Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

saol hayatım....
saatimi bende çook seviyorum...
acaba sorun olurmu ki adını versem..
inş olmaz hehe...
bun design canım....
.

ah ahhhh yaramı deşme canım yaaaaaa....:1no2::1no2:
:mymeka:benim kıskanç kocam artık yeterrrrr dedi ve boyattırdı canım yaaa artık avatardaki halim gibiyimsenağlamaklava:

yanlış alıntı yapmışım hehehehe
annembirmelek senden alıntı yapıcaktım kendime yapmışım....
yaşlandım artık

ah ahhhh yaramı deşme canım yaaaaaa....:1no2::1no2:
:mymeka:benim kıskanç kocam artık yeterrrrr dedi ve boyattırdı canım yaaa artık avatardaki halim gibiyimsenağlamaklava:

heheh olsun canım ya koyu renkte yakışmış hiç fena değilsin yanı koyu renk daha bir doğal duruyor.sarı saç ise daha dikkat cekici oluyo.bende eskiden bir sarışındım ama aynı şekilde koçiş kıskandı ve koyu ya döndük olsun napalım ya onlar için koyu renk kullanalım...tekrardan maşallaaahhhhhhhh özloşumuzaaa

Son düzenleme:
canım sağol Şeniz kalıcılığı nasıl peki, bide yapış yapış oluyor mu Şeniz

herşeyin çokk güzel buarada, herkes ne kadar zevkli ya :asigim:

canım vereyım maybelline colorama no:ya 64 yada 84 silinmiş ama yanında şöyle yazıyor
vibrant fuchsıa.diğerleri flormar no:006 ve no:377 öptümm

arkadaki sandy bebek ananeciğimin hatırası gülmeyinn:ecrin_bebek: benim için en güzel yerde saklıyorum:Saruboceq:
burda yüz ve vucut ürünlerim birarada, hepsi ayrı yerlerde duruyor ama sizin için biraraya getirdim:asigim::1hug:

saçım için kullandıklarım

ojelerimm

son olarakta parfümlerim favorim tabiki lolitaa:asigim:

bunlarla uğraşırken foto makinemde en hareketli günlerini yaşadı bu kadar atraksiyona dayanamayıp bozulmaya karar verdi sanırım resimlerim bu yüzden net deil :çok üzgünüm:

annem bir melek canım teşekkürler Şeniz
fuşya olan özellikle çok güzel görünüyor.

buarada ojelerim için yorum yapiyim :lepi:
flormar ojelerden çok memnun değilim açıkçası, sürdükten bir süre sonra matlaşıyor mu diyim, güzel görünmüyor bence.
simlileri pek sürmüyorum, bilmem ne diye aldım :lepi:
golden rose un paris serisi ojeleri çok çok iyi bence, şuan tırnağımda mavi olan var, 3. güne gircek nerdeyse hiç matlaşma, soyulma falan yok, rimmel ojem de aynı şekilde 3 gün rahat dayanıyor. :asigim:

brcinn canım bayıldım :1shok:
ojelerini ne güzel dizmişsin öyle :asigim:
golden roseun mavisi mükemmel dimi, şuan tırnağımda o var bayıldım ben bunaaa :asigim: annem hiç sevmedi ne o oje , mavi oje mi olur diyor lülülülülülü
canım rosense ürünlerin ne acaba, zahmet olmazsa saysanaaa Şeniz :içelim: a.s.

brcinn nerseydin kıss sen sendede malzeme bolmuş
cokta düzgün yerlestirmişsin a.s.

bişey değil pilarcım ne demek canımın içi:1hug:
burçinncim rosense ürünlerinden memnun musun merak ettım ben hiç denemedım ama gül kokulu seyleri severim,özellıkle gülsuyuna bayılırım ayyy yarın cıkıp alsam mı acaba pilarcim sendede rosense ürünü vardı sen de memnun musun hayatım

canım benimki rosense gülsuyu, kötü demiyorum ama benim cildime uygun değil malesef, cildim karma ve gülsuyu cildimi yağlandırıyor+parlatıyor, tabi sık sık yapmadıkça problem yok, ben haftada 1 falan siliyorum yüzümü gülsuyuyla sorun yok. ilk aldığımda hergün kullanıyordum, yağlandırmıştı fisfisfis Şeniz :1hug:

PİLARCIM çok saol tatlım sizin için özeniyorum herşey sizin için:1hug:
mavi ojeyi ben gördüğüm gibi aldım hiç düşünmeden bencede çok hoş duruyo ama aykırı bi renk sürdüğümde herkes ojem hakkında yorum yapıyrÇok üzgünüm çoook

rosense gülsuyu çok uzun süredir kullanıyorum iyi geldi cildime:1rolleyes:yanındaki kutuda bi tane daha var hatta.cokacimcoook
gülsuyunun yanındaki aynı boyda olan temizleme köpüğü beyaz şişe küçük beyaz şişide temizleme köpüğü.
yuvarlak kutudaki el ve vücut kremi.
küçük testerlarda yüz için gündüz kremi
bide kare kutu var onun içindekini çıkarmayı unutmuşum oda gül sabunu kokusuna bayılıyorum dolabımın her tarafında var odamda belli yerlere koydum kese içinde mis gibi:asigim:

brcinn nerseydin kıss sen sendede malzeme bolmuş
cokta düzgün yerlestirmişsin a.s.

buralardaydım şekerrkaydirigubbakcemile3 aslında bu kadar çok alışveriş yapmazdım eskiden ama çalışmaya başladıktan sonra tektük almaya başladım.burayı bulduktan sonraysa vay halime bee maaşımın yarısı artık kozmetiğe gidiyo gibi bişey son bikaç aydır :jeyyar:

canım ben gülsuyunu devamlı kullanıyorum kullandığım 2inci kutu ve çok uzun süre gidiyor. temizleme köpüğüde güzel seviyorum. yüz kremi pek hoşuma gitmedi yağlı bi his bırakıyr ciltte hiç hoşlanmadıgım şeydir oda. ama el kremleri güzel özellikle kokuları:asigim: annemde vazelinini kullanıyor ben onuda çok beğendim. kuzenim göz kremini fondotenini kullanıyodu oda memnundu
reklamm yapar gibi oldum

anladım burcincim teşekkür ederim.:uhm:simdi bende sitesine bakıyordum.makyaj malzemesi olduğunu bılmıyorudum acıkcası.şimdi gözüme çarptı.yarın çıkabilirsem bakayım buarada parfümleride varmış nasılkı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…