Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben olsam koşa koşa aşağı inerdim her ihtimale karşı bu arada birdaha sormadan açma kapıyı neme lazım canım

ay biraz önce kapı çalındı koştum hemen bizim apartman görevlisi, elinde bir kağıt siteyle ilgili verdi, ben de hayal kırıklığına uğradım tabi, tam da giderken, ben de size ait bir paket var dedi, yani o kadar çıkmış getirmemiş:KK43:
bir ara uğrar alırım getiririm dedi, iyi dedim ben de. uğramasını bekliycem napalım:KK43:
gelmiş olsun da.

ay biraz önce kapı çalındı koştum hemen bizim apartman görevlisi, elinde bir kağıt siteyle ilgili verdi, ben de hayal kırıklığına uğradım tabi, tam da giderken, ben de size ait bir paket var dedi, yani o kadar çıkmış getirmemiş:KK43:
bir ara uğrar alırım getiririm dedi, iyi dedim ben de. uğramasını bekliycem napalım:KK43:
gelmiş olsun da.

hemen o paketi getirrrrr diye bağırman lazımdı o kadar bekledikten sonra poffff

hemen o paketi getirrrrr diye bağırman lazımdı o kadar bekledikten sonra poffff

ay diyemedim ya, akşama kadar beklerim unutursa eşime söylerim gelirken onlara uğrar alır. bir keresinde yine bir siparişimde unuttum 3 gün bizde bekledi dedi ya:S ama çok iyi biri olduğu için birşey diyemiyorum. bu kadar bekledim akşamı da beklerim :)

magrenta ne çabuk geldi kargon :)) ck 125 bende de var ama sende daha hoş durmuş ...
dğeride çok güzel ,hepiniz güle güle kullanın :))

dünki swatchlar ve tüm son aldıklarım kızlar...

36968649.jpg

Eklentiler

• $36968649.jpg
    $36968649.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 17
11111111111q.jpg

kavuştum cicilerime:KK16:
ck ruj meşhurrr kozmopolitan
benefit eyeliner/far bunny hop
mac violet eyeliner
vee allık dusty rose:KK8::KK8:

swatch takiler net değil ama ilk sıradaki benefit sonra ruj en son mac eyeliner

amanın ya magrantanın scott barnesi ile bu çok güzelllll,dibim düştü ... güle güle kullanın :)
bu arada dün gece ben yine cherrycultureden alışveriş yaptım...
:KK31:
Kızlar bişe sorcam ben elf ten all over color sitick sipariş etmiştim,dün geldiler fakat.yüzüme süremiorum çok sert.renk vermio hiç:KK43:siz de aynı sorunu yaşadınız mı?ürün bu:

images

yapıları sert evet ama yinede zaman zaman da olsa aydınlatmak istediğim bölgeye sürüp parmak uçlarımla yayıyorum,
renkten ziyade aydınlarmak amaçlı bunlar daha çok hafif te olsa renk veriyor ama ...
bebeğim 4 tane almıştım 2 tanesini anneme verdim bende,bazende ruj yapıyorum ben onları :))

kzılar bende bi ara resimlerini çekip koyarım. bayram tatili boyunca sıkıntıdan paso ürün siparis etmişim. sabahtan beri 3. kargo oldu

kızlar çoook tşk hepinize....
bloğuma yazdığım ürün yorumlarını buryada kopyalıyorum ...

ürünler hk. yorumlarım :
e.arden jel lıner yumuşak dokuda ama kömür siyahı değil ,tek bir hamlede simsiyah olabilen jel lınerler tercihim ..bunun dışında çok iyi ,yanında gelen fırçası hata yapmaznızı enğelleyebilecek kadar zarif tasarlanmış...
cc. den aldığım amuse palette oldukça yoğun pigmentli,çok mu mükemmel hayır,ama 2 dolar için süper tabii:) renkler canlı ve güzel, kalıcılığı da gayet iyi..alınırmı ,2 dolara elbette alınır...
NYX cream glıtter,renler harika ıce quuen benim aldığım ,dağılma problemi olmasa birde ah ... ama yine de çok sevdim,gece makyajlarında yada konulu makyajlarda birebir bir ürün diyebilirim ...
NYX glosslar bence harika,yapıları yapış yapış değil,rahatsız etmiyorlar ki ,ben ruj gloss sevmem bu yüzden ama bunlar gerçekten iyiler...

ve watsons maskelerim henüz kullanmadım bunları ama genel anlamda bu markanın ürünlerini özellikle maskelerini seviyorum ..ojeler ise sevdiklerim arasında,birçoğundan daha çok dayanıklı alix avien ...

evettt kıslar 2 ay sizden uzaktayken aldığım ciciler
unuttuklarım olmuş sanırım ama nese onalrıda arada eklerim
tek tek hepsin,n ismini yazmak zor geldi paşamla uğraşırken
idare edin artık :):)

[/IMG]
2874.jpg
[/url][/IMG]

rujlaraa bayıldım çok güzel canım güle güle kullan. sagdan 3 ve 4 un numaralarını markalarını ögrenebilirmiyim acaba:KK42:

magrenta ne çabuk geldi kargon :)) ck 125 bende de var ama sende daha hoş durmuş ...
dğeride çok güzel ,hepiniz güle güle kullanın :))

dünki swatchlar ve tüm son aldıklarım kızlar...

36968649.jpg
valla yakın diye sanırım canım hemencecik geldi ama ben gönderemedim bugün yağmurdan çıkamadım yarında çıkamazsan kargoya vericem artık :KK43:
amanın ya magrantanın scott barnesi ile bu çok güzelllll,dibim düştü ... güle güle kullanın :)
bu arada dün gece ben yine cherrycultureden alışveriş yaptım...
:KK31:

yapıları sert evet ama yinede zaman zaman da olsa aydınlatmak istediğim bölgeye sürüp parmak uçlarımla yayıyorum,
renkten ziyade aydınlarmak amaçlı bunlar daha çok hafif te olsa renk veriyor ama ...
bebeğim 4 tane almıştım 2 tanesini anneme verdim bende,bazende ruj yapıyorum ben onları :))

kzılar bende bi ara resimlerini çekip koyarım. bayram tatili boyunca sıkıntıdan paso ürün siparis etmişim. sabahtan beri 3. kargo oldu
ooooo süperrrr bekliyoruz maşallah
yılbaşında acw yada lovemakeup ta indirim olur urban decayın bazına bi bak bence indirimlerini bekliyorum mac bazım olmasına rağmen onu alcam
ayyyy ölemi yapsak acep biri beni durdursun çeyiz almam lazım yawww makkaj diiilllllll
kızlar çoook tşk hepinize....
bloğuma yazdığım ürün yorumlarını buryada kopyalıyorum ...

ürünler hk. yorumlarım :
e.arden jel lıner yumuşak dokuda ama kömür siyahı değil ,tek bir hamlede simsiyah olabilen jel lınerler tercihim ..bunun dışında çok iyi ,yanında gelen fırçası hata yapmaznızı enğelleyebilecek kadar zarif tasarlanmış...
cc. den aldığım amuse palette oldukça yoğun pigmentli,çok mu mükemmel hayır,ama 2 dolar için süper tabii:) renkler canlı ve güzel, kalıcılığı da gayet iyi..alınırmı ,2 dolara elbette alınır...
NYX cream glıtter,renler harika ıce quuen benim aldığım ,dağılma problemi olmasa birde ah ... ama yine de çok sevdim,gece makyajlarında yada konulu makyajlarda birebir bir ürün diyebilirim ...
NYX glosslar bence harika,yapıları yapış yapış değil,rahatsız etmiyorlar ki ,ben ruj gloss sevmem bu yüzden ama bunlar gerçekten iyiler...
saol canım yorumlar için ellerine sağlık

ve watsons maskelerim henüz kullanmadım bunları ama genel anlamda bu markanın ürünlerini özellikle maskelerini seviyorum ..ojeler ise sevdiklerim arasında,birçoğundan daha çok dayanıklı alix avien ...

sağolun kıslarr ay rujlar küçümencik çıkmışşş :):):),

rujların olduğu fotoyu soldan sağa yazıyorum bayanlar
1 loreal s100 satın pınk
2. bourjoıs sweet kıss 76
3. maybellıne 148 summer pınk
4.calvın klein 107 clear rose
5. loreal 160 spıced dıamonds
6. ınglot 176
7. ınglot 139

X