Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kısçeleerrr dermalogica treatment foundation kullanan varmıııı ya ufak bi araştırma yaptım da güzel gibi geldi bana da bi fikir verin kısçeleerrr benim cildim biraz sorunlu kızarıklıklar ve sivilce oluşuları var ve gözeneklerimde hafif açık belirgin yani bilmiyorumkismile

krem spf li olunca ne oli kızlar
hele bi deyiverin şu yaşlı hatuna

sun protection factor sanırım,gunes koruma faktoru yanı canım benım

ddf de dermokozmetik bir marka canım,eczanelerde satılıyor

ya onun ıcın cok ıyı dememısler canım ya,ama dermalogicanın o urunu sorunlu cıltler ıcın yaglı ve akneli ozellıkle..
dermaogicanın cogu urunu cok iyi ama bence bu da iyidir

bi kısçeler ya bu dermalogica nın fiyatları nasıl şu spfli göz kreminden de alayım barim :)

cılekte 72 ymiş canım

tospiğim canavarını yerim senin hehehe bende öle bi canavar olmak istiom alayım alayım alayım istiom ama içimdeki pinti beni durduruoo yaww
bu arada gece nemlendiricin ne merak ettim bize markalarıda bi şeeettiriversene :))))
spfli gece nemlendiriciside mi oluomuş yawww boşuna yormasan yüzünü onunlaaaa
bi kısçeler ya bu dermalogica nın fiyatları nasıl şu spfli göz kreminden de alayım barim :)

cevap vermeme gerek kalmamış öpüyüroum donutcum hehehehh :))))):dance:

Son düzenleme:
teşekür ederim canlarım yaa benim cildimde sorunlu sağolsun akne kızarıklık akne ne ararsan var bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile o yüzden biraz bi teredüttle alıyorum cilt ürünlerini mafoldumbenakannehirakannehir

daha 22 yaşındayım canım taze sayılırım dimi sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:dance::sm_cool:sırnaşık şey

teşekür ederim canlarım yaa benim cildimde sorunlu sağolsun akne kızarıklık akne ne ararsan var bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile o yüzden biraz bi teredüttle alıyorum cilt ürünlerini mafoldumbenakannehirakannehir

bende de kızarıklık var yanaklarda sürekli öle kılcal damarlar yüzeye yakınmış ( yapcak bişi yok bu yüzden allık kullanamıom ((((a015:

daha 22 yaşındayım canım taze sayılırım dimi sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:dance::sm_cool:sırnaşık şey

yane 27 nisanda taaammm 22 olacağiiimmm fisfisfisgamyoncuiremsu

hehehe canım benim daha yaşın ufak yawww göz kremlerini dikkatli al yorma hiç yüzünü gözünü jel kıvamında nemlendirici ürün al gözün için yoğun kremlerle ne yor nede yağ bezesi olsun benim ki gibi bi tane var hala duruo

ay pardon canım ya canhıraş atlaısım herseyee :)))

canım kapatman gereken cok leken izin yoksa ben shiseido pureness derım.akneli ciltler icin bu seri, ben gunluk bunu kullanıorum.pudra oldugu ıcın mat durmasınıda saglıor cıldımın.spf 10 birde.
ama yogun kapatcılıgı yok

haklı valla :)))
sana spfli nemlendiriciler yeterde artar balım

tımam o zaman spfli nemlendirici alayım barimm ayy bana bide yaşıma uygun nemlendirici önerseniiizzzz çok mu şey istemüş olurumm sırnaşık şey enginnn ve derin bilgileriniz içüünnn teşekür ederimm

DDF Daily Protective spf 15 lisi guzel,sonra Neutrogena Nemlendirici Losyon SPF 15 guzel.agır degil bak bu ikisi.
hem mat olsun hem spf li desen Dermalogica Oil Free Matte Block SPF20 yi tek gecerim

tatlım ten ürünlerim hep cilinique
hücre yenilecili gece nemlendiricisi gündüz nemlendirici kullnmam pek
anca makkaj yapcaksam.
dün akşam dikkatimi çekti 15 spf yazıyo üstünde.
bittikçe ürünlerimin markasını değişcem.
valmont diyorum.
bi süre kullandım pahalı diye bıraktım ama verdiğim paraya değer
tekin acar getiriyodu o getirmiyo artık nası bulcam bilmiyom tabi :sinifsinif:

DDF Daily Protective spf 15 lisi guzel,sonra Neutrogena Nemlendirici Losyon SPF 15 guzel.agır degil bak bu ikisi.
hem mat olsun hem spf li desen Dermalogica Oil Free Matte Block SPF20 yi tek gecerim

çok teşekür ederimm bu 2sine bi bakayım hankısını bulursaaammm alıvereyiiimmm himeenn olumunekankayizsmile

canım çilekte varrrrrrrr

çok teşekür ederimm bu 2sine bi bakayım hankısını bulursaaammm alıvereyiiimmm himeenn olumunekankayizsmile

rica ederim balım

görümde kuzum ben çileke giremiyorum ki eyvahedigeldismile
hoş daha ürünlerim bitmedi ..
bitmesine yakın başlarım araştırmaya

güle güle kullanın kızlar

ben de la roche posay tolerine makyaj temizleyici losyonunu aldım dün

akşam makyajımı çıkarırken çok zorlandım hiç beğenmedim tavsiye etmiyorum alacaklar varsa

defalarca tekrarlamak zorunda kaldım makyajı çıkarması için.yüzümden:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…