Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yves rocher siparişlerim bunlardı.geldiklerinde gerçeklerini + swatchlarını da eklerim
görmeden aldığım için makul renkler seçmek zorunda kaldım

güle güle kullan balım glossun rengini çok beğendim

güle güle kullan canım

kızlar kütikül giderici kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız ne marka?
ben sally hansen kullanıyorum 15 sn içinde yumuşatıp kabartıyo

canım sally hansen kullanıyorum ben. kesmek istemiyorsan sürüp etleri geriye ittir zaten bi süre sonra kendiliğinden soyuluyo

Hımmmm taam sally hansen bakalım o zaman canım saol :)

tam sipariş hazırladım çilekten
hediye olarak sadece mineral log far geldi
ben ruj istiyordum
vazgeçtim..

kızlar şu ürün ne için ?

L'Oreal Cilt Uzmanlığı Yaş İçin Mükemmel Kalsiyum Destekli Gündüz Kremi SPF15 ( Kutusuz ) 48g/1.7oz
Dermo-Expertise Age Perfect Pro Calcium Day Cream SPF15 ( Unboxed )

kontesim duruon duruon nasıl ürünler buluosun yaww bu 40-50 yaş üzeri die biliyorum senin cilt ürünlerini böyle almaman lazım hala bakıosun bak kızıcam ama PPP:18:

kontesim duruon duruon nasıl ürünler buluosun yaww bu 40-50 yaş üzeri die biliyorum senin cilt ürünlerini böyle almaman lazım hala bakıosun bak kızıcam ama PPP:18:

buna annem için bakıyorum zaten kız
anti-age bi şeycikler istiyor benden
bunu indirimde görünce nedir ki diye sorayım dedim
kırışıklık için mi bu

canım en memnun olduğun nude rujun hangisi
cnm eğer avonunki kaldırılmasaydı kesinlikle o derdim ama ondan sonra 3 numara ve 8 numarayı tavsiye ederim ikiside golden rose zaten renkler birbirine çok yakın renkler sadece sürümleri ve yapıları farklı ancak bu iki rujda çok doğal ve tam nude diyebilirim..denemeni tavsiye ederim
güle gülle kullan canım. 1 nolu rujdan bende de var, 2 noluyu da almayı düşünüyorum güzel renkler hepsi.
sağol cnm..
cnm güle güle kullan, fısfıslı gibi şişede yanyana 2 tane fondetenin var sanırım değil mi ? onların markası ne memnun musun ?
ikiside aynı fondoten cnm azaldı diye yenisini almıştım şişeleri farklı ama çok bariz bi fark yok şişesini yenilemişler içerik aynı..markası maybelline dream satin luqid 21 numara (nude) ben esmere kaçan buğday tenliyim ama çok koyu değildir tenim birazda pürüzlü bir cildim vardır ama muhteşem kapatıyo ben en çok verdiği renkten memnunum hemen bir canlılık kazandırıyo ve kesinlikle maske gibi durmuyor. eğer buğday tenliysen kesinlikle tester'ından bu numarayı dene derim memnun kalırsın..yıllardır maybelline fondoten kullanıyorum bu yeni çıktı daha ama kullandığım 4. şişe bitmek üzere...
ben çantana bayıldım böyle birşey şart benimde çok fazla ürünüm yok kullanmadığın ürünleri almanın ne alemi var ama :)))) güle güle kullan hepsini
sağol cnm..evet bu çantadan şart cnm herşeyini derleyip toparlıyo çokta şık işim düştüğü zaman elimde evin içinde heryere hepsini kolayca taşıyabiliyorum..
güle güle kullan canım
sağol cnm ..

kızlar şu ürün nasıldır ?
Laura Mercier
Astar Fondöten ( Kutusuz ) 50ml/1.7oz
Foundation Primer

cosmiccim sağol canım, orta buğdayım ben de, bir fondoten ihtiyacım vardı zaten, bunlara bir bakayım..nude rujların dudaktaki duruşlarını çok merak ettim doğrusu..umarım en kısa zmanda bloguna eklersin..öpüldün..
bu arada nude rujlarının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…