Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
allah allah nasıl para kazanıyor bunlar yahu

Artık düşünün, kullandığımız ürünlerin maliyeti firmalara ne kadarsa... Ve bizi normal zamanlarda nasıl kazıklıyorlarsa... Zararına satış yapacak halleri yok. En büyük indirimde bile kar ediyorlar... Ahhhh ahhhh....

tabı canım, yaz basında 460 olan ayakkabıyı dun 90'a aldım..pes diorum yani

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrr cılekte dıor'un ruj fırcası ındırımde,ıhtıyacı olan alsın bence kacırmasın,ben cok memnunum,şiddetle öneririm

Son düzenleme:
OOoo 460tan 90'a haaa akannehir Güle güle kullan canım...

Dudak fırçası derken ruj fırçası mı canım?

tatlım ben en son o şişedeki losyonunu aldım ama spf si yoktu
ama şişedeki losyonda hafif simler var eve geldikten sonra farkettim çok göze batıcak kadar değil ama ben sevmiyorum simli şeyleri oyüzden alıcaksan deneyerek al bebeğimkaydirigubbakcemile2

ya bende bu markanın magazasına bayılıorum,capacitydeki bunun magazasıydı degıl mı kızlar

efet canım capacitydeki mağaza küçük ama şirin:hulya: tatlım hangi blog sitesinden açmaya karar verdin blogger'ı öneririm

bende toniki bekliyodum hayal kırıklığına uğradım yaa:2: toniğim bitmek üzere çilek indirimimin son günü onu değerlendirim bari

el ve ayak kreminde magrentama katılıyorum body sop kenevirli seriyi öneririm. Loccatine nin lavanta el kremi var gayet güzel ama kenevirli serinin hastasıyımopuyorumnanaktan

ayynen katılıyorum bakınız loccatine krem normalde 109 TL %40 indrimle 65 TL ye gelio:bbo:

ay evet canım ya :)))

Dior Backstage Makeup Lip Brush yazıyorda ona bınaen yazmısım bende :)))

kutusuz urunlerde 22.5 tl

lattecim tamam haftasonu bır giriş yapayım opuyorumnanaktan

Artık olmadı, indirimsiz kazıklana kazıklana alacağız canım ya eyvahedigeldismile Hehehe ammman haa kaçırma değerlendir :roflol:

Evet evet. Ben de kenevirli seriye geçiş yapacağım. Bi üşenmeyip gidersem şayet kaydirigubbakcemile3

Sorma ya, insan deli oluyor bazen... Baksana Donut da 460 TL'lik ayakkabıyı 90'a almış... Şaka gibi ya... Ben o ayakkabıyı 460'a alanlar arasında olsam ve şimdi 90'a düştüğünü görsem kalp krizi olmasa da bi spazm geçirirdim heralde sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
tabı canım, yaz basında 460 olan ayakkabıyı dun 90'a aldım..pes diorum yani
yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh derim ben hehehe o ne yahuuuuuu
bence sırf bu yüzden nine westden mangodan vs indirim yapan yerlerden hiçççç sezonda bişi almam indirim zamanları alırım sonra vallaha inme iner hehe
hatırlıyorum canım söylemiştin simli simli diye ama ben spfli bişi arıom ya onun yerine ne önerirsiniz o zaman öle parlaksa almam bende
ama krem önerisi bekliorum kızlarrrrrrrr

amannn alanlar var bi kere mangoda bi kız telefonla konuşuodu sezonda 100tlye aldığı tişört 9 liraya inmiş hemen bi tane daha alıyomuş anlatıyodu şoka girdim
ben olsam dahada sezonda bişi almam yawwww

Ben la rocha aldım gayet memnunum almayıda düşünürsen cosmo.de sitesinden al derim fiyatı hem uygun hem shipping ücretsiz

vay leb demeden leblebi haaaaaaaaaaaaaaaaa süpersin lattecim
ama bu 15 koruma ben en az 30 falan istiom hacııı

Son düzenleme:
süperim dimi:))))
bu arada spfsi 15 sen yüksek korumalı istiyodun ama kışa giriyoruz istersen bunu kışın kullan yaza yüksek faktörlü alırsın
bide eczanelerde falan dene fiyatına bak sitede 26 usd

Son düzenleme:
süperim dimi:))))
bu arada spfsi 15 sen yüksek korumalı istiyodun ama kışa giriyoruz istersen bunu kışın kullan yaza yüksek faktörlü alırsın
bide eczanelerde falan dene fiyatına bak sitede 26 usd
ya olmuşken tam olsun diyorum canım 15 faktör yazın kullandım gerçi sabah 8de güneş görüom bide akşam 6dan sonra bi sorun olmadı o yüzden neyse biraz araştırayımda alayım
body shop c vitaminli kullanıyorm bitmek üzere o da :)
La Roche Posay baya iyidir ya... boshayallersmile

baya iyi ama loreal ürünü işte alasım gelmio ama başka bişide bulamıom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…