Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bak canım burda anlatılmış
http://www.kadinlarkulubu.com/teknik-destek/44372-foruma-resim-eklemek-buyrun-arkadaslar.html
bekliyoruz seninkileri de :lepi: makyak manyaklığı görelimm bakalım :lepi: Şeniz

pilaarr ne zaman gittin kapadokyaya bende kapadokyalıyımda
memlekete gittiğimde bulurum belki rujunu kaydirigubbakcemile3

bayramda gittim canım :a015: rujum şuan muhtemelen 1 otel odasında sehpanın arkasına düşmüş durumda sürünüyorr senağlama
psikolog şart oldu kafamçokkarıştı

kizlar canlarim bugün aldiklarim bunlar
clinique rimel burda cok iyi yorumlar okudum denemek istedim
yanina kücük canta ve parfüm hediye ettiler
birde deneme ürünleri verdiler, ayrica mavaladan kirpiklere besleme ürünü aldim )))

yarin vaktim olursa bende bütün makyaj malzemelerimi koyacagim

valla güzelim kadin sürünce cok iyi durdu, birde o fircayla sürdü ben genelde elimle sürerim belki o yüzden farkli oldu.... neyse tabiki haklisin her ciltte her ürün farkli oluyor

Güle güle kullan yenilerini tatlım.banada alışveriş sırasında vermişlerdi cilt bakım testerlarını ben beğendim ama emin olamıyorum asammı acaba kremi çok hoştu hiç yağlı bi his bırakmıyor.sabunda ayrıca hiç kurutmadı cildimi:asigim:canım clınıque rimel hakkında senden yorum bekliyorum bende almayı düşünüyorum kirpiklerimin uzamaya veya dolgunluğa ihtiyacı yok sadece kıvrılsın istiyorum eğer öyleyse bende alayım..

annembir melek rosensein canım makyaj malzemeleri var, gurbaacım ve yuhanna cım pudrasını çok beğenmişti hatta yanlış hatırlamıyorsam yerimseniben

Evet pilarcım,rosensenin ürünleri gerçekten çok hoş,ben makyaj ürünlerinden sadece pudrasını kullandım,cildim çok beyaz,en açık tonu bile tam istediğim renk deildi ama kalitesi çok güzeldi,dokusu kokusu flan,çok doğal duruyo,ambalajı da kaliteliydi,ben çok memnun kaldım hem fiatı da 18 ytl miydi ne,çok uygun yani yerimseniben rosensi seviyorum,gülsuyu,sabunu,dudak vazelini var bende,Haftaya da yüz temizleme köpüğünü alcam,çok merak ediyorum güzelmiş,pilarcım bu arada oje konusunda golden rose paris serisi katılıyorum cidden çok güzel,hem hemen katılaşmıyor,uzun süre kullanabiliyorum ben onları,hem de kaliteli,renkleri de çok güzel,açık tonlarına bayılıyorum french için çok güzel renkleri var,krem,bej,açık pembe flan,ama golden rose un ince uzun şişeli olan ojeleri iğrenç ötesi,3 kere sürüyorum koyulaşıyo sürülmüyo şişesinden midir nedir anlamadım hemen katılaşıyo,bu arada ben de bişiler aldım eklerim yarın :)

annembirmelek biitti heralde :))))))))))))))) valla evde bakıyom bişi varmı diye ama yok anam pilar kadar olamam ben muhahahaaaa yetişemem ona

Kızlar,kocişime sipariş vercem izmirden bana şöyle güzel bir nemlenirici lazım normal cilim var burnumun etrafında siyah noktam var azıcık brde siyah nokta için bi şey istiyorum.Birde kahverengi rimele ihtiyacım var rimel istiyorum.Sizin o güzel bilgilerini istiyorum.Kaliteli bi şey olsun istyorum kocişimi kazıklamak istoyrum:)

cok sagol bitanem Şeniz
kremi gercekten cok güzel, kadin göz alti kapaticisini sürmeden sürdü ve okadar güzeldiki kokusu falanda cok hostu, deneyecegim bakalim belki alirim....
yarin denerim hepsini ve rimel hakkinda da sana yorum yaparim
burda begenen cok bakalim bende nasil olacak

annembirmelek biitti heralde :))))))))))))))) valla evde bakıyom bişi varmı diye ama yok anam pilar kadar olamam ben muhahahaaaa yetişemem ona

yok canım pilarımıza yetişemeyız tatlım.bitti canım başka gösterecek bişi kalmadı.genelde birçok renk kullanmam.belli renkler vardır kullandığım.mesela pembe,mavi,mor,yeşil farım yok ne bileyım ihtiyaç duymuyorum gözlerim renklı olduğu için yakıştıramam kendime.zaten okadar far,fondöten kullanmam.allık rimel göz kalemı ruj yeterlı.ama her rengi kellanmak güsel ama sade ve doğal olsun istiyorum işte ne bileyım takıntılıyım bu konuda.olsun bak daha ekleyecek arkadaşlarımız var.zaten pilar gözümüzü gönlümüzü doyurdu.bugün rosense ürünlerine bakmak için çıkacaktım ama sabah 4 te yattım geç kalktım hemen yemeğe koyuldum yarın mutlaka çıkacağım ya banane çok merak ettım.yuhanna yorumun için teşekkür ederim tatlım buarada.a.s.:1hug:

merhaba kızlar bi süredir bu topği takip ediyom hepiniz çok tatlısınız vede zevkliziniz ürünlerinize bittim bayıldım hepsini sağlıkla kullanın vede hepinizde ne çok şey biliyonuz makyajla ve bakımla ilgili bişiyler öğreniyom sizden şuanda ücretsiz izindeyim çaılşmıyom evdeyim bebiş bakıyom vede dışarı çıkıp gönlümce alışveriş yapamıyom çatladım valla alışveriş yapasım geldi.ocak sonunda izmire gitcem ve burda gördüklerimden sonra the body shopa uğrayacam neler almamı öneririsiniz hangi ürünlerinden memnunsunuz.bide piların şu renkli nemlendiriicisi ve gözenek fondotenini:)

kedim hastaydı bugün kızlar veterinere götürdüm yavrumusenağlamaiyileşecek inşallah

dün birkaç bişey aldım ekleyecektim ama bugün keyfim yok hevesim yok yarın eklerim ben de artık

from6234 :1shok:
nesi vvarmış canım pisinin, şuan iyi mi :1shok:
ben kedi hastasıyım, yolda kedi görsem tipim değişiyor, yıllardır yalvarıyorum anneme kedi kedi diyee
tüyünden dolayı falan istemiyor ama, titiz biraz.
açıkçası ben de almak istemiyorum sırf, korkuyorum hasta falan olur çok üzülürüm diyee senağlama
çok güzeller yaa, hele yavru ankara kedilerine bayılıyorum bembeazz :asigim::asigim::asigim:

pilarım oğlum çişini yaparken zorlanıyodu 2 gündür iştahsızlık,halsizlik ve bugün kusma oldusenağlama

veteriner amcası tahlil için kan aldı idrarında kristallenme varmış ama hastalığın henüz başlangıcı olduğu için şanslıyız:Saruboceq:

anestezi yaptı bayılınca sondayla idrar tahlili için numune aldı

baygınlığı yeni yeni geçiyor sersemlemiş durumda ayıldı geziyo :sm_cool:

mamamızı değiştirip antibiyotik tedavisi alacağız.

yarın tahlillerimiz çıkacak şu an iyiyiz az bişey kafamız güzel narkozdan:içelim::roflol:

canım çok başka ya hayvan beslemek hele kediler

tüy sorununu da bi şekilde çözmek mümkün oluyo ısrar et annene hiçbişeye benzemiyo bebişler

daha olmazsa benim bir de dişi kedim var torunlarım olursa yollarım sana ama ankara kedisi olmazlar bizim kız bir ankara kedisine mavi boncuk dağıtmazsa:roflol:

burayı yeni keşfettimm niyeyse daha önce hiç bakmamıştım ama bayıldımmmmm
herkesin ürünleri çoook güzel güle güle kullanınhihoyyyt
pilarcım özellikle senin ürün seçimlerini çok beğendim özellikle belirtmek isterimkaydirigubbakcemile5
ben de en kısa zamanda eklemeye çalışcam bi çözim nasıl olduunu:) gerçi en son maybelline rimel aldım ama diğerlerini topluca çekerim bende benim başım kel mifisfisfis:hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…