Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy evet ya bir de uçlarından kesme anlayışı yok illa kesicekler :) hiç sevmem kuaföre gitmeyi çok zor durumda kalınca :)benim saçlar çok zor uzuyor o yüzden bakım yapıyoz işte

ben de hiç sevmem gıcık ediyorlar hep beni, yok saçların yıpranmış, yok saçlarını kestirmen lazım, yok diplerin çıkmış, yok bakım yapalım sana. çıldırtıyorlar resmen beni. 40 çeşit bakım ürünü sattılar zorla bana, onları kullanıyorum unutuyorlar tabi hala satmaya çalışıyorlar. kendi övdükleri mucize ürünün sonucunu eleştiriyorlar farkında olmadan saftrikler

hadi ya, bitkilere güvenmemek lazım o zaman. bitkisel şampuanlar bana da hiç yaramaz ama şu çam terebentini merak etmiştim.

yaa kızlar ben sadece kendi fikrimi söyledim
ben bitkilerin masum olmadığını söyledim
bitkilerin her derde deva olduğunu düşünerek bitkisel hayat geçirenler var
tv de tüm hastalıkları bitkilerle çözmeye çalışanlar var
ben içeriklerini biliyorum ve bitkileri çok masum bulmuyorum dozaj çok önemli
iyi gelsin derken daha beter olma ihtimali yüksek..

son aldığım ojem rengi çok açık akşama şekil yapcam biraz :)

gül güle kullan canım

hehehehe bende bişey almam kulakta asmam :)))) uğraşamam valla hepsi aynı

sinamekinin dökülmeyi durdurduğuna hiç rastlamadım canım
hatta kimi bünyede extradan saç döktü
onun cevabı sende saklı yani,bilemiyorum

buyrun buda kanıtı :)
kafanıza yatmadıkça bitkilerle fazla muhattap olmayın
sadece meslek icabı yorum yaptım kimse yanlış anlamasın üzülürüm

kuaförlerin birbirine çamur atma çabası benimde tuhafıma gidiyor o yüzden 10 küsür senedir aynı kuaföre gidiyorum ehheheh
ayrıca başka yere gitmem gerekse ve bi laf söyleyecek olsa benim kuaförüm harika diye susturuyorum
benim saçlarım çok usludur ne şekil istersen o şekle girerler o yüzden kuaförler pek çamur atamıyo

buyrun buda kanıtı :)
kafanıza yatmadıkça bitkilerle fazla muhattap olmayın
sadece meslek icabı yorum yaptım kimse yanlış anlamasın üzülürüm

ay niye yanlış anlaşılsın yahu

eheh benimkilerde tam tersi, kuaför bir yandan fön çekerken diğer yandan bozulur

yaa kızlar bazen makyaj yapıp ekleyeyim diyorum ammaa resimler berbat çıkıyor
gölgeli makyaj yapıyorum sanki gölge felan yok
sorun bendemi makinadamı çözebilsem sorunuda ortadan kaldıracağım ama bulamadım bi türlü
neyse hep akşam deniyorum çekmeyi bi kerede gündüz denemek lazım demekki..

12.30.10 08:00:00 AM Gümrük muayenesi ve postaya verilmesi için bekliyor.

sıkıldım artık beklemekten haaa:95:

12.30.10 08:00:00 AM Gümrük muayenesi ve postaya verilmesi için bekliyor.

sıkıldım artık beklemekten haaa:95:

canım bende de aynısı yazıyor ama, ilçene gelmiştir o, pttden sorgula görürsün. şuan ilçendedir, onlar dağıtıcıya verdiği gün yarın öbürsügün gelir

yakın çekim yap, flaşı kapa, zoom kullanma, orta diyaframda, gün ışığında ya da özel ışıklandırmayla çek canım. ışık iyi olmayınca renkleri güzel göstermez doğru.

canım bende de aynısı yazıyor ama, ilçene gelmiştir o, pttden sorgula görürsün. şuan ilçendedir, onlar dağıtıcıya verdiği gün yarın öbürsügün gelir

aa cidden gelmiş
hem de dün
çok saol kuşum walla ayy hemen alayım yarınnn

günaydın bayanalr biraz geç oldu ama anca yazabiliyorum herkes nasıl kargolar geldimi resim istiyorummmm :))))))

Günaydın herkese, kargom bugün de dağıtıcıya verilmedi, ah şu ptt, 10 dakikalık mesafeden gelecek, isveçten gelmesinden daha uzun sürüyor

bu arada trendyolda bourjois var, alacaklara hatırlatıyım, rimelleri çok kötü sakın almayın. smoky eyes farları güzel gözüküyor ama far için de alışveriş yapamiycim :)

markafonide de chanel var ama fiyatları çilekten pahalı.

aynen :))))) ben de o farları 2 oldu gözüme kestiriom ama değmez vazgeçtim

pahalı geldiler bana

bugün şu elbiseyi aldım ben trendden
renklerine bayıldımmm

3taksite vade farkı koydu ama 6 taksite koymadı
eğer alış veriş yapacaksanız
dikkat edin bu durumlara
ona göre seçin taksitlerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…