Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cnm ten rengim yandakı livin ten rengiyle neredeyse birebir aynı...yani sarı beyazlardan degil pembe beyazlardan rengim bilmıyorum anlatabildim mı :)

fıstıgım medium light ile light medium bu sefer seceneklerin arasına ekle cnm olmazsa ikisini karıstırıp kullanabilirsin ...ben bu 2 rengini cok basarılı buldum light medium bana koyu geldigi için anneme verdim ama rengi gayet basarılı yapmıslar begencegine eminim

fiyatlarıda avonların gayet iyiymıs ins izmirde avon satısı yapan bir yer bulabilirim

evet gliserinli el kremleride çok güzel
bende birtek ruj ve el kremini kullanıyorum

kelebeğim ayyyynennnn delikafadulden

canım benim tenim kumral light medium acaba nasıl olur

CADIARZU

Avon satış temsilcileri ile çalışır livim yani kozmetiklerden temin edemezsin . . . Arkadaşlarına sor yönlendirirler sanırım yani yaklaşık bi 10 kızdan 1 i Avon satar . kaydirigubbakcemile3

bunlarda benim abartılacak şeyler değiller ama seviyorum ben onları opuyorumnanaktan
http://i29.tinypic.com/1zv8o3t.jpg
bidee bu!(sonradan çakozladımda kaydirigubbakcemile3)
http://i26.tinypic.com/idbojm.jpg

Nivea çilekli lip care (nefis :jeyyar:) cokacimcoook
nivea güllü lip care şakkıdı
Flormar yeşil göz kalemi :jeyyar:
Törpü lülülülülülü
Fırça CADIARZU
Charme lip(08)
Harika kokulu parfümüm:kedi:
adını nasıl unuttum bilemiyorum :umursamaz:

kızlar birde birşeyler sormak istiyorum a.s

bady shop tan born lippy çilekli dudak balsamı ve çilekli vucüt kremi almak istiyorum alan var mı? fiyatları neler fisfisfis memnun musunuz?:1rolleyes:
evet sorularım bu kadar :uhm: şimdilik :jeyyar:

gule gule kullan cnm ben bir sayfa kadar once cilekli body shoplarımı koymustum sanırsam gormedin neyse seker ? ben %50 indirimden setini 20 ytl almıstım ama cilekliden ziyade vanilyalısının kokusu daha hos onu tavsiye edebilirim

bizim unw.den bir arkadas satıyordu ama onu simdi nasıl gorebilirim bilmıyorum memleketine gitmıs olabilir neyse

eger fıstıgım cildinde pembelik varsa light medium sahene olur zaten orta derecedekı kumral ten rengine sahip kısıler için uretilmıs... bence mutlaka sample ların arasına onuda ekle bana dua edeceksin :)

güle güle kullanin kizlar hepsini görmedim
ama yeniler alan herkes güle güle kullansin

öncelikle teşekkür ederim kaydirigubbakcemile3
sonrasında...laelaelaelaelae
kusuruma bakma canım ya fisfisfis sayfaları gezdim ama senin mesajına dikkat etmemişim :1no2: :bbo:
çok teşekkür ederim bilgi için hemen alacağım sositososito ama vanilyalı mı çilekli mi alsam bilemiyorum mirmirmirmir kararsızım çok:tomato:

cnm zaten deneyerek almayacak mısın bence denerken karar vermen daha mantıklı ama bana sorcak olursan vanilyalı derim enfes bir kokusu var

sagol corelcim :)

bugun body shoptan aldıklarım :) vanilyalı seti almadıgıma pısman oldum bu hafta vanilyalıdan da alacagım :)

canım bunların hepsini mi 20 tl ye aldın
indirm ne zamana kadar bilio msn ?
güle güle kullan
bende mor renginden alcamda

bunlar da benim aldıklarım

new wave adlı saç spreyi,avondan krem far(pişmanım)golden rose oje,iki adet flormar oje,avon göz kalemi,lancome göz kalemi(pişmanım) maybelline rimel volume,maybeline rimel define a lash,cecile dudak parlatıcısı,golden rose parlatıcı,maybelline ruj,avon ruj.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bunların hepsini mi 20 tl ye aldın
indirm ne zamana kadar bilio msn ?
güle güle kullan
bende mor renginden alcamda

evet cnm normalde o set 40 dı ama %50 indirimle 20 ye aldım yani o fiyata geldi :) inan cnm indirim ne kadar daha surecek hiç bilmıyorum belki body shop kendi sitesine girip goz atarsan herhangi bir bilgiye rastlayabilirsin sekerrrrr:)

lipton gule gule kullan cnm avonun ruju ve digeri ne renk ?

sana da teşekkür ederim canım,sende güle güle kullan:)
avonun ruju kırmızı,altında country rose G290109 yazıyor,diğer rujda maybellinedi ve volume rimelinin hediyesiydi böyle koyu pembe morumsu gibi bişey canım simli,altında purple diamonds 130 yazıyor:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…