rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

canim cocugu olmayan bayanlara adacayi banyosu yaptirirlarmis. adacayi rahimdeki tum iltihap vs tum pislikleri sokup atar rahmi temizlermis. bak kopyaladim buraya.

ADAÇAYI: HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR.

adacayi yagini da boyle temiz bir eldivenle iclere kadar sur diyorlar. biraz yaniyormus hafif ama. iyi geliyormus. adetion bitince yap ki bebis olursa zarar vermesin.
slm arkadaşlar bu topiği yeni okudum benimde rahimde polip var dedi dr ama kesin değil simir testinden sonra kesinleşecek acaba bu adaçayı oturma banyosunu yapsam işe yararmı ne dersiniz..

arkadaşlar ben kullandım bu ay ama fayda etmedı ama hayırlısı olsun hala adet olamadım ama test negatıf cktı bakalım ne olcak yınde devam edecegım bu ayda

kızlar merhaba herkezin bebeği sağlıksız olacak diye birşey yok tabi abartmamak gerekir benim halam bu yönntemle iki tane oğlu var bende bu ay başladım hayırlısı birde 11 günü böğürtlen kökü yapacağım 17 güne kadar hayırlısı

size adnan saracoğlunun kuru incir kürünü tavsiye edebilirim bu yöntemle hamile kalan bi çok kişi oldu

aranıza yeni katıldım.. uzun zamandır sitedeki yorumları takip ediyorum. bal-çörekotu-tarçın karışımını ve hayıt tohumunu bu siteden öğrendim. 1 yıldır çocuk istiyoruz ama henüz nasip olmadı. Doktora gittim iki defa klomen kullandım sonra da çatlatma iğnesi. bir faydası olmadı. bu ay ara verdim. karışımı ve hayuıt tohumunu kullandım. bekliyorum şimdi, inşallah site uğur getirir. stres yapıyorum benzer durumları yaşayan sizlerle konuşmak inşallah iyi gelicek. olumunekankayizsmile

bende aranıza yeni katıldım 2 aydır bebek sahibi olmak için doktor tedavisine gidiyoruz geçen ay yumurtalıklar gelişmişti ama maalesef olmadı bu ay yine klomen kullandım ama pek faydası olmadı doktor üzülmememi illaki bi bebeğimin olucanı çünkü yumurtalarımın olduğunu söyledi(üzülmemek eldemi).bu karışım benimde aklımı karıştırdı aslında kullanmak istiyorum ama bi yöndende korkuyorum çünkü;kullananların çoğunluğu hamile kalmış ama yine çoğuda bebeğini kaybetmiş napsam bilemedim fis ama kullanıcam galiba yine de ne olursa olsun :lepi:

arkadaşlar aslında çok faydalı bir site,ama çok yalnız kalmış,yazdıklarınız beni çok heyecanlandırdı,yeniden umut oldu,inşallah bende faydasını görürüm,lütfen yakın zamanlarda kullanıpta hamile kalan varmııııı

arkadaşlar aslında çok faydalı bir site,ama çok yalnız kalmış,yazdıklarınız beni çok heyecanlandırdı,yeniden umut oldu,inşallah bende faydasını görürüm,lütfen yakın zamanlarda kullanıpta hamile kalan varmııııı

Ben 2010 Nisan'da kullanmaya başladım 17 Mayıs 2010 son adet tarihim oldu. Şimdi hamileliğimin 36.haftasındayım. Kürü kullanmadan önce 5 ay denemiştik, olmamıştı.

Kullanıpta başarılı olmayanlar da var. Sanırım sadece rahimde tutunma sorunu varsa faydası dokunuyor.

Ben 2010 Nisan'da kullanmaya başladım 17 Mayıs 2010 son adet tarihim oldu. Şimdi hamileliğimin 36.haftasındayım. Kürü kullanmadan önce 5 ay denemiştik, olmamıştı.

Kullanıpta başarılı olmayanlar da var. Sanırım sadece rahimde tutunma sorunu varsa faydası dokunuyor.
tebrik ederim ,ALLAHIM kucağına almayı nasip etsin,bende umutla deniyorum,inşallah faydasını bende görürüm,Allah ım çabalarımızı boş çıkarmasın

siz bu kürü nasıl ve kaç gün kullandınız .teşekkür

tebrik ederim ,ALLAHIM kucağına almayı nasip etsin,bende umutla deniyorum,inşallah faydasını bende görürüm,Allah ım çabalarımızı boş çıkarmasın

amin canım, isteyen herkese nasip olsun inşallah. ben bu kürü yaparken eşime de içine polen karıştırdığımız keçi boynuzu pekmezi yedirmiştim o ay, belki onunda etkisi vardır. sizde deneyin derim, en güzeli iki taraflı çabalamak.

siz bu kürü nasıl ve kaç gün kullandınız .teşekkür

nisan da başladım, haziranın başında hamile oldğumu öğrendim. son adet tarihim 17 mayıs oldu, diğer ay görmeden hamile olduğu öğrendim. rica ederim, darısı başınıza.

:84:Arkadaşlar bendede yumurtlama problemi var sağ yumurtalığım kist dolayısıyla alındı.2 yıldır evliym yeni yeni düşünmeye başladık diyecem ama 6 ay oldu bir şey yok ortada.Bende bu karışıma başladım 12 gün oldu.Bugün bir arkadaşımdan haber aldım hamileymiş bu kürü sabah öğle akşam 3 öğün aç karınla uygulamış birde hayıt suyu içmiş onunda yumurtlama problemi vardı klomen ve iğne kullandığı halde birgelişme yoktu bu ay hamile kalması bir mucize kesinlikle herkeze tavsiye ediyorum inşaallah bendede bir gelişme olursa sizinle paylaşırım.Darısı başımıza inş.. hayırlı evlatlar yetiştirmek niyetiyle inşaallah dualrımız, çabalarımız sonuç verir.

X