Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrenta ben de 22 yaşındayım ama kapatıcılardan falan malum göz çevremiz kuruor ve en azında be nemlendirci sürmemiz lazım e sürmüşkende aydınlatsın birazcık kaydirigubbakcemile3 başkada bişe istemem kaydirigubbakcemile3
ya bi de böle cilt ürünlerinde nedense kendimi dermokozmetik kullanma zorunluluğu hissediyorum :hulya: siz arada bi fark görüomusuz dermokozmetikle normal bi kozmetik mark. cilt ürünleri arasında ? yanlış bi saplantımmı var kaydirigubbakcemile3

bence en doğrusunu yapıyorsun mümkün oldugunca dermokozmetik ürünler tercih etmekte yarar var içeriklerinde fazla kimyasal olmuyor antialerjik oluyorlar yani hemde cilt için daha sağlıklı ürünler özellikle nemlendirici,fondöten,kapatıcı gibi ürünlerde dermokozmetik seçmen daha yararlı olur
size bir internet sayfası önericem çeşitli markaların ürünlerindeki içeriklerin zarar oranlarını veriyor mesela estee lauder yazın ürünler çıkıyor aşağıya ve içeriklerindeki maddelerin etkileri her ürünü olmayabilir ama marka olarak size genel bir bilgi verebilir
site adresi
http://www.cosdna.com/

yaz kış kullanıorm ben yazın direk bunu kışında faktörlü nemlendirici kullanıorm,çillerim coşuyor yoksa kaydirigubbakcemile3

bence en doğrusunu yapıyorsun mümkün oldugunca dermokozmetik ürünler tercih etmekte yarar var içeriklerinde fazla kimyasal olmuyor antialerjik oluyorlar yani hemde cilt için daha sağlıklı ürünler özellikle nemlendirici,fondöten,kapatıcı gibi ürünlerde dermokozmetik seçmen daha yararlı olur
size bir internet sayfası önericem çeşitli markaların ürünlerindeki içeriklerin zarar oranlarını veriyor mesela estee lauder yazın ürünler çıkıyor aşağıya ve içeriklerindeki maddelerin etkileri her ürünü olmayabilir ama marka olarak size genel bir bilgi verebilir
site adresi
http://www.cosdna.com/

teşekkür ederim , bu siteyi biliorm bikere bakmıştım baktığımdann beri l'oreal,maybelline,max faktör kessssinlikle kullanmam resmem bomba yapıyorlar ,üstelik hayvancıklar üstünden deney yapıorlar alsanaalsanasmile
ozaman ben de dermalogicanın göz kremini alim,
ml.si çok zaten sür sür bitmezopuyorumnanaktan

teşekkür ederim , bu siteyi biliorm bikere bakmıştım baktığımdann beri l'oreal,maybelline,max faktör kessssinlikle kullanmam resmem bomba yapıyorlar ,üstelik hayvancıklar üstünden deney yapıorlar alsanaalsanasmile

bencede doğru karar clinique,dermalogica,biotherm gibi markalar en doğru seçim maybelline bakmamıştım o sitede bende farları var birde allıkla göz kalemi maybelline indirim vardı almıştım güzel ürünler gibi ama sanki farlarını sürünce göz kapaklarımda iğnelenme oluyor niyeki

maybelline ve loreal aynı fabrikadan cıkıor kızlar..ha loreal ha maybelline..

o yuzden loeral , body shop u satın aldı..nede olsa marka adını temize cıkarmalı

içeriğiyle ilgili sanırım ... ben de de var bi kaç ürünü ama baktıktan sonra kullanamıorm elim hiç gitmior eyvahedigeldismile

donut malesef body shop ta bozulur yakında,zaten son zamanlarda çok kozmetik oldu orası akannehir

aaoylemi bk bunu duydugum ıyı oldu canım,dermalogicaya sarabılırım o zaman :)
cunku normalde yuz urunlerını cok begenerek kullanıorum,gözede sarayım ben o zaman :))

yoo bu ole yogun bırsey dgeıl canım,makul nemlendırme ama en onemlısı koruma saglıor.
saol canım çok thanks alabiliirm bunu o zaman :)))))) bi de clinique beğendim 50 faktör ama hatun denetmedi testerı yokmuş die aklım onda kaldı
hah buldum dermalogica total eye care spf 15
bende buldum fiyatıda iimiş 72 tll of of offfff
bende clinique kapatıcı alırken clinique youth surge spf 15 diye bir yüz nemlendiricisi verdiler 1/3 boy benimde karma cilt ve t bölgem yağlı ama çok güzel bir krem yağlı değil yoğun yumuşacık yapıyor tavsiye ederim yani
ama güneş ürünleri yeni yeni çıkıyor spfli kremlerde seçeneğin artabilir boynerlerde indirim günleride var belki oradan alabilirsin iki ürüne %15 ve ücretsiz makyaj uygulaması
saol canım en kısa zamanda bi boyner yapcam bakalım ilgili bi arkadaşa denk gelcem mi :)
magrenta ben de 22 yaşındayım ama kapatıcılardan falan malum göz çevremiz kuruor ve en azında be nemlendirci sürmemiz lazım e sürmüşkende aydınlatsın birazcık kaydirigubbakcemile3 başkada bişe istemem kaydirigubbakcemile3
ya bi de böle cilt ürünlerinde nedense kendimi dermokozmetik kullanma zorunluluğu hissediyorum :hulya: siz arada bi fark görüomusuz dermokozmetikle normal bi kozmetik mark. cilt ürünleri arasında ? yanlış bi saplantımmı var kaydirigubbakcemile3
aman canım çok hafif ürünler kullan daha yaş çok erken fazla ürün kullanıp yorma yüzünü gözünü jel falanda kullanabilirsin ben loccitaneye gitmiştim aslında almak istedğim ürünün yaşıma uygun olmadığını anlattı hatun çok ilgilendi kremlerimi ordan alıcam ama spfli yok die almadım bi ara git bi bak bence :)
canım yok yüz nemlendiricisi spf li dolu,olmayan kalmadı nerdeyse..ama maalesef göz ürünlerinde skala dar.
:KK43:((((((( şu body shop c vitaminli bide spfli olsaydı ne güzel olcaktı yawww .:)
yaz kış kullanıorm ben yazın direk bunu kışında faktörlü nemlendirici kullanıorm,çillerim coşuyor yoksa kaydirigubbakcemile3
ayyyy çil deme bana yaa yazın mahvoluom sefgilim aşkım noldu yüzüne dioooo o kadfar rengi koyulaşıoo :KK43:

ayyyyyyyyy bana lorael ürünleri demeyin almıyorum aldırmıyorum kimseye loreal maybeline lancome garnier olay aklımda bunlar var almıom valla aslında denemek istedğim bi çok ürünü vardı ama bile bile de lades diyemem
dermokozmetik ürünleri tercih etmek lazım makyaj da da mineralli ürünleri alcazz ohhh şahane :)

aslında tam organik sertifikalı urunler cıkarmaya basladı tatlım,bakalım nasıl devam edecek.inşallah olmaz.cunku her marka artık organıge kayıyor

içeriğiyle ilgili sanırım ... ben de de var bi kaç ürünü ama baktıktan sonra kullanamıorm elim hiç gitmior eyvahedigeldismile

bende yeni almıştım çoğunu açmadım zaten değişsemmi ne ne dersin maybelline far ilk sürdüğümde göz pınarına yakın olan yerler yanıyor gibi iğneleniyor gibi oluyor bak korktum şimdi sen oyle deyince değişeyim ben onları başka markayla en iyisi

maybelline ve loreal aynı fabrikadan cıkıor kızlar..ha loreal ha maybelline..

o yuzden loeral , body shop u satın aldı..nede olsa marka adını temize cıkarmalı

donut malesef body shop ta bozulur yakında,zaten son zamanlarda çok kozmetik oldu orası akannehir

yawww en çok body shopu almasına üzüldüm araştırdım falan hala hayvanlar üzerinde test yapılmadığını yazıo ama genede içimde bir şüphe var bozar veya bozmuştur kendini dieee :KK43:

yok yok merak etme cnaım benım,bdoy shopun firma profili hakkında bir arastırmam olmustu.cok aktıf bır sekılde dogacılar ve hayvan testi asla yok.içiniz rahat olsun

yawww en çok body shopu almasına üzüldüm araştırdım falan hala hayvanlar üzerinde test yapılmadığını yazıo ama genede içimde bir şüphe var bozar veya bozmuştur kendini dieee :KK43:

valla olurmu olur loreal kendi bünyesine aldıysa farklı bir yerdemi üretecek acaba farklı konseptte bilmem body shop bozulmasında bence doğru düzgün ürün satan yerlerden biri çünkü

benim gece nemlendiricim 15 spf
gündüzleride 25 spflik ciliniquenin renkli nemlendiricisini kullanıyom
güneş için rosensenin 40 mi 50 lilik mi ne var ..
ddf ne oli peke ?
iyiyim içimdeki kozmetik canavarıyla boğuşuyorum.

X