Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar çilekten gelen ürünlerimin hiçbirinde kutu yoktu allık hariç, normalde öyle olmuyordu, size de öyle mi geldi?
bir de dün eyelinerdan sürdüm aktı 2 saat içinde ya

olsun magrentam ,canın sağ olsun ne olcak ,zaten evdeyim ..ama sorim dedim
hergün yağmurlu burası ya bir türlü kaçamadım işten bugün artık kargoya verdim gitti :)kusura bakma canım yaa kötü hissettim kendimi valla
kızlar çilekten gelen ürünlerimin hiçbirinde kutu yoktu allık hariç, normalde öyle olmuyordu, size de öyle mi geldi?
bir de dün eyelinerdan sürdüm aktı 2 saat içinde ya

kutusuz yazar zaten ama yazmıyormuydu mesela benim gloss kutusuzdu allık kutuluydu

yooo yazmıyordu, örneğin makyaj setinin ayrı bir karton kutusu yoktu, eyelinerların da, ck rujun da yoktu, ki geçen sefer kutulu gelmişti, önemli değil de merak ettim işte :)

yooo yazmıyordu, örneğin makyaj setinin ayrı bir karton kutusu yoktu, eyelinerların da, ck rujun da yoktu, ki geçen sefer kutulu gelmişti, önemli değil de merak ettim işte :)

aaa benim eyeliner kutulu 2side rujda alla alla aman neyse önemli olan sağlam gelmeleri kutuları atıcaz zaten

evet baya oy geldi
30 kasım son gün canım

kızlar arkadaşım avondan ruj alıcaktı swatch arıyordum ki sizinle paylaşmam gereken rujları gördüm bayıldım bittim yaaaaaaa :)
resimlerin hepsi alıntı burdan :)vespa girl
benin latte,pout,carnation,sparkling nude,sparkling peach ve perfect peache bayıldım yawwww
buyrun swatchlar

kıs kontess sana oy veriim dedim 1953 yazıyordu bi oy verdim 2004 oldu
gözün aydın geçtin 2000 i ama otomatiğe mi bağladın kıs nasıl oldu 2 dakkada :)))

arkadaşlar kkontesin katıldığı trenyol şeysi ,nasıl bişi ya?,portre resimleri de var anlamadım ? kombin yarışması değil mi o ?

çakalım dün bana mail gelmiş trendyol dan ,oradan girip bakmıştım ,ama kontesi görmedim ben
siyah beyaz resimler ,potre resimler vardı ,ama stili yarat vs diyordu başlıkta anlamadım ..kontes biliordur belkim..

enee benim ck ruj kutuluydu ama belki başka ülkeden gelmiştir balım

magrentam renkler gerçekten şahane avon olmasaydı bikaçtanesinde gözüm kaldı ama avonun ürünleri pek kalıcı olmuyor

bu arada iyi akşamlar bakalım benim gibi bu rujlara aşık olan dibi düşen olucakmı :)

ben bu rujların country rose undan aldım, hiç de resimdeki gibi değil, kalıcı da değil, rengi güzel ama kıvamından dolayı mıdır nedir dudakta pek rengini göster miyor, tavsiye etmem yani.

enee benim ck ruj kutuluydu ama belki başka ülkeden gelmiştir balım

magrentam renkler gerçekten şahane avon olmasaydı bikaçtanesinde gözüm kaldı ama avonun ürünleri pek kalıcı olmuyor
ya bayıldım renklere ama kalıcı diil yazıodu evet zaten bende kalıcı olan bir ruj yok en fazla 1 saat
ben bu rujların country rose undan aldım, hiç de resimdeki gibi değil, kalıcı da değil, rengi güzel ama kıvamından dolayı mıdır nedir dudakta pek rengini göster miyor, tavsiye etmem yani.

yaaa çok beğendim ama renkleri süper ötesi numunesinden alırım belkim bir kaç tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…