Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar arada parfüm tavsiyelerinde bulunalım mı, mesela ben chanel chance kullanıyorum, bu hain parfüm hiç indirime girmiyor çok pahalı, heran değiştirebilirim. var mı bu tarz bildiğiniz parfüm, strawberryden falan alabileceğimiz.

abatum durumunu görmeden gitme bence postacıdaysa boşuna gitmiş olursun eğer yarına kadar sayfa düzelmezse arayıp sorarsın ben bakıyorum arada ama göstermio

abatu canım yarın postaneyi arayıp öğrenir ona göre gider ya da beklersin

tamam kızlar teşekkürler
keşke iş adresimi verseymişim
ordaki postacılar bulamayınca arıyolar şurdayız gelin alın diyolar :)

tamam kızlar teşekkürler
keşke iş adresimi verseymişim
ordaki postacılar bulamayınca arıyolar şurdayız gelin alın diyolar :)

iyilermiş valla, bizimki evde olduğum halde üst kata çıkmaya üşendi ya:S

nilim renkler süper sparkle'a bayıldım ne hoş öle ooooo :) sadece bunlarımı aldın bakem alıştın sen cherrye hehe gelsinde sende görelim şu renkleri :)
benim kargo gelmedi hala
poffffffffff neden acabaaa ?
Günaydın hatunlarrr
abatum ptt sayfası hala açılmıyor

günaydın lattem iyi sabahlar erkencisin bugün

günaydın kızlar, ya uyandığımda sabah yine yüzüm çizgi çizgiydi ve dudak üstündekiler artık kalıcı olmaya başladı gün boyu geçmiyor
ya napıcam ben ya
yok mu hiç bildiğiniz benim gibi erken yaşlananlara özel krem. olmadı şu elma badem konsantresini alıcam, sadece dudak üstüne sürerim çok yağlı gelirse, çizgiler gittikçe derinleşiyor

canım senin şu izler yastık yüzünden mi oluyordu acaba ? doğrumu hatırlıyorum
bence kırışıklık için krem almalısın elma badem çözüm olmaz diye düşünüyorum dudak çevresi için özel kremler oluyor onlara bir bak derim

kızlar bende sipariş vermiştim çilekten geldi şuan için resim yükleyemiyorum sonta koyarum öncelikle benefit badgal kalem almıştım siyah yani flormar kullanıyordum ondan 1 tık üstte değil pek beğendim 30 küsür b,şeydi yani bu kadar etmez elizabeth arden jel eyelıner almıştım siyah onuda beğenmedim fırçası iyi değil sürmek için biraz uğraş istiyor benim elim alışkın hemen çekerim lıneri ama bu öyle değil bunu ben lınerımın fırçasıyla deneyecim birde,,hedite olark mineral tozlu gül allık idare eder ck ruj 107 beğendim b,rde scott barnes creme allık gerçi bu allıkmı aydınlatıcımı anlamadım ama öyle ve sizle aynı gün sipariş vermiştim dün geldi ürünlerim

Son düzenleme:
bulamadım ki ama, bir chanel var o da yaşıma uygun mu değil mi anlamadım, çilekte gördüm. karar veremiyorum

güle güle kullan canım

Güle kullan dicem ama sen bişeyi beğenmemişin canım resimleride koyda bizde görelim :)
eyeliner fırçasını bende beğenmedim ben diğer fırçayı kullanıyorum elften almıştım onla daha kolay bu uğraştırıyor ama çantada bulunabilcek bişi o yüzden sevdim koca fırçayı taşımak zor geliodu bana da
bulamadım ki ama, bir chanel var o da yaşıma uygun mu değil mi anlamadım, çilekte gördüm. karar veremiyorum

güle güle kullan canım

canım araştıralım biraz o zaman bakalım dudak kırışıklıkları için ne varmış

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy postaneye bi ulaşamadım daha dogrusu
avpim gopa :)
deliricim dahilileri açmıyo gidip bogacam

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy postaneye bi ulaşamadım daha dogrusu
avpim gopa :)
deliricim dahilileri açmıyo gidip bogacam
ay abatum bu ne şansızlık ya hep bizim ptt çalışanları yüzünden adresi bulamadılar mı sallıyorlar işi
araştır araştır bir hal oldum. cildime uygun olduğunu bilsem alıcam chaneli ama bilemiyorum :S

bakıyorum canım ama bence bir güzellik merkezine falan git bir cilt bakımı yaptır belki onların bir önerileri olur?

slmm kızlarrrr
canım esteeler gerçekten harika kahverengi olan serum yaşlanmaya karşı 25 yaşından itibaren yeşil şişede
gözenek azaltıcı serum biras tuzlular ama gerçekten harikalar
mavi dediğin eyelıner çok tatlı bir yeşil canım bourjoıs waterproof 43 green insomniak
şiddetle hem bu rengini hem diğer renklerini tavsiye ederim ben zamanla hepsini almayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…