Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa güzel bi allık fırçası istiyorum ben yaa ama pahalı olmasın bide öle mac mük demeyin burda yok mek falan

güle güle kullan canım zemuszemus
yalnız livcim neden taylorlar poşette?
jar istemedin mi sen mafoldumben

cnm jarlardan son anda vazgecttim bende bir suru everyday ın bosları var onların içine koyarım diye dusundum yalnız renk secimi gayet zormus dusundugum gibi gelmedi renkler orada ıslak ve kuru diye gosteriyor ama genede biraz yanıltıcı oluyor gibi ...ama bugun yrna gene ısmarlayacagım cok sevdim taylor ları :)

asom melegim cok sagol cnm daha iyileri senin olsun :)

canım taylorlar gerçekten çok tatlıdır yaaa opuyorumnanaktan

sagol corelcim :)

bugun body shoptan aldıklarım :) vanilyalı seti almadıgıma pısman oldum bu hafta vanilyalıdan da alacagım :)

bunlar da benim dün aldığım ürünler...loreal göz kalemi,loreal ruj ve Naomi Campbell parfüm...

cecille'nşn bu göz kalemi süper arkadaşlar
aldım ve çok memnunum akmıyo
benim gözlerimde bile akmıyosa hiç kimsede akmaz suda yıkayınca bile geçmiyo düşünün artık

sevgi kelebeeeeem hemen deniyim ben bunu zaten cecile i severim başka bi göz kalemini almıştım oda akmamıştı.bunuda deniyim

al canım benim hem simsiyah yapıyo ucu yumuşacık çok kolay sürülüyo
arka tarafıyla dağıtıp buğulu bir görünüm verebiliyosun ben çok memnunum canım

cnm gule gule kullan cnm sende hangi everydayler var...everyday cılgını olarak ilk dikkatimi onlar cekti :)

rujların markası nedir ne kadara aldın cnm parlak mı mat mı

cnm gule gule kullan cnm sende hangi everydayler var...everyday cılgını olarak ilk dikkatimi onlar cekti :)

rujların markası nedir ne kadara aldın cnm parlak mı mat mı

teşekkür ederim livim . . .

EM kesinlikle bi çılgınlık . . . seninde müptela olmana sevindim paslaşırız artık . . .

kaydirigubbakcemile5

Cicim benim ben fotolandırdığım son sparişi aslında kapaklı fırça için verdim sampleyide fırça gelecek madem merak ettiğim renkleri deneyimlemek için şeettim . . .

bu kapaklı fırça bestteydi . . . yani gelip gelmeyeceğinden çok emin değildim sınırlıydı ki kavuştum kendilerine ve kavuşur kavuşmazda kuruldu tabi aramızdaki bağ . . .

canım aslında rujların rengi pek belli olmamış kırmızı olan kült rengim AVON red 2000 .. bayrak mat net bir kırmızıdır .diğeri ise ki kendilerine hasta oldum cappuccinno . . . çok parlak değil yansımalı lakin ben gloss ile birlikte kullanıyorum o kadar hoş hafif bronz yansımalı parlak bir forma dönüşüyor . . . tam yazlık . . . :asigim:

gerçi Avonun rujlarının hemen hepsine kefil olabilirim hepsi ayrı güzel . . . :asigim:

EM de sen hangi renkleri kullanıyosun ?
Bazını denedin mi ?

fıstıgım yani o fırca baby kabukının kapaklısı mı ne kadar guzelmıs oyle benimkısı ne yazık kı kapaksız ...

cnm banada avonun rujlarını birisi daha tavsiye etmısti ben genelde parlaklıgı olmayan yaglı hissi uyardırmayan rujları kendime daha cok yakıstırıyorum ...avonun rujlarıda oyleymıs sende de onayı aldıgıma gore ilk işim gidip avonun rujlarından almak olucak ...peki ya cnm avonun rujlarının hangisi serisini onerirsin ben daha onceden kullanmadıgım için serileri hakkında hiçbir bilgim yok

fıstık aslında e.m oldukca fazla bazım var ama bana uyan ve herzaman kullandıgım rengi sorarsan fairly light diyebilirim benim ten rengimle birebir aynı yapmıslar hatta bu siparisimde fairly light in sıkıstırılmıs pudrasından da ısmarladım cok merak ediyorum umarım istedigim gibi cıkar :)

allıklarda da soft touch nick nack ve saturday night(su an bitti) olmazsa olmazlarım herkes genelde apple cok begeniyor ben hiç begenmedim

cnm avonun rujlarlarının fiyatları nasıldı ?

Son düzenleme:

livim fırça beybi diil baya kalın kabarık kallafi fondoten fırçası kapaklı versiyonu . . .
hem muhafazalı hem yanında rahatlıkla taşınabilesi kirlenmiyorda kolay kolay toz olmuyor :sm_cool: canım çıkmıştı poşette peçetede taşıyordum yanımda . . .

ne güzel fondoten rengini bulmuşsun sen . . . :asigim:

ben denemelere devam ediyorum . . . tenin nasıl annatsana livim belki senin seçiminide denemek isteyebilirim . . .

Avonun rujda pek çok serisi var canım tabi hatta gerçekten çok fazla seçenek mevcut . . . özellikle tavsiye edeceğim bir seri olamayacak çünkü serilerdeki tüm rujlar neyi vaad edeiyorsa onu mümkün kılıyor . . .

Kalıcılığı kıvamı dudakları yumuşacık kılması asla yapış yapış olmaması aklıma gelen bir kaç özelliğinden . . .

ortalama fiyatıda teki 9 TL genelde kampanyalı olur 1 alana 1 bedava v.s .. .. 18-19 falandır işte bu ikilide . . . böyle cicim benim . . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…