Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yeni yılın ilk mesajın benden gelsin :79:

kızlar yeni cicilerinizi iyi günlerde kullanın. benim de kozmetikçi bir arkadaşım yılbaşı hediyeleri verdi.
uygun bi zamanda fotoğraflarını çekip eklerim. uzun zaman yeni bi şeyler almam artık. :KK9:

Şampuan tavsiyesi bekliyorum. Fazla pahalı ve küçük kutularda olmasın bir haftada bitiriyorum onları.
Kiloluk şampuan lazım :)

canım ben dalin kullanıyorum kocaman bir plastik pompalı bir şişede..hem kullanımı kolay, hem de içinde en az kimyasal olan şampuan..tavsiye ederim..ama katkısız olanlardan al mesela üzerinde papapatyalı şulu bulu.. yazmasın..

kızlar,yeniyıl herbirinize sağlıklar,güzellikler,ucuz kaliteli kozmetikler getirsin..:KK16:

size de sağlıklı, mutlu iyi yıllarr..allah mutlu mutlu makyajlar yapmayı nasip etsin hepimize yeni yılda da :KK16::)))

canım ben dalin kullanıyorum kocaman bir plastik pompalı bir şişede..hem kullanımı kolay, hem de içinde en az kimyasal olan şampuan..tavsiye ederim..ama katkısız olanlardan al mesela üzerinde papapatyalı şulu bulu.. yazmasın..

canım benim saçım çok zor şekil alıyor bitkiseller faydalılar falan bana hiç yaramıyor kabarıyor, elektirikleniyor falan. dalin de öyle yapar mı:KK43:

kızlar çilekten parfüm almayı düşünüyorum da kargo ücreti ne kadar ve kaç günde ulaşıyor ? :KK12::KK12:

kızlar çilekten parfüm almayı düşünüyorum da kargo ücreti ne kadar ve kaç günde ulaşıyor ? :KK12::KK12:

yanında başka bir makyaj malzemesi daha alırsan kargo ücreti ödemezsin. küçük bişe eklersin yanına:KK66:
normalde iki haftada parfümlerde 10-15 günde ulaşıyor.

canım benim saçım çok zor şekil alıyor bitkiseller faydalılar falan bana hiç yaramıyor kabarıyor, elektirikleniyor falan. dalin de öyle yapar mı:KK43:

canım bana olumsuz bir etkisi olmadı ama istersen denemek için önce en küçük boylarından al, bilemedim ben de öyle bir etkisi yok..:KK15:

şampuan konusunda yorum yapmayayım
senelerdir şampuan değiştirip duruyorum halen daha şuda güzelmiş diyemedim
zaten son 3 ayda dökülen saçlarımla bi yastık doldurulurdu valla
acaip dökülüyo hiçbizaman bana uygun olmayan saçlarımı toplayamayan tokalar artık kullanabiliyorum

kontessim bende çilekten şöle hoş bi indirim istiyorum
bakalım göreceğiz yarın tekrar ind olacakmı

acaip dökülüyo hiçbizaman bana uygun olmayan saçlarımı toplayamayan tokalar artık kullanabiliyorum

benim de çok dökülüyor ya:KK43: novocrin plasenta kullanıyordum o hiç dökmüyordu iyiydi ama o da saçı keçe gibi yapıyordu ya:KK43:

kızlar uzun süre aynı şampuanı kullanmak , hep aynı kimyasallara maruz kalacağından saç için o da zararlı..dökülme sebebi hep aynı şampuanı kullanmak da olabilir..eskiden şampuan değiştirince dökülür denilirdi ama yanlış bence..sen hep farklı kullanmışsın canım demek ki senin şampuandan değil farklı birşeyden kaynaklanıyor , strese bağlı benim ,çok uğraştım saç dökülmesiyle..hiç birşeyden de sonuç alamadım..

Günaydın bayanlar iyi sabahlar iyi seneler herkese :))))))

şu şampuan konusunda bende uzun süre aynı şampuanı kullanmanın saç için yararan çok zarar sağlıcağını düşünenlerdenim :)))) ama henüz işte dediğim şampuanı bulamadım :) şuan elidor kullanıyorum

ben yıllardır otacı kullanıyorum ve memnunum ..
dün saçlarımı boyattım :KK1:
ve evet eklemedim bişi eşek diyin bana :KK5:
fotograf makinemi bulamıyorum :2:

oce manyagı oldum sürekli oce alıyorum :KK9:

günaydın hatunlarrr iyi yıllar tekrar hepinise :KK53::KK53:
şampuan konusuna girmişsinis bende yılllardır vichy kullanıyorum
ve çoook memnunum ardaa değiştirmek için shauma alıyorum marketten 5 tl :KK33:
ve benim diyen şampuana taş çıkarır :KK16:
bu arada sık sık şampuan değiştirmek iyi değilmiş bende uzun süre aynı şampuanı kullanmanın
zararlı olduğunu düşünüyodum fakat geçnlerde çok ünlü bir kuaför yıllarca aynı şampuanı
kullanmanın saça faydası olduğunu söyledi
ben bilmem artık :)):):KK24::KK24:

ben yıllardır otacı kullanıyorum ve memnunum ..
dün saçlarımı boyattım :KK1:
ve evet eklemedim bişi eşek diyin bana :KK5:
fotograf makinemi bulamıyorum :2:

oce manyagı oldum sürekli oce alıyorum :KK9:
o zaman ilk eşek benden gelsin tebrik edeirm canım :pPP hehehehe
günaydın hatunlarrr iyi yıllar tekrar hepinise :KK53::KK53:
şampuan konusuna girmişsinis bende yılllardır vichy kullanıyorum
ve çoook memnunum ardaa değiştirmek için shauma alıyorum marketten 5 tl :KK33:
ve benim diyen şampuana taş çıkarır :KK16:
bu arada sık sık şampuan değiştirmek iyi değilmiş bende uzun süre aynı şampuanı kullanmanın
zararlı olduğunu düşünüyodum fakat geçnlerde çok ünlü bir kuaför yıllarca aynı şampuanı
kullanmanın saça faydası olduğunu söyledi
ben bilmem artık :)):):KK24::KK24:

günaydın canım :))))
yalnız şöle bişi var şampuanda uzun süre kullanınca artk şampuandan aldın verimi alamıyorsun yane aynı etkiyi yaratmıyor tecrübeyle sabit uzuuuuuuuuuun süre clear kullandım ilk zamanlar süperdi sonra aynı verimi alamadım saçlarım döküldü falan :) şimdi tekrar cleara dönsem miii yoksam değiştirmeye devam mı karar veremedim :)

X