Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

body shop ürünlerini pek beğenmiyorum ama buna bakabilirim canım. çok sağol

evet body nin kremlerini bende sevmedim
göz çevresi için bunu düşün o zaman en kısa zamanda bende alıcam )

günaydın hatunlarrrr
markafonide john frieda indirimi var 2 şampuan+1 serum aldım

Son düzenleme:
kızlarr slmmm
bir gecede onarıcı serumu tavsiye ederim ben bütün ürünleriniş nerdeyse
kullanıyorum ve çok memnunum :):)

kızlarr slmmm

sağol canım ama kargo için 75 tlyi tamamlamak gerekiyormuş markafonide, gıcık oldum o yüzden almıycam herhalde.
çilek nerelerden gönderiyor ücretsiz, şu markafonin yaptığına bak

sağol canım ama kargo için 75 tlyi tamamlamak gerekiyormuş markafonide, gıcık oldum o yüzden almıycam herhalde.
çilek nerelerden gönderiyor ücretsiz, şu markafonin yaptığına bak

hahahaha deme ama bende almadım burda çeyiz tamamlamaya çalışırken lüzumsuz geldi pintiliğim tuttu gene hehe

ben de şu bir gecede onarıcı serumu merak ettim, sen hangisinden aldın?

ısıya karşı koruyucu serum+dalgalı saçlar için şampuan+hacim veren şampuan dan aldım canım

kızlarr slmmm
ayyy bilsem onuda alırdım neese bidakine artık

hahahaha deme ama bende almadım burda çeyiz tamamlamaya çalışırken lüzumsuz geldi pintiliğim tuttu gene hehe

bintiii seni

kargo ücreti bile olsa çok uyguna geliyo gerçi bu konuda limangoyu seviyorum ya anlık 7 tlhediye verio ya 5 kişiye davetiye gönderirsen kargo bedavaya gelio yada d. günü hediyesi olarak 10 TL verio markafoninin böle şeyleri yok

evet limangonun indirimi var kargo bedavaya geliyor birde trendyolda mı ne bonusa kargo bedava var :) markofonidede indirimim var bunlar bile beni caydırmıoo hahahah

evet limangonun indirimi var kargo bedavaya geliyor birde trendyolda mı ne bonusa kargo bedava var :) markofonidede indirimim var bunlar bile beni caydırmıoo hahahah

ya senin şimdi böyle şeylere para harcamaman gerek gerçekten, çeyizinin tamamla önce bir sürü ıvırı zıvırı var:)

çeyizini oralardan tamamlasana magrentam?
trendyoldan alış veriş yaptğmz butik kapandıktan sonra 7 gün içinde ürünler elimzde oluyormş
öyle diyor site
bnim alış veriş yaptğm butik kapanalı 4 gün oldu ama ürünlerim dha kargoye bile verilmedi
3gün içinde nasıl olcak da elime geçirticek o ürünleri bilmiyorum ben

ya senin şimdi böyle şeylere para harcamaman gerek gerçekten, çeyizinin tamamla önce bir sürü ıvırı zıvırı var:)

hah sonunda biri benden yana hehehe
valla çok zor canım araştırmaktan yoruldum al al bitmiyor zaten sıkıldım valla almadım bende ne yapayım düşününce vazgeçiom

tatlım siteleri takip ediyorum zaten uygun çıkanları toplucam :) ütü ve süpürge aldım hepsiburadadan uygun fiyatlı nerden var ordan alıom valla bu arada senin oylar çoğalmış ara ara açıo bende girip oy veriom ne zaman sonmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…