Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sen merak etme beebem çok pis göz dağı verdim topice:dilcikar:
bundan sonra 2-3 saat girmeyelim havai pişek patlatcaklarkaydirigubbakcemile3

oy oy bi aslan burcu dahaopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bi aslan daha vardı sankim Çenemiydi Magrentam

hehehe gördüm gördüm eferinnnn :pPPPPP
sanırım çeneydi canımmmmmmm hatırlama çalışıom emme net değil :p

günaydın baynlar iyi sabahlar herkeseeeee toplanın bakemmmmmmmbayanssulusmile

kaydirigubbakcemile3 kaçarmıyım bal bademim burdayım
ruj sektörüne katkımız olsun ye canım başımın etinikaydirigubbakcemile3

işte geldim burdayım ben bu işte ustayımkaydirigubbakcemile3

sesim cok cıktı degil mi,sesime mi geldın lattecim kaydirigubbakcemile3

donutcum canımmmmmmmmmm :))) bende ilk izleyicin olurum valla az çok yardım ederim blog konusunda bu aralar boşlamış olsamda :pPP

ya öğlen gibi net bir gitti o gidiş bidaha giremedim ama kimse özlememiş beniii bende aslan burcuyum bende alınıyorum amaaaaaaaa :pohaoldumsmile:sinifsinif::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yaa ben özledim hepiniziiii yahu,beni adam yerine koymuyor musunuz Çok üzgünüm çoook

donut blog mu dedin kaydirigubbakcemile2
aç tabii,açmadığın hata, süper olur..olumunekankayizsmile

magrenta benimde yoktu net'im .:bbo:bu arada bende aslan burcuyum :lepi:

aha bir aslan kadını daha delikafadulden
yapayım degilmi,yapayım balaım neye benzeyecek CADIARZU

Ahahahahayyyyy ASLAN kadınları sarmış dört bir yanımızııııı :))))

ben Kovayım ama sırnaşık şey

sesim cok cıktı degil mi,sesime mi geldın lattecim kaydirigubbakcemile3

yaa ben özledim hepiniziiii yahu,beni adam yerine koymuyor musunuz Çok üzgünüm çoook

aha bir aslan kadını daha delikafadulden
yapayım degilmi,yapayım balaım neye benzeyecek CADIARZU

ben Kovayım ama sırnaşık şey

aaaaa ne demek donutcum aşk olsunnn :pPPPPPbayanssulusmile

kızlar malum ayın son günü geldi loccitanede %40 indirim başladı bugün ve yarın buyrun link :))))

lattecim sen badem elmanın spf40 gündüz kremini kullanmıştın sanırım söle bakim alayımmı spf içeren bi krem istiom ben bilionuzzzz :)))))) ama hem güneş kremi hem kendi kremim olsunistemiom üşengeçim ben 2si bi arada olsun istiommmm :)
bu arada badem elmada sadece spf40 kremi indirimde :)

Son düzenleme:
ya bende bu markanın magazasına bayılıorum,capacitydeki bunun magazasıydı degıl mı kızlar

Kızlar günaydın. Ben de kalkar kalkmaz ilk iş Loccitane'ın sitesine girdim. Çok güzel şeyler var indirimde. Fakaaaattt benim beklediğim badem-elma tonik indirime girmemiş mafoldumben

Ama aklım gül vücut kremi ve shea ayak kreminde kaldı aklinialirimsmile

Kızlar günaydın. Ben de kalkar kalkmaz ilk iş Loccitane'ın sitesine girdim. Çok güzel şeyler var indirimde. Fakaaaattt benim beklediğim badem-elma tonik indirime girmemiş mafoldumben

günaydın canım gidip şöle bi kurcala mağazayı sonra yavaş yavaş indirimde topalrsın alcaklarını
ayak kremi için body shopa git onu bir çok kullanan var loccitaneden 1 tane alıcağına body shoptan 2 tane alıcaksın sonuçta :))))

günaydın canım gidip şöle bi kurcala mağazayı sonra yavaş yavaş indirimde topalrsın alcaklarını
ayak kremi için body shopa git onu bir çok kullanan var loccitaneden 1 tane alıcağına body shoptan 2 tane alıcaksın sonuçta :))))

Doğru canım haklısın, Body Shop'un 1+1 kampanyası vardı sahi hihoyyyt sempatiksalakcinni

sen ayak kremine magrentanın dedigi gibi direk bodyshopa canım benim

bende mağazalarına bayılıyorum :))))

yasemin kokusunu severim ama denemedim hiç 7,5 ml miş 3 tane çok az geldi gözüme :p
noldu senin vanilya aşkın?bayanssulusmile

valla hıc fırsatım olmadı o tarafa gecmeye..Bulgari jasmin noir almak ıstıordum ama bu ara tuzlu geldi.Acaba bunun yasemini nasıldır dıye merak ettım balım

Canım benim annem de kovadır bu arada, çok severimmm opuyorumnanaktan

eh annen yani bir zahmet sev emi ,deli kız kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hahahahaha :))))) Yani o tabi annem olduğu için de seviyorum ama ben iyi anlaşırız kova burçlarıyla, severim onları demek istemiştim :)))) Ama baktım hakikaten senin dalga geçtiğin gibi bi anlam çıkmış yazdığımdan sempatiksalakcinni

Evet evet, magrentanın dediği gibi yapacağım. Herkes memnun o seriden zira...

Son düzenleme:
Bu arada ben bu parfümü, sırf buradaki öykülenişine tav olup alabilirim sositososito kaydirigubbakcemile3

degil mi ama...
su cumle sahane

"Akşam karanlığı çökerken yasemin bütün güzelliğini ortaya koyarak peçesini kaldırır ve ona dokunanları sonsuza kadar baştan çıkartan yumuşak, güçlü bir koku salar..."

salar yerine yayar deseler daha ıyı olurdu sanki ama kaydirigubbakcemile3

Doğru canım haklısın, Body Shop'un 1+1 kampanyası vardı sahi hihoyyyt sempatiksalakcinni
hade doruuuuuuuuuuuuuu body shopaaaa :)))))
degil mi ama...
su cumle sahane

"Akşam karanlığı çökerken yasemin bütün güzelliğini ortaya koyarak peçesini kaldırır ve ona dokunanları sonsuza kadar baştan çıkartan yumuşak, güçlü bir koku salar..."

salar yerine yayar deseler daha ıyı olurdu sanki ama kaydirigubbakcemile3

yunanistanda,giritte özellikle akşamüstü kapalı olan yaseminler toplanır bi ipe dizilirmiş kolye olarak takarlarmış akşama yaseminler açar mis gibi kokular salarmış aklıma hemen o geldi bak bir programda anlatmışalrdıııı :) gidip alasım geldi bak yaaa :)))9bayanssulusmile

noluyo burda :)
donutum armani code aldım parfümü bu sefer :)
ya ben bi parfümde sabit kalamıcam mı bilmiyorumkismile

ya bende ruj blogumu açsam kızlar,destekler misiniz ? deger mi sizce ? emek cunku sabır işi valla

Donutcum canımmm hoşgeldin! Bence sen kesinlikle bir blog aç, durduğun hata zaten!

Sende ruj çoktur fotolarını koyarsın, öyle bir yabancı blog var, kız sadece dudaklarında rujların nasıl durduğunun resmi çekiyor, bayaa faydalı bir blog! Bence süper bir fikir... bayanssulusmile

Bence allık da dahil edebilirsin mesela allık + ruj....harika olur :asigim:

hade doruuuuuuuuuuuuuu body shopaaaa :)))))

yunanistanda,giritte özellikle akşamüstü kapalı olan yaseminler toplanır bi ipe dizilirmiş kolye olarak takarlarmış akşama yaseminler açar mis gibi kokular salarmış aklıma hemen o geldi bak bir programda anlatmışalrdıııı :) gidip alasım geldi bak yaaa :)))9bayanssulusmile

goruntusu de cok guzel yaseminin,ben cok begenıyorum toptan cıcegı

noluyo burda :)
donutum armani code aldım parfümü bu sefer :)
ya ben bi parfümde sabit kalamıcam mı bilmiyorumkismile

iyi yapmıssın,ya deneye deneye fixlenir canım o.Sonunda hah hayatımın kokusu dersin,demek ki sende henuz oyle bir durum olmamıs
Donutcum canımmm hoşgeldin! Bence sen kesinlikle bir blog aç, durduğun hata zaten!

Sende ruj çoktur fotolarını koyarsın, öyle bir yabancı blog var, kız sadece dudaklarında rujların nasıl durduğunun resmi çekiyor, bayaa faydalı bir blog! Bence süper bir fikir... bayanssulusmile

Bence allık da dahil edebilirsin mesela allık + ruj....harika olur :asigim:

Evet evet ruj surusune bereket,yapayım foto cekıp koymak kafi zaten.Tesekkurler Angelica opuyorumnanaktan

Elf'te free shipping varmış gyazayım dedim :)))))) buyrun kodu FREETOBEEU

1 ekime kadar :)

indirim habercisi oldum bugün yahuuuuopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

X