Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bence en doğrusunu yapıyorsun mümkün oldugunca dermokozmetik ürünler tercih etmekte yarar var içeriklerinde fazla kimyasal olmuyor antialerjik oluyorlar yani hemde cilt için daha sağlıklı ürünler özellikle nemlendirici,fondöten,kapatıcı gibi ürünlerde dermokozmetik seçmen daha yararlı olur
size bir internet sayfası önericem çeşitli markaların ürünlerindeki içeriklerin zarar oranlarını veriyor mesela estee lauder yazın ürünler çıkıyor aşağıya ve içeriklerindeki maddelerin etkileri her ürünü olmayabilir ama marka olarak size genel bir bilgi verebilir
site adresi
http://www.cosdna.com/

yaz kış kullanıorm ben yazın direk bunu kışında faktörlü nemlendirici kullanıorm,çillerim coşuyor yoksa kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim , bu siteyi biliorm bikere bakmıştım baktığımdann beri l'oreal,maybelline,max faktör kessssinlikle kullanmam resmem bomba yapıyorlar ,üstelik hayvancıklar üstünden deney yapıorlar alsanaalsanasmile
ozaman ben de dermalogicanın göz kremini alim,
ml.si çok zaten sür sür bitmezopuyorumnanaktan

bencede doğru karar clinique,dermalogica,biotherm gibi markalar en doğru seçim maybelline bakmamıştım o sitede bende farları var birde allıkla göz kalemi maybelline indirim vardı almıştım güzel ürünler gibi ama sanki farlarını sürünce göz kapaklarımda iğnelenme oluyor niyeki

maybelline ve loreal aynı fabrikadan cıkıor kızlar..ha loreal ha maybelline..

o yuzden loeral , body shop u satın aldı..nede olsa marka adını temize cıkarmalı

içeriğiyle ilgili sanırım ... ben de de var bi kaç ürünü ama baktıktan sonra kullanamıorm elim hiç gitmior eyvahedigeldismile

donut malesef body shop ta bozulur yakında,zaten son zamanlarda çok kozmetik oldu orası akannehir

aslında tam organik sertifikalı urunler cıkarmaya basladı tatlım,bakalım nasıl devam edecek.inşallah olmaz.cunku her marka artık organıge kayıyor

içeriğiyle ilgili sanırım ... ben de de var bi kaç ürünü ama baktıktan sonra kullanamıorm elim hiç gitmior eyvahedigeldismile

bende yeni almıştım çoğunu açmadım zaten değişsemmi ne ne dersin maybelline far ilk sürdüğümde göz pınarına yakın olan yerler yanıyor gibi iğneleniyor gibi oluyor bak korktum şimdi sen oyle deyince değişeyim ben onları başka markayla en iyisi

maybelline ve loreal aynı fabrikadan cıkıor kızlar..ha loreal ha maybelline..

o yuzden loeral , body shop u satın aldı..nede olsa marka adını temize cıkarmalı

donut malesef body shop ta bozulur yakında,zaten son zamanlarda çok kozmetik oldu orası akannehir

yawww en çok body shopu almasına üzüldüm araştırdım falan hala hayvanlar üzerinde test yapılmadığını yazıo ama genede içimde bir şüphe var bozar veya bozmuştur kendini dieee

yok yok merak etme cnaım benım,bdoy shopun firma profili hakkında bir arastırmam olmustu.cok aktıf bır sekılde dogacılar ve hayvan testi asla yok.içiniz rahat olsun

yawww en çok body shopu almasına üzüldüm araştırdım falan hala hayvanlar üzerinde test yapılmadığını yazıo ama genede içimde bir şüphe var bozar veya bozmuştur kendini dieee

valla olurmu olur loreal kendi bünyesine aldıysa farklı bir yerdemi üretecek acaba farklı konseptte bilmem body shop bozulmasında bence doğru düzgün ürün satan yerlerden biri çünkü

benim gece nemlendiricim 15 spf
gündüzleride 25 spflik ciliniquenin renkli nemlendiricisini kullanıyom
güneş için rosensenin 40 mi 50 lilik mi ne var ..
ddf ne oli peke ?
iyiyim içimdeki kozmetik canavarıyla boğuşuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…