemen aktı namussuz

benimde kuaföre gidesim saçımı kesitirip sapsarı yaptırasım var fena halde ama sevgilim kestirme dio ama saçlarımı sarartmak istiom ben şimdi kendi saçımın üzerine röfleli pöfffffffffffffbayanssulusmile

Hoşbulduk :))
yok yok illa birşey yapmam gerek saçıma..ben buğday tenliyim, bilemiyorum bakır kızıl, ya da karamel bakır falan gibi renkler yakışır mı acaba ? Yoksa karamele boyatıp üzerine gölge falan mı yaptırsam guclubacismile Bir de ben kuaföre boyatıp devamlı kuaföre bağımlı olmak istemiyorum..Kendim yapabilir miyim sizce ? Bu renkleri kullandınız mı ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…