Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım güzel günlerde sür sürüştür...
hepsi birbirinden güzel...
İçimizde kozmetik cinimi var acep bende bugün rahat durmadım yine zemuszemus
yarın eklerim ....

sırf senin mi benimde ar o cinden :)))

ben bunları kırıp dökmezsem bana 1den fazla gider heralde evde allık standı açıcam nerdeyse her markadan var nerdeyse

yok canım ıstesende kıramazsınn :)))

bunları da almazsam gözüm açık gidicekkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yarın swatchlarını koy sana zahmet donutçumkaydirigubbakcemile2

koyacagım canım aksam söz söz

ben kesin kararımı virdim
roseangel ve donut'un evine hırsızlığa gidicem bayanssulusmile

allah canını almasın emiii :))) deli kızzzzzzzz

donut güle güle kullan
birsey sorucam allık fırçası hediyemiydi nerden aldın kaça aldınşakkıdı

canım bu üçü ve fırca set halınde satılıyor

5489.jpg

DONUTCUM BU SANIRIM DEDİĞİN ÜRÜN YALNIZ BAKTIM AMA NETTEN SİPARİŞLE SATILIYO GALİBA MAGAZALARDA BULMA ŞANSIM VARMI DIR BİLGİN VARMI CANIM YA

yok be tatlım ben eczaneden alıyorum dırek,eczanelere bakman lazım.
ama sımdı baktım çilekte var,eger benım gıbı acık tenliise bisque tonunu almanda fayda var canım benım

güle güle kullan canım aldıkların şahane görünüyorlar şeker gibi yerim onları bennn :))))))

aboooooooooooo hepsi için ucuz belki ama çok pahalı geldi bana yawww amma pintiyim hehehe

canım dermokozmetik eczanelerde var ama heryerde yok birde strawberyden bak canım orda da vardı sanırım bu ürün :)

ya canım ben bunu yarı fıyatına bulunca tek kalmıstı sevilde,kacırmak ıstemedım :)))

bu markayı mağazalarda görmedim bir arkadasım farlarını fondötenini falan kullanıyor allerjik bir cildi olmasına karşın hiç rahatsız etmediğini söyledi çok memnun ama bildiğim kadarıyla o çilekten alıyor indirimlere yakalıyorum dedi mağazalarda satışı varmı bilmiyorum

magzalarda satılmıyor zaten,eczanelerde bulunyor.cok basarılı buluyorum bende.fondotenını allıgını kapatıcısını ve rujunu kullanıyorum.hiç kotu cıkanını gormedım.

valla clinique all about eyes concealer var bence yoğun bir ürün tüpte ço bereketli azıcık sürmek yetiyor onu kullanıdğım zaman gözlerin ortaya cıkmış makyajın farklı görünüyor diyorlar ve 7-8 saat sonra bile aynı görüntü oluyor fiyatı 50 lira boynerde 2 sene rahat kullanırsın dediler
birde far bazı alırsam iyi olur pastele bakıcam bugün bakabilirsem en uygun fiyatlı o herhal mac varmış 39 lira dediler inglot 25 art deco 30 sephora 15 diyorlar ama ürün yok ne ypsam bilmiyorum pastelin fiyatı 12 liraymış :sm_confused:

ben yslnın kapatıcısını da cok begenorum kızlar,tuzlu bıraz fiyatı ama basarılı buluorum

valla clinique all about eyes concealer var bence yoğun bir ürün tüpte çok bereketli azıcık sürmek yetiyor onu kullanıdğım zaman gözlerin ortaya cıkmış makyajın farklı görünüyor diyorlar ve 7-8 saat sonra bile aynı görüntü oluyor fiyatı 50 lira boynerde 2 sene rahat kullanırsın dediler
birde far bazı alırsam iyi olur pastele bakıcam bugün bakabilirsem en uygun fiyatlı o herhal mac varmış 39 lira dediler inglot 25 art deco 30 sephora 15 diyorlar ama ürün yok ne ypsam bilmiyorum pastelin fiyatı 12 liraymış :sm_confused:

valla canım yaa pastelin fiyatı uygun alınıp denenebilir kötü olsada verdiğim paraya acımam yaneee ama sephorayı bende duymuştum bendeki seneye bitince alırım ordan denemek için :))))))

clinique aklımda zaten canım saol :)))) bir yandan da kapatıcı kullanmasam mı acaba diom sonuçta erkenden kırışıklık yapıomuş falan :)

sırf senin mi benimde ar o cinden :)))

yok canım ıstesende kıramazsınn :)))

koyacagım canım aksam söz söz

allah canını almasın emiii :))) deli kızzzzzzzz

canım bu üçü ve fırca set halınde satılıyor

yok be tatlım ben eczaneden alıyorum dırek,eczanelere bakman lazım.
ama sımdı baktım çilekte var,eger benım gıbı acık tenliise bisque tonunu almanda fayda var canım benım

ya canım ben bunu yarı fıyatına bulunca tek kalmıstı sevilde,kacırmak ıstemedım :)))

magzalarda satılmıyor zaten,eczanelerde bulunyor.cok basarılı buluyorum bende.fondotenını allıgını kapatıcısını ve rujunu kullanıyorum.hiç kotu cıkanını gormedım.

ben yslnın kapatıcısını da cok begenorum kızlar,tuzlu bıraz fiyatı ama basarılı buluorum

kızlar peki sephora dışında uygun fiyatlı önereceğiniz far bazı varmı pastel almayı düşünüyorum önerirmisiniz

donutcum ysl touch eclat mıydı ooo çilekte var mı bulamamıştım bi ara :) onunda methini duydum yawwww tuzlu derken ne kadar tuzlukiineeeee

valla canım yaa pastelin fiyatı uygun alınıp denenebilir kötü olsada verdiğim paraya acımam yaneee ama sephorayı bende duymuştum bendeki seneye bitince alırım ordan denemek için :))))))

clinique aklımda zaten canım saol :)))) bir yandan da kapatıcı kullanmasam mı acaba diom sonuçta erkenden kırışıklık yapıomuş falan :)

kapatıcı kullandğında eve gelir gelmez makyajı güzel temizlersen ve göz kremini düzenli kullanırsan sorun olmaz diye düşünüyorum bende far bazı inglotmu astelmi diyorum az önce nette gördüm inglotta varmış ama nasıldır bilmiyorum
göz için maske : yumurta akı ve 1 tatlı kaşığı türk kahvesi ile göz altına maske yapıp kuruyana kadar bekle ve yka göz altı morluklarına iyi geliyor ve bakım yapıyormuş

kapatıcı kullandğında eve gelir gelmez makyajı güzel temizlersen ve göz kremini düzenli kullanırsan sorun olmaz diye düşünüyorum bende far bazı inglotmu astelmi diyorum az önce nette gördüm inglotta varmış ama nasıldır bilmiyorum
göz için maske : yumurta akı ve 1 tatlı kaşığı türk kahvesi ile göz altına maske yapıp kuruyana kadar bekle ve yka göz altı morluklarına iyi geliyor ve bakım yapıyormuş

canım benim gözlerde problem yok gayet açık renkli torbasız falan ama ben biraz daha aydınlık ciltten bir 2 ton açık aydınlık doğal bir ton istedğim için kullanıyorum kullanmak istiyorum fondoten falan kullanmıyorumda :)

inglot bende var ilk zamanlar çok beğenmiştim ama zamanla yetersiz kaldığını düşünmeye başladım ama şöle diim sabah 7de makyajımı yapıodum akşamüstü 3-4 gibi sanki biraz topaklanma oluo gibi çizgilenme oluodu ama çok az bazen olmuodu bile daha uzun gidiodu bi süre sonra sanki yetersiz gelmeye başladı gibi geldi

kızlar peki sephora dışında uygun fiyatlı önereceğiniz far bazı varmı pastel almayı düşünüyorum önerirmisiniz

ben macinkini kullanıyorum canım, oda cok pahalı degil.40 kusurdu en son

donutcum ysl touch eclat mıydı ooo çilekte var mı bulamamıştım bi ara :) onunda methini duydum yawwww tuzlu derken ne kadar tuzlukiineeeee

canım en guzel yanı hem kapatıcı hem aydınlatıcı olarak ıs goruyor,topaklanmıor.76 dı en son.çilekte varsa hıc kacırma

canım benim gözlerde problem yok gayet açık renkli torbasız falan ama ben biraz daha aydınlık ciltten bir 2 ton açık aydınlık doğal bir ton istedğim için kullanıyorum kullanmak istiyorum fondoten falan kullanmıyorumda :)

inglot bende var ilk zamanlar çok beğenmiştim ama zamanla yetersiz kaldığını düşünmeye başladım ama şöle diim sabah 7de makyajımı yapıodum akşamüstü 3-4 gibi sanki biraz topaklanma oluo gibi çizgilenme oluodu ama çok az bazen olmuodu bile daha uzun gidiodu bi süre sonra sanki yetersiz gelmeye başladı gibi geldi[/QUOTE

anladım valla benim bildiğim clinique kapatıcı 4 farklı tonu var güzel daha hafif bişey istersen yine clinique fırçalıda var lipgloss gibi onun fiyatıda 47 liraydı

ne dersin yani pastelmi inglotmu sence inglot almak için çift otobüs gitmem gerek mağazası bana uzak yerde

canım en guzel yanı hem kapatıcı hem aydınlatıcı olarak ıs goruyor,topaklanmıor.76 dı en son.çilekte varsa hıc kacırma

anladım mac sordum 39 lira dedilerde ben okadar vermek istemiyorum şu an çalışmadığımdan dolayı fazla açılmak istemiyorum daha yeni clinique kapatıcı aldım a.s

Canım far bazına o kadar para vermeye değmez bence baz yerine bimde bile satılan kajalın stick kalemlerinden al ben çok memnunum emin ol baz aratmayacak hem daha uygun fiyatlı hemde farın gözde duruş zamanını uzatıyor. farın daha canlı görünmesini sağlıyor......

Canım far bazına o kadar para vermeye değmez bence baz yerine bimde bile satılan kajalın stick kalemlerinden al ben çok memnunum emin ol baz aratmayacak hem daha uygun fiyatlı hemde farın gözde duruş zamanını uzatıyor. farın daha canlı görünmesini sağlıyor......

evet aslında ben goz kapagıma pudra suruyorum bazen,saydam mat pudra.o bile baz gorevını goruyor

bazı ürünler alerji yapıyor bende kajaljın kalemide yapmıştı o yuzden her ürünü kullanamıyorum dün sephora alıcaktım sephorada ürünü anlattım far bazı diye fırçalı concealer gösterdiler dedim kapatıcı bu yok far bazı dediler kutuda olandan bihaberdi satanlar
bende çok para vermek istemiyorum en fazla 20 lira veririm yani inglot bakıcam birde pastel

donutcum,rosem teşekkür ederim opuyorumnanaktan

ay hala mı far bazı mevzusu nereye baksam aynı konuakannehir
dolphin rose 'un dediği gibi kremsi farlarda far bazı olur
normal kapatcıda olur
yağsız bir krem de olur
normal göz kremide olur
zaten inglotta 29-30 küsür artdeco da öle bişey,zaten illaha bi farbazı alacaksan en az 30 tl vericeksin ki buna gerek yok...
ya rose2ın dediği gibi kremsi farları farbazı yapıcaksın yada mecbur alıcaksın bunda bukadar uzatacak ne var anlmadım valla.sempatiksalakcinni

donutcum,rosem teşekkür ederim opuyorumnanaktan

ay hala mı far bazı mevzusu nereye baksam aynı konuakannehir
dolphin rose 'un dediği gibi kremsi farlarda far bazı olur
normal kapatcıda olur
yağsız bir krem de olur
normal göz kremide olur
zaten inglotta 29-30 küsür artdeco da öle bişey,zaten illaha bi farbazı alacaksan en az 30 tl vericeksin ki buna gerek yok...
ya rose2ın dediği gibi kremsi farları farbazı yapıcaksın yada mecbur alıcaksın bunda bukadar uzatacak ne var anlmadım valla.sempatiksalakcinni

teşekkürler kusura bakma rahatsız ettim heralde

ayyy bakayım yine bi yrde denk gelirse denerimde henüz kapatıcım bitmedi ama almak istiom artık innova almıştım bitkisel die ama değşitirmek istiom artık daha kaliteli ürünlere yönelicem bende harcıcam paramııı hahahahah

inglot bende var ilk zamanlar çok beğenmiştim ama zamanla yetersiz kaldığını düşünmeye başladım ama şöle diim sabah 7de makyajımı yapıodum akşamüstü 3-4 gibi sanki biraz topaklanma oluo gibi çizgilenme oluodu ama çok az bazen olmuodu bile daha uzun gidiodu bi süre sonra sanki yetersiz gelmeye başladı gibi geldi[/QUOTE

anladım valla benim bildiğim clinique kapatıcı 4 farklı tonu var güzel daha hafif bişey istersen yine clinique fırçalıda var lipgloss gibi onun fiyatıda 47 liraydı

ne dersin yani pastelmi inglotmu sence inglot almak için çift otobüs gitmem gerek mağazası bana uzak yerde
pastel al canım dene bişi kaybetmezsin
güle güle kullan canım flormarın beyaz farı bende de var kaç altına ve göz pınarını sürüom süper oluooooo
bu arada o biothermin güneş kremi nasıl fiyatı ne kadar memnunmusun falan filan die sordam kızmassın deme :)))))
ayy bak geçenlerde geçti bunun muhabbeti iyi oldu hatırlattığın canım :)

X