Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lattem sende iyi günlerde kullan canım cicilerini
nil im canım siyah gri farlarına bayıldımmmmm :):)

evettt kıslar 2 ay sizden uzaktayken aldığım ciciler
unuttuklarım olmuş sanırım ama nese onalrıda arada eklerim
tek tek hepsin,n ismini yazmak zor geldi paşamla uğraşırken
idare edin artık :):)

teşekkürler balım sende güle güle sürüştür
este lauderın night serumunu bende kullanmıştım kahve rengi şişede olanı ben çok memnun kalmıştım
bide şu ortadaki mavi renk eyeliner markası nosu ne canım

kızlar siparişlerim geldi, eşim uğrayıp aldı gelirken :)
eyelinerlar ne küçükmüş öyle ya düğme kadar:S neyse baya yeter yine de bana, eyeliner parlaklığında değil de kalemi ezip koymuşlar gibi yahu:S
ablama aldığım cameleon sete bayıldım ya, harika ötesi renkleri var ama hiç dokunmuycam kutusuna geri koydum yılbaşına kadar bekliycem çok sevinicek ablam:)

hediye allık ışıl ışıl hakkatten ben şifon rengini almıştım, pembe allığımın üstüne azıcık sürünce çok güzel durdu, öyle fazla simli değil ama ışıldıyor, beğendim ben.
ck ruju geçen 125 almışım ben 127 hatırlamıştım neyse, ondan çok memnundum, bu sefer daha koyu olsun diye 107 aldım, buna da bayıldım. çok güzel rengi.
rujdan hiç hoşlanmayan eşim bile çok sevdi bu rujları :)

genel olarak memnun oldum yani, hepinizin bildiği ürünler olduğundan resim eklemeye gerek duymadım :)

Lachesis güle güle kullan balım ck rujun yapısını bende çok sevdim yumuşacık kolay sürülüyor
diğer ürünleri biliyoruz ama hanii rucun swatcı

canım güle güle kullanın sen ve ablan :)

kızlar cheryyden bunları sipariş ettirdim..çok iddialılar ama denemek istedim ..ilk kez kullanıcam böyle canlı renkler...
hep nude kullanırım ben :)

NYX true red ve doll pink

bunlarda son aldıklarımın dudakta duruşu imiş netten alıntı...
ballerina pink 36 no

Son düzenleme:
Lachesis güle güle kullan canımm
benim hediye allığım mat
matları seçmişiz galiba biz lattemlee

Lachesis güle güle kullan balım ck rujun yapısını bende çok sevdim yumuşacık kolay sürülüyor
diğer ürünleri biliyoruz ama hanii rucun swatcı

sağol bebekim ama dudağımda aynı renk çıkıyor resimde ya, o yüzden swatch eklemedim. hem sizin gibi güzel dudaklarım yok benim, elimde eklerim yarın :)

canım güle güle kullanın sen ve ablan :)

sağol kuzum :)

vay gerçekten iddialı ama çok yakışmış, dudaklar çok süper:)

Lachesis güle güle kullan canımm
benim hediye allığım mat
matları seçmişiz galiba biz lattemlee

sağol bebeğim, sen de güle güle kullan, bayıldım aldıklarına.
benim tüm allıklarım mattı, magrentam ışıltılı diyince korktum ama sevdim ben, çok hafif çünkü. adı gibi şifon :)

he o zaman seçiminin ışıltılı çıkması iyi olmuşş
madem tüm allıkların mat :78:

alttaki 2 rengi çok beğendim ama (dudaklar senin olmadığına göre yorum yapabilirim )sağdaki sürüş müdür dudaktan mıdır bilemedim,salya damlıyomuş hissi uyandırdı bana
tiksindim :18:

alttaki 2 rengi çok beğendim ama (dudaklar senin olmadığına göre yorum yapabilirim )sağdaki sürüş müdür dudaktan mıdır bilemedim,salya damlıyomuş hissi uyandırdı bana
tiksindim :18:
ıyyyyyk şimdi gördüm ..one öyle
sürerken salyaları akmış cidden

Son düzenleme:
kuzucuklarım son soru ..
bana en yakın postaneye gitsem sabah erkenden bi sonuç alabilir miyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…