Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben bunları kırıp dökmezsem bana 1den fazla gider heralde evde allık standı açıcam nerdeyse her markadan var nerdeyse

bunları da almazsam gözüm açık gidicekkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yarın swatchlarını koy sana zahmet donutçumkaydirigubbakcemile2

donut güle güle kullan
birsey sorucam allık fırçası hediyemiydi nerden aldın kaça aldınşakkıdı

kızlarım markafonide pastelin indirimi var far paletleri 10 lıraya düşmüş teklı farklar 3 lıra felan kapın kapışın gari

DONUTCUM BU SANIRIM DEDıĞıN ÜRÜN YALNIZ BAKTIM AMA NETTEN SıPARıŞLE SATILIYO GALıBA MAGAZALARDA BULMA ŞANSIM VARMI DIR BıLGıN VARMI CANIM YA

bunlarda benım yen cıcılerim,mini meteroidsler (itiraf etmeliyim bu paraya daha buyuk beklıyordum :))))))) ) ve guerlain 4 lu allıgım.

güle güle kullan canım aldıkların şahane görünüyorlar şeker gibi yerim onları bennn :))))))
al canım al hic durmaaaaa,ben bunları sevilin indirim standında bir tane kalmıstı ordan 97 tl ye aldım.benimkilerde minicikkkkkk,ama bir sene gidiyorlar
aboooooooooooo hepsi için ucuz belki ama çok pahalı geldi bana yawww amma pintiyim hehehe

DONUTCUM BU SANIRIM DEDİĞİN ÜRÜN YALNIZ BAKTIM AMA NETTEN SİPARİŞLE SATILIYO GALİBA MAGAZALARDA BULMA ŞANSIM VARMI DIR BİLGİN VARMI CANIM YA

canım dermokozmetik eczanelerde var ama heryerde yok birde strawberyden bak canım orda da vardı sanırım bu ürün :)

hahah desenize alan almış satan satmış size dokunmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar :)))))

dolphinbebru75 gidip bakıcam ama burad kimbilir kaç paradır yaww (( neyse bi ara alsancak yolları gözükür bana :)

bak bakalım bende sün sephoraya gidip far bazı alayım dedim anlattım boyle küçük kutuda ten rengi kremsi diye bana fırçalı concealer gösteriyor hatta toz ten rengi far bile gösterdi yani ürünü anlamadı personellerin hiçbiri diyorum en çok tavsiye edilen far bazı sephora diye geldim falan anlamadılar yurtdışında satılıyorsa bizde yoktur falan gibi laflar ettiler sinir oldum art decoda bulamadım mac çok pahalı 39 lira diyorlar inglotta 25 falanmış sephora 15 lira deyince uygunmuş dedim sinir oldum yani senin önereceğin marka varmı uygun fiyatlı güzel far bazı

DONUTCUM BU SANIRIM DEDİĞİN ÜRÜN YALNIZ BAKTIM AMA NETTEN SİPARİŞLE SATILIYO GALİBA MAGAZALARDA BULMA ŞANSIM VARMI DIR BİLGİN VARMI CANIM YA

bu markayı mağazalarda görmedim bir arkadasım farlarını fondötenini falan kullanıyor allerjik bir cildi olmasına karşın hiç rahatsız etmediğini söyledi çok memnun ama bildiğim kadarıyla o çilekten alıyor indirimlere yakalıyorum dedi mağazalarda satışı varmı bilmiyorum

hehehe far bazını artık flormar golden rose standlarındakiler biliodur yawwwww make up base de birde ama göz için netten bul istersen sephoranın far bazını tam adını al resmini falan heheh öle git :)
inglot var bende canım ama bazen yetersiz gibime gelio bir süredir kullanmıyorum ama hiç bi yerde yoksa al dene birde bella piere var kraliçeye hedaye gelmişti ya ona bi sormak lazım memnun kalmış mı dieeee :)

komik değilmi valla kendi ürününü bilmeyen satış personeli yani en azından vardı kalmadı deseler anlıycam onun yerine bizim ürünümüz bu diye fırçalı concealer çıkarıyor bu far bazı diyor eye primer yazıyor üstünde diyorum ben küçük kapta ten rengi istiyorum bu seferde beyaz krem çıkarıyor çok komikti yani sinir oldum
pastelde varmış magic diamond diye onu önerdiler sence nasıldır çok ucuk para vermek istemiyorum daha yeni clinique concealer aldım 50 liraya çünkü

günaydım kızlaropuyorumnanaktan
günaydınnnnnnnn :))))))

pastel denenebilir bence ben mesela bu aralar flormara taktım çoğu ürünü denemeye çalışıom önce yerli malı hheheheh
ama göz altı kapatıcısı krem falan onlar biraz daha iyi bişi olcak :)))
kapatıcı nasıl memnunmusun? ben clinique mi alsam id mi karar veremdim

valla clinique all about eyes concealer var bence yoğun bir ürün tüpte ço bereketli azıcık sürmek yetiyor onu kullanıdğım zaman gözlerin ortaya cıkmış makyajın farklı görünüyor diyorlar ve 7-8 saat sonra bile aynı görüntü oluyor fiyatı 50 lira boynerde 2 sene rahat kullanırsın dediler
birde far bazı alırsam iyi olur pastele bakıcam bugün bakabilirsem en uygun fiyatlı o herhal mac varmış 39 lira dediler inglot 25 art deco 30 sephora 15 diyorlar ama ürün yok ne ypsam bilmiyorum pastelin fiyatı 12 liraymış :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…