Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hadi arkadaşlar ekleyın yahuuuu beklıyoz diğerleri nerde eklıcem diyenler.parfüm marfüm eklencektı heyecanla beklıoz yahu içimiz açılıyo deme kızlarrrrrrrrrrhihoyyyt:teytey:Şenizdelikafadulden

kıslar bende bugün cecile magic blush ve cecile lip gloss ve emily den 7 adet kalem aldım kudurttunz beni emily de emily :) aldım üşenmessem koyucam yarın fln inş.bide yrn bişiler daha alıcam öle eklerm

yaw hadi ben neyse evden cıkamıyorum iflas etmem ama damlasss gibi bi çok arkedeş iflas etcek haberiniz ola bu topik bişiler aldırttırıyo insana muhahahaaaaaa

valla iflas etmemde kıyafet ve makyaj yüzünden kafayı yiyeceğim kesin bana eğlence kıyafet kozmetik de başka bişi deme :)

ay valla, kendimize zarar verdiğimiz yetmiyor bide milleti gaza getiriyoruz :çok üzgünüm:
ama iflas etme durumu yok bnm açımdan, kartlarımı hep aynı getiriyorum, eskiden de aynı miktarda gelirdi, o zamanlar daha çok yeme içme gezi tarzı şey olurdu, şimdi onlardan çok kozmetik şeylerle dolu oluyor, ama snçta aynı paraa :lepi: malzemeleri kutumda tuttuğum iiçin de kimse çakmıyo arttığını :roflol: geçenlerde abim enterasan şahsiyet, açmış bakıyordu makyaj kutuma, yuh dedi gitti :roflol:

damlam bekliyoruz fotolarını canımm,a.s.
öff o kadar çok şey almak istiyorum kiii :çok üzgünüm:

damlam cnm sen nemlendirici kullanıyor musun? gece yatarken sürmek için? kullanıyorsan hangi ürünü canım ve yaş kaç :lepi: benim nemlendiricimm yokkkk benneyaptımki

valla aynen bende ayni durumdayim, gidip kozmetik ürünleri almak istiyom hep yegenlerime birsey bakmak icin carsiya cikiyorum ama kozmetik rayonlarinda dolasiü duruyom hehehehe kafayi siyiracam

En son bunları aldımm

Maybelline colorma oje: formar vb. markalardan kesinlikle daha iyi çok menunum aslında M.A.C'ın ojelerini denemek istiyordum ama bakmaya zamanım yoktu bugünbenneyaptımki
M.A.C far (silver ring)
M.A.C Technakhol göz kalemi (Brownborder) bittikçe aldığım kalem :lepi: hem de kalemtraşla uğraşmak gerekmiyor çok pratik yerimseniben
The body shop kenevirli ayak kremi bu da bittikçe ailecek aldığımız ayak kremi üstüne tanımam :asigim: el kremini de kullanıyorum
The body shop seaweed yüz yıkama jeli: peelinginden çok memnundum tea tree m bitince bir de bunu deneyeyim dedima.s
vee The body shop yüz fırçası 2. alışım eskisini ekmişim bir yerlere bulamıyorum benneyaptımki yakında ağacı çıkar -tatlicadiarzu-

öpüyorum hepinizii a.s.

Son düzenleme:
damlam cnm sen nemlendirici kullanıyor musun? gece yatarken sürmek için? kullanıyorsan hangi ürünü canım ve yaş kaç :lepi: benim nemlendiricimm yokkkk benneyaptımki

cnm ben diorun hydraction creme markalı kremini kullanıorm derin su sağlayan krem die geçio çok güsel yağlı bi his bırakmıo memnunum tatlım
yaşım 22 cnm

JiGSaW,,

hepsii çokk güzell tatlımm.gülegüle kullan
senağlamasenağlama body shopu össledimm.. istanbula gitmek istiyorum artıkkk. alışveriş yapmak istiyorum artıkkk niyee burdaa yokksenağlama

canım dün gece oturdum body shopdan ne aldıysam yorumlarıyla birlikte yazdım, linkini yolluyorum :lepi:
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-bakimi/196871-body-shop-urunleri-16.html#post4592414

canım teşekkür ederim Şeniz seninkileri de bekliyoruz Şeniz

from6234, canım kediciğine çokkk geçmiş olsun. ne kadar tatlıdır sersemlemiş haliyle tahmin edebiliyorum, benim yerime de mıncıkla pisiyi :asigim:

JiGSaW,,

hepsii çokk güzell tatlımm.gülegüle kullan
senağlamasenağlama body shopu össledimm.. istanbula gitmek istiyorum artıkkk. alışveriş yapmak istiyorum artıkkk niyee burdaa yokksenağlama

teşekkür ederim canımm:1hug: The body shop benim okuldan eve giderken yolumun üstünde uğramak terapi gibi oluyor :lepi: umarım sen de enn kısa zamanda The body shop a gidebilirsinn a.s.

cnm ben diorun hydraction creme markalı kremini kullanıorm derin su sağlayan krem die geçio çok güsel yağlı bi his bırakmıo memnunum tatlım
yaşım 22 cnm

yaşlarımız yaklaşık aynı sayılır canım, benim de 20. sana uygunsa bana da uygundur herhalde Şeniz dior hydraction serisinden benim renkli nemlendiricim ayrıca :1shok: normal nemlendiricisini de aliyim o zaman, renklisinden memnunum :asigim:

dayanamadım ben de çektim işte:)) bakalım inşallah becerebilmişimdir

burda ojelerim

burda genellikle kullandığım makyaj malzemelerimm

burda parfümlerim - şu an sadece chance ve dkny be delicious kullanıyorum

ayy daha bi kaç resim daha var ama imageshack çok kasıyo nedense bu gecekaydirigubbakcemile
burda cilt bakımı malzemelerim la roche posay jel nemmlendirici, avene nemlendirici, neutrogena göz makyajı temizleyicisi, la roche güneş kremi ve her evin demirbaşı bepanthene

havaalanlarından topladıım yavruminik parfümlerimm çokk seviorm hepsini

vücut losyonlarım - miracle, coco mademoiselle,j. del pozo ve yves rocher'ye ait

ve son olarak lipstick cicilerim malesef çok sevgili body shop born lippylerimi fotoğrafa dahil etmeyi unutmuşum ama olsun

gamyoncuiremsu:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…