Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
annembir melek rosensein canım makyaj malzemeleri var, gurbaacım ve yuhanna cım pudrasını çok beğenmişti hatta yanlış hatırlamıyorsam yerimseniben
brcinn cim sağol tatlımm Şeniz

denizyıldızı seninde yelpaze geniş haa bisürün ürün var
yaw buura kozmetik mağzası gibim olduuu
3 farını yanyana koymuşsun onlardan memnunmusun

Canım hangisi olduğunu anlayamadım ama şöyle söylüyeyim arka sıradaki 3 farı yurt dışından aldım essence diye bir marka renkleri çok hoş biraz sim de var ama çok kalıcı değil öndeki 3 lü far ise veritanın bembe renklerini aldım ama kullanmıyorum ama beyaz olanı güzel çok sevdim ben kalıcıda

allaaaaaaahh coşmuş burasııı
herkesin makyaj malzemeleri süperrrrrrrr gözlerim bayram etti yahuuuuuuuu kaydirigubbakcemile2
ayy fırsat bulursam bi ara bende ekliyim
üşengeçlikten hiç bir şey yapasım yok ne oldu bana bilmiyorum

pilar canım annende benim kafadan bende hep mavi ojemi olur diyenlerdenim

ama golden rose un geçenlerde ojelerini dizmişler kozmetikçide yeşil mavi mor cart pembe falan öyle görünce harika duruyor

böyle özendiririz işte :icecream:
ekle nan sende çubuk kaydirigubbakcemile
birden çok yüklendin, önüne geleni aldın bak noldu :lepi: dedim sana yavaş diyee :roflol:

Buraları Sizden Yıkılıyoooo:dance::teytey::hooray:

Hepsini okudum hepsine baktım resimlerin brcinn...AnnemBirMelek...denizyıldızı....özloş06...pilar... Malzemeleriniz çok hoş güle güle kullanın kızlar uygun bir vakitte sizlere eşlik ederimnaniknanik

Çok cicisiniz yaa bence makyaj işini bilmeyen biri bu konuya girse iş tamamdır birde yapmayı öğreten buldukmu :roflol:

Hepinizi Öpüyorum Bravo:hooray:a.s.a.s.

denizyıldızı canım farlar whiterose ye aitmiş cecile far mış gördüm :))))))))9 resimelri karıştırmısım kusura bakma :))))))))))))))
ama verdin bilgiler için saol :+

annembirmelek kıss seninkilerde ben gibi ascık mış biz heralde en az makyaj malsemesi olan kişilerik :)))))))))))
ama güzel malzmeelerin varr hee

Son düzenleme:
kızlar süpersiniz kaydirigubbakcemile5 insanın baktıkça bakası geliyo ürünlere hepinizde iyi günlerde kullanın.ekonomik kriz sizleri pek vurmamış anlaşılan kaydirigubbakcemile3
pilarcım iyiki erkek doğmamışın naparmışın bilmem kozmetik olmadan kaydirigubbakcemile3

kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
iki gün giremedim foruma cosmusunuz maasallah
yeni ürünler alan arkadaslar (isim saymiyorum) güle güle kullanin hepsi cok hos

makyaj malzemelerini ekleyen arkadaslarda maasallah yani ne kadar güzel seyleriniz var öyle hepinizin hepiniz teker teker kücük bir market acabilirsiniz nerdeyse :))

bende bugün birseyler aldim, biraz kendime geleyim ekleyecegim ya bugün ya yarin

pilarcım iyiki erkek doğmamışın naparmışın bilmem kozmetik olmadan kaydirigubbakcemile3

erkek doğsam valla metroseksüel olma ihtimalim ffaazla olurdu sanrımm :lepi: kendime bakmayı çokk seviyorum, ayna karşısına geçip saçmı başımı değiştirmeyi, makyaj yapmayıı, haftada 1 cilt bakımı yapmayıı, en üşenmeyeceğim şeyler sanırım tatlıcımm delikafadulden

huli koy bakiyim, bakmakla yetincem artıkk bugün öyle para harcadım ki son kartımı da doldurdum kozmetikl yalan oldu :içelim: olsun çok eğlendim bannane lülülülülülü

arkadaşımla tekin acara girdik, chanel concealer aldık kendisine fırçalı olandan, çok doğal duruyor delikafadulden bide cliniquein 3adımlı bakım serisinin toniğini aldı çok memnunmuş tatlm bnm kaydirigubbakcemile5 ay bide shiseido ya yeni 1 kalem gelmişş, sürme gibi, öyle bir siyahki, eyeliner gibi resmen, bayıldmm ama para kalmamıştı :nazar: bida çıktığımda kesin alıcam ama mükemmeldiiii delikafadulden

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım varrr bu gönderdiğim resimlerdeki rujların sizce hangisi daha güzell yada marka olarak şunu al diyebilirmisinz ben karar veremedim

cliniguevi1.jpg

diorxi0.jpg

cevap yazarsanız hemen sevinirim şimdi alıcamdagamyoncuiremsu

sanırim alttaki marka cok hoş duruşu ama üstteki sanki daha doğal hafif parlak mış gibi geldi bana :))üsttekini alırdım ben muhahahaaa

erkek doğsam valla metroseksüel olma ihtimalim ffaazla olurdu sanrımm :lepi: kendime bakmayı çokk seviyorum, ayna karşısına geçip saçmı başımı değiştirmeyi, makyaj yapmayıı, haftada 1 cilt bakımı yapmayıı, en üşenmeyeceğim şeyler sanırım tatlıcımm delikafadulden

huli koy bakiyim, bakmakla yetincem artıkk bugün öyle para harcadım ki son kartımı da doldurdum kozmetikl yalan oldu :içelim: olsun çok eğlendim bannane lülülülülülü

arkadaşımla tekin acara girdik, chanel concealer aldık kendisine fırçalı olandan, çok doğal duruyor delikafadulden bide cliniquein 3adımlı bakım serisinin toniğini aldı çok memnunmuş tatlm bnm kaydirigubbakcemile5 ay bide shiseido ya yeni 1 kalem gelmişş, sürme gibi, öyle bir siyahki, eyeliner gibi resmen, bayıldmm ama para kalmamıştı :nazar: bida çıktığımda kesin alıcam ama mükemmeldiiii delikafadulden

canim benim bende bugün cliniqueden conclearer aldim, kullananlar yorum yapabilirmi, kadin sürdü gözüme ve cok süper durdu bende aldim...
bu arada 3 adimli bakim serisini banada önerdi hatta deneme ürünleri verdi, sizin orda kaca aldiniz acaba?

brcinn :mymeka: senağlama
ben dior rujumu kaybettim yeni aldığımı senağlama
daha 1 kere kullanabilmiştim sadece senağlama senağlama
kapadokyada unuttum geldim sanırım, tüm odamı altüst ettim yok senağlama
çok güzel diorun rujları :a015:

brcinn :mymeka: senağlama
ben dior rujumu kaybettim yeni aldığımı senağlama
daha 1 kere kullanabilmiştim sadece senağlama senağlama
kapadokyada unuttum geldim sanırım, tüm odamı altüst ettim yok senağlama
çok güzel diorun rujları :a015:

bende ilk diorun rengini beğenmiştim tam alıcakken biraz daha bakınayım dedim şeytan dürttü cliniquede gördüm onuda beğendim kararsız kaldım. zaten iki rengide herzaman kullanamayacam ama clınıque hafif parlak ya ayy neyse ben ilk beğendiğimi alayım .. bu arada ruju kaybetmene üzülüm. kapadokyaya geri dönerim o ruj için beenaniknanik
saol tatlım:1hug:
b&m, çok kötüsün ben yardım bekliyorum sen kafamı daha çok karıştırıyosunn:dilcikar:

Son düzenleme:
canim benim bende bugün cliniqueden conclearer aldim, kullananlar yorum yapabilirmi, kadin sürdü gözüme ve cok süper durdu bende aldim...
bu arada 3 adimli bakim serisini banada önerdi hatta deneme ürünleri verdi, sizin orda kaca aldiniz acaba?

ben clinique in hem all about eyes olan hemde fırçalı olan kapatıcısını kullandım, pek memnun kaldığım söylenemez. ama kapatıcı ciltten cilde, morluk durumuna vs göre çok değişebilcek birşey. sürünce güzel durduysa ve ilerleyeen saatlerde çzgilerde birikmiyorrsa iyidir canm Şeniz

55 miydi neydi canım losyon, kocaman 1 şişeydi, 400 ml miş. :lepi:

ay bide chanel nemlendirici alcaktık da 120 ytl :çok üzgünüm: gelecek aya artk inşallah, battım ben, benden ürün eklememi beklemeyin artı k :nazar:

kızlar hepinizin ürünleri süper:) ben resim koymayı fln blmıorum ama sunu dıyebılırm ki sizinkileri görünce birkez daha normal olmadıgımı anladım:roflol: benım makyaj, bakım urunu manyaklıgım hat safadaymışşşşhihoyyyt

bence kırmızı rujda mat herzaman daha çekicidir canım, hele bide dudakların pürüzsüzse, üstüne mat kırmızı bir ruj mükemmel olur :jeyyar:

X