Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benim bugun ki ganimetlerim;

Max Factor false lash effect mascara
essence ve catrice in allik ve farlari, bi tane de
krem allik almistim resmini eklemeyi unutmusum, su lacivert allik dehset bisey
hepsini cok tuttum, he bide mineral toz pudram var o da cok hosuma gitti...

kızlar bu abime aldıgım set.

bunlarda kendime aldıklarım.

URL=http://img194.imageshack.us/i/190720095225.jpg/]
[/URL]

emoş güle güle kullan hayatım bide şu resmi daha küçük ekleseydin ya:mymeka:
bide rujların markasını istiyorum:dilcikar:

güle güle kullan canim

max factor un false lashes rimelini hic begenmedim ben sen nasil memnunmusun? masterpiece cok daha güzel

lacivert olan allikmi farmi gülüm markasi nedir?

Kızlar merhaba benım kırpıklerım kısa ve seyrek ben bana dolgulastırıcı ozellıgı cok ıyı olan topaklanma yapmayan vede kırpıklerı bırbırıne yapıstrmayan bır maskara onerebılırmısınız.

Diorshow önerebilirim.

emosss,fotoları çok büyük koymuşsun boyutunu düzenleyip öyle koyuver bi zahmet sayfa kaymış. :1ninca:

Cevabın ıcın cok tesekkur ederım canım, bısey daha sormak ıstıyorum ben su anda loreal volume shockıng kullanıyorum dıorshow markası bundan daha ıyı sanırım degılmı?

bence dolgunluk icin maybelline collosal volume express sari bir rengi var o güzel
kesinlikle topaklanma yapmadi bende

diorshow,christian dior'un maskarası.
Loreal'dan daha iyi evet.

tesekkur ederım canım. Maxfactor beyu ve lorealın hemen hemen butun maskaralarını denedım ıstedıgım sonuca yakınını loreal volume shockıng vermıstı ama benım ıstedıgım daha cok dolgunluktu tavsıye ettıgın urunu alacagm. Tekrar tesekkurler.

Cevabın ıcın cok tesekkur ederım canım, bısey daha sormak ıstıyorum ben su anda loreal volume shockıng kullanıyorum dıorshow markası bundan daha ıyı sanırım degılmı?

marka olarak bakıldıgında dior ama ben kesinlikle tavsiye etmıyorum hiç memnun kalmamıstım ...bence kozmetiklere sadece marka olarak bakmak cok cok mantıklı degil ...iyi marka olupta cok az kullanıslı olan cok urun var bence bunlarıda dikkate almak lazım

güle güle kullan canim

max factor un false lashes rimelini hic begenmedim ben sen nasil memnunmusun? masterpiece cok daha güzel

lacivert olan allikmi farmi gülüm markasi nedir?

mersi cnmmm..
max factor false lashes nette cok ovulmustu onu aldim ya keske bide size danissaydim
hatta alirken tereddut etmistim tekini masterpiece alcaktim geri biraktim alsaydim keske ya, en son kullandigim GOSH' un 2 step volume mascarasi idi ondan daha iyi oldugunu
soyleyebilirim, kullanmadigim marka kalmadiki ama onlara bakarak iyi bu false lashes mascara cnm simdilik memnunun, ama keske tekini de masterpiece alsaydim ya
pisman oldum tuh:1ninca:

kesinlikle haklısın..sırf lancome iyidir diye alıp çöpe attıgım bir adet rimelim,yuz kremim ve losyonum var...

emoş güle güle kullan hayatım bide şu resmi daha küçük ekleseydin ya:mymeka:
bide rujların markasını istiyorum:dilcikar:

bebegim rujların beyaz kaplı olanı oriflameden mor renk ruj olan oda oriflameden digeri normal bi magzadan almıştım. tatlımm

smashbox primerim,allık fırçam,far fırçam,kapatıcı fırçam,smashbox lip glossum,id makyaj sabitleyicim ve versace concealerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…