Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy bekliyorum hadi bakalım :d
bu arada maybellinenin göz altı kapatıcısı güzel mi kullandın mı ?

rujların duruşunu ekledim cnm..
ben onu çok önceleri kullandım ancak sonra pastelin magıc touch kapatıcısına geçtim uzun zamandır onu kullanmaktayım..onunla ilgilide bir yazı hazırlıcam maybelline fondoten ile paylaşıcam cnm tavsiye ederim pişman olmazsın bence..görünümümüde aynı şekilde eklicem...

kızlaar kadınlar günü yaklaşıyor, ee bu ne demek oluyor , benim için kadınlar günü = % 50 indirim demekk kozmetikçilerde ve eczanelerde birçok ürün yarı fiyatına satılıyor..ben de kendimi bugün için tutuyorum ,o zamana kadar oruçtayım,çok zor olsa da kendime liste yapmaya karar verdim,ne alıcağımı önceden bilerek almak istiyorum, gereksiz saçma şeyler almak istemiyorum..siz neler alıcaksınız ya siz de liste yapsanız da bana da fikir olsunnn olmaz mı kiiiii

ben saç düzleşticisi almalııym çok acil, acaba 8 marta indirime girer mi? gerçi acil almalıyım, diğeri yandı
remington s9950 diyor herkes ama bilemiyorum. kullanan var mı? benim eskisi de bakım yapan ion teknolojiliydi sonra o ion teknolojisi bitince içerden yandı kül oldu gerçi 4 yıl, hemen hemen her gün süper dayandı valla, hakkını yemeyeyim süper düzleştiriciydi. neyse yenisini alma vakti, diğeri çöpe gitti:)

s9950nin de plastikleri yanıyormuş, yeni bir yanma vakasını kaldıramam herhalde, ay ne alsam yardım edin kızlar :78:

Sevil Ya da Tekin acarda indirim olursa
fondotenimi yedekleyebilirim

hulen hala göz altı kapatıcısı sölemediniz

ya bizde var malesef ama eskisi gibi deil gerekli bir iki şey alıncak eskiden olsa ooooo :)))
chanel parfümü çok beğenmedim ben parfüme henüz karar veremedim düzenli kullandığım bi parfüm yok :)
kızlar fondoten alcam lancome yada dior ne alayım yaaa :26:
önce nasıl bişey istediğin önemli kapatıcı özelliği nasıl olsun cildin nasıl? gerçi ben kullanmıyorum ama :)))) bi tane alıcam bende :) lazım bulunsun
offfffffffffffffffff beklediğim haber unutmuştum bunu :) 8 marta hazırlık yapalım mesela ben göz makyaj temizleyici alıcam 1 tane stokta var ama lazım oluo :)))) sonra anneme krem alabilirim dudak kremi alırım :) nivea başkaaa???
eskisinden alsana yine hiç araştırmak zorunda kalmazsın ya da üst modelinden :) alacağın modeli netten araştır yotumlarına bak öyle al :) ben bi sürü site dolaşıom öle alıom ne alcaksam
günaydın hatunlarrrrrrrrrrrrr

günaydın lattem iyi sabahlarrrr :))))))

s9950nin de plastikleri yanıyormuş, yeni bir yanma vakasını kaldıramam herhalde, ay ne alsam yardım edin kızlar :78:
canım ben de 9950 var, hiç de öyle o plastiklerde yanma olmadı ama 230 derecede de kullanmıyorum yani 180 derece yeterli oluyor,230 saçlarını mahveder kanımca..ben memnunum baya iyi düzleştiriyor..
ben maybelline fondoten alıcam,flormar 4lü farlardan alıcam,cecile göz kalemlerinden alıcam,cecile yeşil şişeli parfümünden alıcam, saç uçları için ya loreal ya da john frida saç spreyi alıcam..daha düşünüyorum,sizden kopyalar çekicem..rujlar glosslar alıkklar falan da almak istiyorum..

bir de size bir soru : makyajınızı neyle temizliyorsunuz,yüzünüze neler sürüyorsunuz öyle birşeyler de almak istiyorum da eczaneden mi alsam acaba ?

makyaj temizlemek için özellikle göz makyajı vichy 3 ü bi arada var çok iyi onu kullanıyorum rimelleri falan gözlerimi acıtmadan ve yakmadan temizliyo ve yumuşacık yapıyo

Sevil Ya da Tekin acarda indirim olursa
fondotenimi yedekleyebilirim

hulen hala göz altı kapatıcısı sölemediniz

ben maybelline likit kullanıyorum çok araştırdım daha iyisine rastlamadım. estee dediler o da çok pahalı hem denemiş beğenmemişsin sen onu. maybelline bir dene bence, fiyatı da ucuz beğenmezsen zarara girmezsin:)

herkese uygun bir chanel elbet vardır ama biraz uçuktur fiyatları, neyse boşver.
ya ben eskisini almam artık modeli geride kaldı. bu remingtonı övmüş herkes onu alıcam galiba, baya araştırdım.

ben de ondan alıcam galiba, 200den aşağı şekle girmiyor benim saçım. 200 de sabitlerim herhalde:S
bu dediklerinin hepsi %50 indiriim olur mu, marketlerde oluyor ama, şu dediğin john frieda spreyinden ben de istiyorum, inşallah indirime girer.

bir de size bir soru : makyajınızı neyle temizliyorsunuz,yüzünüze neler sürüyorsunuz öyle birşeyler de almak istiyorum da eczaneden mi alsam acaba ?

göz makyajımı garnier esas bakım ürünüyle temizliyorum, bence en iyisi bu çoookk denedim çünkü.
cildimi de babe sütle temizliyorum. babe tonik, ve la roche nemlendirici kullanıyorum. bunlar eczanelerde satılıyor keşke onlarda indirime girse hemen yedeklerim:)

indirime onlar da girer sanırım çünkü arkadaşım da alıcak babeden,kadınlar gününü bekliyorum demişti..babeler normalde ne kadar ?

john frieda girer mi bilmiyorum aslında saç ürünlerinin girdiğini görmedim geçen sene ama eğer girerse alıcağım lorealin fiyatını bilmiyorum,bir de glissin var ona da bakıcam..

Son düzenleme:
Timam maybeline göz altını deniyim
esteeden cok ümitliydim emme maalesef fondotedendeki etkisini göz altında bulamadım

ben gliss falan denedim bir john frieda kaldı onu merak ediyorum:)
babe ürünleri 38-39du galiba ama baya gidiyor. tabi ürününe göre değişir. göz kremleri biraz pahalı mesela:S

Timam maybeline göz altını deniyim
esteeden cok ümitliydim emme maalesef fondotedendeki etkisini göz altında bulamadım

bir de canım çilekte ck kapatıcılar %50 indirimli, ben kullanmadım ama onlara da bir bak istersen

OOO sen baya bişi alıcakmışın öyle makyaj malzemesi falan almam sanırım ben
john frieda lar indirime girmez sanırım hiiiççç sanmıyorum :)
watsonsta indirim oluomuydu yawww :)))
ben göz makyaj temizlyecisi kullanıyorum neutrogena çok memnunum :)
cilt makyajı yapmıyorum ama loccitane elma badem temzileyici yağ kullanıyorum cildim karma yağlandırmıo pek memnunum :)

belki vardır ama benim marka takıntım yok parfüm parfümdür alır sıkarım :) genelde doldurma kullanıom parfüm bana gereksiz masraf gibi gelioo :)

gözaltını denemeden almak istemiyorum tatlım
esteeyi denemeden alcadım nerdeyse iyi ki almamışım

belki vardır ama benim marka takıntım yok parfüm parfümdür alır sıkarım :) genelde doldurma kullanıom parfüm bana gereksiz masraf gibi gelioo :)

ben parfüme çok önem veriyorum, koku takıntılı biriyimdir. orjinalini almadan önce ben de açığını alıyorum ama o içindeki alkolden mi bilmem başımı ağrıtıyor mahvediyor beni, o yüzden pek kullanamıyorum. bir de ojeleri bozuyor açık parfüm. bizim burdaki d&pler mi dandik ben mi çok hassasım bilemiyorum:S eşim de kullanamıyor çünkü hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…