rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

amin canım ,mutlaka paylaş,şimdiden merak ettim ,bende bekliyorum,hepimiz için hayırlısı

Bal ve corek otu karisimini ben sunizitim icin kullanmaya baslamistim

ben bir ay denedim ve işe yaramadı belkide devam etmek lazımmm

her şey iyi güzel de arkadaşarım bu çörek otunu öğütülmiş halde bulamadım ben.blendırdan geçirmek de mümkün değil.nasıl toz haline getirebilirim??

selam arkadaşlar, bende bu karısımı yaklaşık 2yıl once buradan oğenmiştim ve denemiştim,
su yesili aynı senn gibi 2ay yumurta takibi yaptırıp ara verdiğim ay bu kuru uygulamıştım - sadece bir ay kullandım ve ikiz kızlarımız şimdi 16aylık :) (soranlara cevap:ailede hiç ama hiç ikiz yok)
eşzamanlı olarakda kocama sürekli keciboynuzu pekmezi içirmiştim
ama kuzenim de denedi onda bir faydası olmadı
bu kür kesinlikle kaliteli yumurta üretiyor arkadaşlar
benim doktorum bile sen ne yaptında hamile kalamıyorkn bir anda ikizin oldu diye şaşırdı.
arkadaşlar benim adetlerimde cok düzensizdi bazen 3-4 ayda bir oluyordum
yumurta sıkıntısı olan arkadaşlara kesinlikle faydalı olacağını düşünüyorum

"bal tarçın çörekotu mucizesi" başlığında da benim daha önce yazdıklarımı bulabilirsiniz.
ben o topikte yazan şekliyle kullandım
adetten sora 2-12 gunler arasında sabah akşam
ustelik çörekotunu ezmeden karıstıtıp, ağzımda çiğnemiştim
isterseniz bu kurun yanında kuru incir falan da yiyin kızlar

birde son bir ipucu, bu kurü yapınca yumurtlama gunlerinizdeki akıntılarınız cok belirginleşiyor
o gunleri boş geçmeyin.

suyesil bende onceki 2 ayda çatlatma iğnesi olduğumdan, bu kurde yumurtam catlarken sadece çatırdama sesi eksikti:)
o kadar sancım olduki, kocama hemen bağırdım - koşşş catladım ben diye:))

Allah hepinizin kucağını hayırlısıyla doldursun arkadaslar.sevgiler.

ben sabahlari ac karnina bir corba kasigi yedim,bugün son gündü.bir faydasi olur muacaba?

tatlım çok saol jot aldım başlicam allah razı olsun ama 11 günmü içilio bu yaa arkadaş 20 ün yazmış
20 günmü 11 günmü

bende bu kürü kullanmaya başladı inşallah şifa olurrrr

2 aydır adetimin düzeni bozuldu 10 gün gecikti östrojen hormonum azalmış oyüzdenmiş. Bal çörek otu tarçın kürüne bugünden itibaren başlıyorum , karışımı hazırladım gece yatarken bir de sabah aç karnına.( adetimin bugün ilk günü) bir de civan perçemi çayını da içmeye başladım. geçen ay adetim gelmeyince 2 gün içtim adetimi getirdi sonra bıraktım. hayırlısı bakalım hamile kalmak için :) iyi geceler iyi bayramlar

merhabalar, ben uzun zamandır araştırma yapıyorum bu bal+çörek otu+tarçın karışımını... sizlerden okuduğum yorumları gördükçede iyice heveslendim. adetimin 2. günü başladım bunu kullanmaya, bugünde 3. günüm ancak ben bu karışımı yaptım ancak yedikçe midem bulanıyor ve çıkartıyorum. 2 gün denedim ancak çıkarttım. bu sabah suyla içmeyi denedim. yani karışımı ağzıma attıktan sonra hemen su içtim suyla yuttum (hap yutar gibi) acaba böyle birşey yaparsam işe yarar mı? sizler nasıl içiyorsunuz bu karışımı? lütfen yardım edin bana....

kızlar adetim dün bitti,yarın da jinekoloğa gidicem ilk kez, bu küre hemen başlasam mı sizce? yalnız ben sabah aç karına bal yemenin iyi olmadığını duymuştum hatta yiyebileceğimi de sanmıyorum midem bulanır benim( sadece öğlen ve akşam uygulasak olur muu?

kullanan arkadaşlar neden cevap vermiyorsnuz

Slm arkadaslar ben yeni uye yim ve corek otuna dun basladim ama cok aci taxi var birde ben yemekten once yiyemiyorum migdemi bulandiriyor ve havanda olsun rondo da olsun ezilmiyorum suda islatip oyle karistirdim bal + tarcina , birde dunden beri cok akintim var normal midir ? KULLANIPTA HAMILE KALAN VARSA CEVAP YAZSIN SIMDIDEN TESSEKURLER

adetimin 2. günü başladığım karışım. şuan 3. gündeyim. 12. güne kadar bu şekilde gideceğim. eğer bi etkisi olursa burda sizlerle paylaşacağım. 3 yıllık evliyim ve ilk defa geçen ay başladık. olmayınca eşim ve benm ister istemez moralimiz bozuldu ve önlem olsun diye hemen bu karışıma başladım. umarım bir faydası olur. olurda işe yarasa burdan yine bilgilendirme yaparım.

kizlar bende 3 senelik evliyim,6 ayinda hamile kaldim,duşuk oldu ve ondan sonra hiç hamile kalamadim,klomen kullandim ama faydasi olmadi,tahilerimde iyi çikmiş,bende bu ay bu karişimi uyguladim arti ovulasyon testleri alip ovulasyon gunumu takip ettim,adetime 5 gün kaldi,ama artik hiç umudum yok,sanki hiç hamile kalamicam,çocugum olmicak duşuncelerime kapildim,bunu bizden başka kimse anliyamaz,bunu yaşayanlar anlar ancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…