Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Güle güle kullan KOKOŞUM hehehe maşallah al al nerde giyiyon kız bu kadar şeyiii :) renklri güzelmiş canım 6 taksit bir elbiseye yaparsam sinir krizi geçiririm ben nefret ediyorum taksitten :)

Güle güle kullan KOKOŞUM hehehe maşallah al al nerde giyiyon kız bu kadar şeyiii :) renklri güzelmiş canım 6 taksit bir elbiseye yaparsam sinir krizi geçiririm ben nefret ediyorum taksitten :)

henüz giymiyorum çoğunu
sıra gelmedi
saol bebişimmm

Güle güle kullan kontesim renkleri çok güzelmiş gerçekten:)

hatunlarr Loccatine indirimden aldıklarım
elma badem krem
elma badem tonik
çay ağacı temizleme köpüğü

Son düzenleme:

elma badem krem
elma badem tonik

lattemmmm nasılsın özledim kız seniii loccitaneci seni kaç gayme tuttu bakem hepsi indirimdemiydi :)))) şu köpükten bende alayım diom yağı kullanıyorum temizleme için :))))

bende seni özledim bidenem
hepsi indirimdeydi canım 127 TL civarı tuttu hepsi

HIMMMM iyi tutmuş dicem ama pahalı yaww hehehe gözüm korktu peki canım bi krem ne kladar gidio aceba ben 1 aydır kullanıom bana ne kadar gider dersin yedek alam mı diom bi dahaki indirimi mi bekleyim :)
köpük nasıl önerirmisin :))))

yakın çekim yap, flaşı kapa, zoom kullanma, orta diyaframda, gün ışığında ya da özel ışıklandırmayla çek canım. ışık iyi olmayınca renkleri güzel göstermez doğru.

deniyorum ama gündüz yapamadım henüz gecede flaşsız karanlık oluyo bakalım fırsat bulursam yaparım

elma badem krem
elma badem tonik

güle güle kullanın kızlar

canım ama normalde sadece krem 109 TL oyüzden aslında gayet uygun
krem bana 3 ay falan gidio
köpüğü çok seviyorum çünkü bazen cildim yağlı oluyor buyüzden krem yada yağ bazlı temizleyiciler iyice yağlandırıyor.. bu 2. şişem
güle güle kullanın kızlar

teşekkürler canım

saol canım sanırım krem banada 3 ay falan gider bende alayım bitmeden indirimi
ben de sürekli yağ kullanmak istemiyorum gerçi soğuktan cildim kuruyo bu ara iyi ama biraz ısınınca çekilmez olabilir köpüğüde alayım :)))
toniğim var onu almayım :)))))

tbsdede indirim varmış kızlar giden yok mu? neler indirimde c vitaminli göz kremim biticek yakında indirimdeyse alayım yaw :)

bu arada belki işine yarayan olur elfte free shipping varmışş :)

FREE STANDARD SHIPPING on www.eyeslipsface.co.uk today! Please use codes newyearUK (UK Customers) and newyearEU (EU Customers) at checkout.

A minimum spend of £10 (before shipping) applies. This offer ends at 12 Noon (UK time) on 06 Jan 2010.

Son düzenleme:
inşallah inşallah

lattem güne güle kullan

sinehascım ve lachesiscim çok teşekkürlerr :78:

strawberry siparişlerimi aldım geldim , bi de açık parfüm aldım anamla kendime

güle güle kullan hepsini hemen yeni cicilerinle makyaj bekliyorum burayada ekle :)))

bende elften bişiler aldım bakalım eklerim birazdan

güle güle kullan hepsini hemen yeni cicilerinle makyaj bekliyorum burayada ekle :)))

bende elften bişiler aldım bakalım eklerim birazdan

elf güsel mi ki ?
sadece fırçaları iyi diyorlar? mesela ne kdr fırçaları?
saol kuşum sen de güle güle kullan

sllm kısllarrrr
kontesim lattem iyi günlwrde kullanın kıslarrr
kontesşm elbise çok şeker renkler harika boy sorunun yoksa çok yakışacağına
eminim :)

sllm kısllarrrr
kontesim lattem iyi günlwrde kullanın kıslarrr
kontesşm elbise çok şeker renkler harika boy sorunun yoksa çok yakışacağına
eminim :)

bu fotodakinden 5-6 cm aşaıda duruyor bende
mankenlerle aramda o kadar var yani
o da sorun olmuyor
teşekkür ederimmmm

Her yerde arayıp bulamadığım matlaştırcıyı elften almaya karar verdim :) inşallah güzel çıkar kargo parası ödemeyim diye bişeyler daha aldım :)

fazla abarmamak lazım hepsi 10 £ tuttu :) inşallah güzeldir matlaştırıcı :)
oje ise senin topiğin yüzünden alındı kontesim oje manyağı oldum :)))
eyeliner ise benim manyaklığım seviyorum eyelineri yaaaaaaa bakalım bu renk nasıl :)
bir de allık aldım aydınlatıcı baabında beğenenler olmuştu :))

Bu arada indirim haberlerini yeniyelim :)
Loccitanede %50ye varan indirim devam ediyor :)
The Body Shopta seçili ürünlerde %50 indirim devam ediyor ama nelerde bilmiyorum giden yok mu?
Elf'te free shipping kampanyası var :) newyearEU
Bir de Lush'tada %50 indirim varmış bana ters bir yerde hiç gitmedim güzel şeyleri varmış denemek isterdim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…