Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya bende ruj blogumu açsam kızlar,destekler misiniz ? deger mi sizce ? emek cunku sabır işi valla

gerçekten sabır işi bikere düzenli olarak ürün tanıtımı yapıcaksın resimli ve detaylı anlatım olucak.. Baş takipçin ben olurum seve seveopuyorumnanaktan

ya bende ruj blogumu açsam kızlar,destekler misiniz ? deger mi sizce ? emek cunku sabır işi valla

Ben de valla ben de baş takipçin olurum! Hayatım senin bu konuda ciddi bilgin ve deneyimin var... Bunu bence bir şekilde değerlendirmelisin... Bir de sen bunu yapmaktan zevk alan bir insansın. Bence çok güzel olur, senin için de bizim için de olumunekankayizsmile

tesekkur ederım bırtanemm,tabiki tecrubenden faydalanmak ve basının etını yemek ısterım kaydirigubbakcemile3

kızlar sagolun,tamamen yabancıyım bu işe.
sizler yapıyor musunuz blog ?

Ya bize okulda öğrettiler bu işleri baya... Sanal gazete-dergi yapacak derecede öğrendik. Bloglar da hazırladık filan. Ama ben tamamen unuttum mafoldumben

Şunu söyleyebilirim. Blog adresi alınabilecek siteler var. Ahh adı bir aklıma gelse... Neyse o siteyi buluruz, o kolay. Adresini onaylattıktan sonra zaten hazır kalıplar oluyor. O kalıplardan birini seçiyorsun. Ve sonrası çok kolay. Yani öyle zor bi iş değildi canım kuruluş aşaması...

evet buldum bır tane balım,uye olayımda alayım bır adres şimdi kaydirigubbakcemile3

Ahahaha :))))))))))) kaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkis :dance:

bak cafellatte kactı goruyorsun degılmı basının etını yerım deyınce kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
aman tanrım cok mu cırkef gorunuyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bak cafellatte kactı goruyorsun degılmı basının etını yerım deyınce kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hahahaha :)))) kaydirigubbakcemile3
Gelir heralde birazdan, ok yaydan çıktı bi kere kötükedihüso kaydirigubbakcemile3

tesekkur ederım bırtanemm,tabiki tecrubenden faydalanmak ve basının etını yemek ısterım kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaçarmıyım bal bademim burdayım
ruj sektörüne katkımız olsun ye canım başımın etinikaydirigubbakcemile3
Hahahaha :)))) kaydirigubbakcemile3
Gelir heralde birazdan, ok yaydan çıktı bi kere kötükedihüso kaydirigubbakcemile3

işte geldim burdayım ben bu işte ustayımkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaçarmıyım bal bademim burdayım
ruj sektörüne katkımız olsun ye canım başımın etinikaydirigubbakcemile3

işte geldim burdayım ben bu işte ustayımkaydirigubbakcemile3

:)))))) opuyorumnanaktan bayanssulusmile kaydirigubbakcemile3

donutcum canımmmmmmmmmm :))) bende ilk izleyicin olurum valla az çok yardım ederim blog konusunda bu aralar boşlamış olsamda PP

ya öğlen gibi net bir gitti o gidiş bidaha giremedim ama kimse özlememiş beniii bende aslan burcuyum bende alınıyorum amaaaaaaaa ohaoldumsmile:sinifsinif::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

donut blog mu dedin kaydirigubbakcemile2
aç tabii,açmadığın hata, süper olur..olumunekankayizsmile

magrenta benimde yoktu net'im .:bbo:bu arada bende aslan burcuyum :lepi:

valla donutcuğumdan ben uzuuuuuuuuuuuuuuun zamandır blog istiyorum ama açmayiiiiiiiiiii PP

oo nilcim bu kadar güzel anlaşmamızın sebebini buldum burcumuzzz
Ahahahahayyyyy ASLAN kadınları sarmış dört bir yanımızııııı :))))

hehehehe ona göreeee haaaaaaaa :içelim:

sen merak etme beebem çok pis göz dağı verdim topice:dilcikar:
bundan sonra 2-3 saat girmeyelim havai pişek patlatcaklarkaydirigubbakcemile3

oy oy bi aslan burcu dahaopuyorumnanaktan

Ahahahahayyyyy ASLAN kadınları sarmış dört bir yanımızııııı :))))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bi aslan daha vardı sankim Çenemiydi Magrentam

Son düzenleme:

vereliniortakalkisalkisalkis:lepi:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…