Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canımm çok teşekkür ederim
bu ciltten çektiklerimi yazsam kitap olur ne ilaçlar ne kremler kullandım anca düzelttimklava:a.s

şimdi de ne fondöten ne pudra ne bişi kullanıyorum bişi olcak diye, bi tek pudra o da çok nadir gece fln önemli biyere gidince..40 yılın başı... cilt bakım ürünlerinden çok memnunum ama zaten tek para yatırdığım şey de onlar ve parfüma.s.

Son düzenleme:
la roche posay jel nemmlendirici, avene nemlendirici,

canım bunlardan memnun musun, hangisi daha iyi bide senin cilt tipin ne?
ben nemlendirici arayışındayım, avene i bilmiyorum açıkçası ama la roche posay e karşı çok sempatim var :asigim:

mademoisellecım canım çok teşekkür ederiz sende eklediğin hakıkhaten çok hoş hepsi canım.güzel günlerde kullan hayatım....a.s.

mademoiselle süper malzmelerin var cicim gülegüle kullan cok beğendümmmm
yeliz_yeliz seninde parfümler muhteşem kuzu

ay bende kıskandım yaaa alcem bende ilk dışarı attığımda kendimi görürsünüz sizzzz hııhhhh

pilarcım benim cildim yağlı. 2 sene öncesine kadar insanslık dışı sivilcelere de sahiptim. neyse şimdi hiçbişi kalmadı çok şükür ama yağlı hala cildim. yıllardan beri la rocheun effaclar serisinin temizleme jelini ve nemlendiricisini kullanıyorum dermatolog tavsiyesiyle.
jelden çok memnunum, effaclar serisinin bi özelliği de zaten yağlı cildin parlak görünümünü alıp matlaştırmak. kaydirigubbakcemile2

la roche nemlendiriciden memnundum ama son zamanlarda neden anlamadım, burnumun kenarları soyulmaya başlamıştı ve la roche yeterli gelmiodu. ben de eczacıya sordum, avene'in normal-karmaya dönük nemlendiricisini tavsiye etti. ama ürün değiştirince cildim tepki verdi sanırım,ilk başta ufak sivilceler yaptı bende:1shok:. şimdi geçti ama. nemlendirme özelliği ise la rochedan daha iyi. ama ben bi dahaki sefere avene mi alırım karar veremiyorum bi de ddf kullanmayı denicem onun da ürünleri aşmış durumda.:asigim:

yani kısacası la roche posayi tavsiye ediyorum ama senin cildin karmaysa effaclar değil başka bi serisini tavsiye eder eczacı sana muhtemelen, bence memnun kalırsın kesinlikle. ama ddf de düşün derim, ben eğer kullanırsam deneyimlerimi yazarım mutlaka:1hug:a.s.

ne alsak ki b&m cim yaben rosense e göz atcam başka ne alsak ya bişey sorcam bulunduğum şehirde bulabilir miyim fikrim yok ama john frieda frizz ease serumu çok merak ettım kullanan var mı kı.:uhm:

ay canım çok tşk ederim ne kadar güzel anlatmışsın Şeniz karma bnm cildim canım. aslında netten araştıriyim ben bu markalar içinden bakalım en çok hangisinden memnun kalınmış hihoyyyt la roche posay, ddf ya da dermalogica olabilir bncee :lepi:

ne alsak ki b&m cim yaben rosense e göz atcam başka ne alsak ya bişey sorcam bulunduğum şehirde bulabilir miyim fikrim yok ama john frieda frizz ease serumu çok merak ettım kullanan var mı kı.:uhm:

ben varım ya nan :mymeka: unutuldum :dilcikar: Şeniz

seni unutur muyum pilarcım bitanem benımmm senın hedefinde ne var suan en cok neyı enkısa sürede almam lazım diyorsun....bende düşüneyım bakalım...............şakkıdı:1hug:

ben cecile farlardan alamk istiyorum sedef li pırıl pırıl bide sim far altın sarıısı ve gümüş rengi bunları düşünüyorum şimdilik
cecile far kalıcımıdır yani rengi sürünce görteriyomu kendini???
ben oriflame far kullanıyodum ama hiç memnun kalmadım sürüyorum sürüyorum hiç belli olmuyo iğğğg

oriflame hiç kullanmadım oyüzden yorum yapmam.avonda berbat sankı ben memnun kalmamıştım hiç varla yok arası.suan an çok body shopun 4 lü farından memnunum.bidaha ist yada ankaraya gidersem stok yapcam bursada var değil mi the body shopppp.şimdi ne güsel yenı yıl kampanyaları vardır....kaçırdık desene....
cecile var bende ama gecende fotoları varya onlardan değildi memnunum şuan indirimde düşünüyosan al tatlımmmm........

seni unutur muyum pilarcım bitanem benımmm senın hedefinde ne var suan en cok neyı enkısa sürede almam lazım diyorsun....bende düşüneyım bakalım...............şakkıdı:1hug:

neler yokki benim aklımda tatlım yaa :çok üzgünüm:
öncelikle nemlendiriciye ihtiyacım var...
sonra mac- painterly paint pot (farın kalıcı olması+rengini tam olarak verebilmesi için baz gibi birşey :lepi:)
clinique- kil maskesi
clinique- şeftali rengi gloss (smokey göz makyajıyla kullanmak için sdcee:lepi:)
bide ışıltı veren bir ürün istiyorum, bodyshop glow enhacher tarzında, high beam günlük makyaj için uygun değil diyorlar, araştırmadayım delikafadulden delikafadulden delikafadulden

avonun colcor trend ürünleri kesinlikle hriç bazı farlarından memnunum tekli farları güzel özellikle orkid diye b,i farı varr koyu morr hiç kat izi yapmıyor çok güzel onun başka renklerini de alıcm

hadi bakalımmm anammm bu ay fazla bişey alma hakkım yok ama rosensenın temızleme köpüğünü,tonık ve pudrasını denemek istiyorum.zaten mac, clinique bulamam burda bulsam da koçiş bi şok gecirir ondan bundan derken.daha uygun fiyatlı bişeyler alabılırım bakalım ama rosense i kesınlıkle denıcem süreklı aklımda inş hüsrana uğratmaz..
barbara bort kullanıyorum suan pudra memnunum cildimde sivilce falan yapmadı ama düşünmekteyım tatlım ya peki pilarcım sen bu işlerden iyi anlıyorsun loreal,max factor ve maybellıne var burda anca ulaşabileceğim bu markalardan önerdiğin bi pudra var mı tatlımmm senın fikrine güvenirim.

beni,m göz çevremde hafif çizgiler belirdi hiç de bilmem ne alacağımı böyle üzüleceğimi hiç düşünmezdimmm moralim bozuluyo gördükçee bi bileniniz var mıııı ne yapacam benn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…