Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Türkiyeden aldigim bazi seyler,
tabiki aldigim mini cep boy kolonya ve parfümleri saymiyorum
birde emily göz kalemi aldim nereye koydugumu bulamadim cikmadi valizden nedense
bir kac seyide cekmeye unutmusum daha sonra artik:kedi:

bende bunları aldım en son elime geçmedi henüz

bu 50 tane pigment toz farlarım

bu 66 tane ruj içeren paletim. benimkinin renkleri biraz daha farklı

buda 120 renk göz farım

bide 40 tane takma kirpik aldım 4 farklı modelden. kendimi makyaja vurdum

canim nerden aldin bunlari ve fiyatlari
cok güzel görünüyorlar güle güle kullan

huli shitcan gule gule kullanın canlarım

shifcan bana ozelden nereden ve ne kadara aldıgını ve tasıma ucretinin ne kadar tuttugunu yazabilr mısın fıstık

canlarım online alışveriş sitesi varya ordan aldım fiyatları da değişiyo ama en pahalısı toz farlardı onlarda taşıma dahil 20 dolardı. ama tavsiye edemiyorum çünkü kaliteli şeyler değil galiba. yine de elime geçmeden söyleyemem kullanınca bildirrim size.

bebishim peki ya markaları nedir ? mineral urunler mı aaaaaa cok merak ettim eline ulastıgı gibi fot.larını cekersin dimi seker

bebishim peki ya markaları nedir ? mineral urunler mı aaaaaa cok merak ettim eline ulastıgı gibi fot.larını cekersin dimi seker

toz pigment mineral far yazıyo ama bilemiyorum doğrusu:) markaları da yazıyo ama doğrusu incelemedim çünkü kaliteli şeyler değiller. önümüzdeki hafta bir kısmı geçer elime hemen eklerim fotolarını

Kızlar hepinizin cicileri hayırlı olsun,bu arada bişey sormak istiyorum biraz sonra koyacağım resim gibi takma kirpik olmadan böyle gösteren bir rimel varmı yada kendi rimelimi sürüp (maybline volume express) böyle etkiyi nasıl yakalarım??

bu etki için takma kirpik kullanabilirsin öyle uzun uzun değil tabi kısaltıp doğal görünüp yakalayabilirsin ama böyle bi rimel yok bildiğim kadarıyla:)

5 dakkalığına dışarı çıktım, Golden Rose kampanyasını görünce dayanamadım...

Rujlar 3.75 ' er TL.
No: 223 ve 208

Far no: 19. (5 TL)

Sebamed dudak koruyucu 6 TL. (eczanelerde 10 liraydı uyguna aldım:))
Emily kalem 1.5 TL
Ve PAstel OJE.

:teytey:

güle güle kullanın kızlar...bunlar da benım bugun aldıkların kızlar garnier yüz yıkama jeli,oje,simli eye liner ,Catherine Arley pudra ve allık...

heryerde kampanya olması lazım canım, 1-2 yerde daha gördüm çünkü :))

Ben çok severim Golden Rose rujları :))

heryerde kampanya olması lazım canım, 1-2 yerde daha gördüm çünkü :))

Ben çok severim Golden Rose rujları :))

tam da yarın boş günümken ,
cebimde 3-5 kuruş birikmişken
yapmayın hanımlar yapmayınnnnnndelikafadulden

watsonsa gidiyim diyodum,umarım vardır orada da kampanya
bilgi için teşekkürler aprilcima.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…