Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

rahatsızlık değil ama günlerdir aynı konu hepsi aşa yukarı aynı fiyat...
ya alıcaksın paranı ayarlayıp yada denilenlerden birini yapıcaksın
aynı konuyu günlerce sölemek gereksiz zaten çok fazla alternatifi olmayan bişey.hani pudra olur rimel olur vs..sorulması normal çünkü alternatifi fazla ama bu faz bazı işte yani..
sizi kırmak istemem ama bu konuda böle düşünüorm...

genelde forumda hemen hemen aynı konular konusuluyor konu makyaj oluncada bilirsin biz bayanlar saatlerce günlerce ararız alacagımız seyleri o nedenle sizlerden farklı fikirler edinmek adına soruyorum zaten far bazı diye bişeyin varlığınıda yine sizler sayesinde ogrendim daha önce denediğim bişey değil yani bu arada yinde kırıcı oldugunu belirtmeliyim
:umursamaz:

magrenta nie kızım aşk olsun :kedi:
65 tlidi 55'e aldım indirim varmış, ilk izlenim beğendim hemen emilior benim için önemli nokta oydu malum adana ve nemmmmmmmm alsanaalsanasmile
beyaz farı dediğin gibi kullanmak için aldım ben de beğendim onu da :hulya:
rosense de tavsiye etmek istiyorum,numunelerinde denemiştim çok beğendim tam boyunu aldım,pilingsempatiksalakcinniinide tavsiye ederimopuyorumnanaktan

altına asla surmuorum zaten.mineral pudra suruorum ustune.altına sadece spflı goz kremı kullanıorum canım gunluk makyajda
bende spfli istiom krem ama ne almalıyım die düşünüom sen ne kullanıosun en son body shop c vitaminlii aldım ama spf yok

haklısın canım benim aylardır krem arayışım var mesela güneş kremi hehehe ama sürekli yazmıom böle biri yeni alıcan soruom yoksam benide dövcekler artık hahahaha
ama senin üründe kısıtlı ya mac ya inglot ya sephora ya a pastel alcan para vermek istemiom dion o zaman pastel alcan yani düşününce bu kaaa basit :)))) ama severiz biz böle kurcalamayı :))) bence bir pasteli al hemde ucuz beğenmezsen sdaha sponra başka bişi alırsın :)pastel bence artık gayet iyi :))) kaliteli

minicim cildin nasıl? ben böle sürünce böle yoğurt gibim olmak istemiom normal bir nemlendirici gibim olsun istiom yağlandırmasın falan benim cildim hassas t bölegem azcık yağlı :))))) bi çileğe bakim fiyatı ne kaa mış

zaten size günlerdir burda sölenior herkes canla başla size öneri yapıor,ben de söledim hatta,
ama bu farbazının zaten çok fazla alternatifi yokki far bazı işte ... ya alıcaksınız ya da denildiği gibi yapıcaksınız...bunun bukadar araştırılası bişeyide yok ... başka bişe olsa ne bilim allıktı fondötendi vs..bunlar zaten makyajda vazgeçilmez,herkes en az bi sayfa yazı yaşar bu konuarda ama far bazı düşündüğünüz gibi vazgeçilmez bişey değil,normal yağsız bir göz kremi bile far bazı olur..bu budur işte...
çok uzatmak istemiorm ben böle düşünüorm sizi kırmak istemedim ama düşüncem bu yönde şutarafagitti

anladım teşekkürler zaten yazdım az önceki mesajımdada öneriler için teşekkürler sağol konu kapandı

cnım cildim normal ne yağlı ne kuru , ama kadın satıcı,bana hassas ciltler için çok iyi falan demişti,benim cildim böle olduğu için yağlandırma yapmadı ama yağlı bi ciltte yapabilir dediğn gibi sebamed falan yoğurt gibi yapıor ama bu yapmadı hemen emdi,sevdim hihoyyyt
bi de güneşkorumalı nemlendiriciler var ya onlardan da edinebilirsin avene'nin var 15 faktörlü hemde nemlendiricili ben kullanıorm severek opuyorumnanaktan

donut
dermalojicanınki çok güzel ben de testeri var kullandım cidden süper
ama bu da güzelmiş bi deniyim benim göz kremim bitti avene kullandım aynısından almak istemiorm cilt alıştı die...
bu nemlendirmesi için değilmi morlukları falan gidemesi gibi bişeyi var mı?:hulya:

aaoylemi bk bunu duydugum ıyı oldu canım,dermalogicaya sarabılırım o zaman :)
cunku normalde yuz urunlerını cok begenerek kullanıorum,gözede sarayım ben o zaman :))

magrenta ben de 22 yaşındayım ama kapatıcılardan falan malum göz çevremiz kuruor ve en azında be nemlendirci sürmemiz lazım e sürmüşkende aydınlatsın birazcık kaydirigubbakcemile3 başkada bişe istemem kaydirigubbakcemile3
ya bi de böle cilt ürünlerinde nedense kendimi dermokozmetik kullanma zorunluluğu hissediyorum :hulya: siz arada bi fark görüomusuz dermokozmetikle normal bi kozmetik mark. cilt ürünleri arasında ? yanlış bi saplantımmı var kaydirigubbakcemile3

canım yok yüz nemlendiricisi spf li dolu,olmayan kalmadı nerdeyse..ama maalesef göz ürünlerinde skala dar.

hehe benimki gibi sensitive hassas ciltlere verilio zaten ama onlar için ii diil diolardı kalıp gibi oluomuş falan die bu iyi demekki şimdi baktım çilekte 51 tl miş
aslında bende spfli krem istiom ama sınırlı malesef 50 faktörlü varsa alırım heheh:))) bende izmirdeyim malum güneş güzel yakıo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…