rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

merhaba kızlar bende dün akşam başladım inş. faydasını görürüm 2 ay yumurta takibi yapıldı dr bu ay klomeni ikiye çıkaracaktı ama zaten iki aydır günde 1 tane kullanmama rağmen yumurtam birinci ay 18 mm 2. ay 21 mm olmuştu dr çatlatma iğnesi verdi beraber olacağımız günleri söyledi ama sonuç yok bu ay gitmedim bal tarçın çörekotu karışımını yapacağım yine olmazsa önümüzdeki ay soğan kürüne başlayacağım Rabbim herşeyin hayırlısını gönlümüze göre versin

dur bakalım bacım aecle etme dah kacgun oldu bailayalı öff cumartesı tekrar ultrasona dun gıttım bı tanesi cok guzel dedi ama boyutlarını solemedı cadı bugun iğnelerımde bitiyor bakalım cumartesı ne olcak kıslar dua edın bana olurmu cnlarım

bal tarçın gerçekten işe yarıyor sanırım benim adetlerim çok çok düzensiz bu ay 20. gün pozitifi gördüm ovulasyon testinde bi kaç güne de çatlar sanırım ben bundan sonra her ay yaparım bunu artık:))

bende kullanıyorum bal tarçın çörekotu göz kararı .ve sabahları 1 tatlı kaşığı alıyorum.inş. faydasını görürüz. şifa olsun hepimize

merhaba kızlar ben bal çörekotu ve tarçın karışımını her sabah aç karnına yiyodum eşimede arı poleni yedirdim keçi boynuzu içirdim aç karnına hatta arı polenini kendimde yedim arada ve o ay hamile kaldım şimdi 2 aylık hamileyim şükürler olsun rabbime.bende 1 senedir hamile kalmak için ugraşıyodum.bence sizde deneyin zararı yok faydası var.

merhaba kızlar ben bal çörekotu ve tarçın karışımını her sabah aç karnına yiyodum eşimede arı poleni yedirdim keçi boynuzu içirdim aç karnına hatta arı polenini kendimde yedim arada ve o ay hamile kaldım şimdi 2 aylık hamileyim şükürler olsun rabbime.bende 1 senedir hamile kalmak için ugraşıyodum.bence sizde deneyin zararı yok faydası var.

canım tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrralkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
darısı başımıza inşallahhhhhhhhhh

evet sonuç alanlar var alternatif tıpa bakın ..
HAMıLE KALMAK ıÇıN YENı KÜR..

bende bu ay basladım kızlarr bır haftadır yıyorumm bakalım hayırlısı dua edınnn

adet olamadım 3 tane adetimd e geçti tık yok yani ama bende yemeğe başladım

ben de 14 gün kullandım bir fincanda adçayı demleyip içitim bu 14 gün boyunca. allaha şükürler olsun o ay hamile kaldım.

Selam arkadaşlar yarın bende doktora gideceğim daha evel defalarca klomen ve çatlama iğnesi tedavisi gördüm sonuç alamadım . ancak kafama takılan iki soru var . deneyimi olan yada fikri olan benle paylaşırsa çok memnun olacağım .
1. ben ilaç tedavisine tekrar başlayacağım bu karışımı ilaçlar bareber kullanmamda bir sakınca olabilir mi? doktora sormak istemiyorum çünkü kimsenin bu konuyu hafife almasınıda istemiyorum .

2. konu ise bu yöntemle hamile kalan arkaşların bir kısmı malesf bebeklerini kaybetmişler acaba diyorum karışım yumurtalıkları olağandan farklı etkilediği içinmi sağlıklı bebek sahibi olunamadı buda kafamı karıştırdı

ben de 14 gün kullandım bir fincanda adçayı demleyip içitim bu 14 gün boyunca. allaha şükürler olsun o ay hamile kaldım.

canım bende bu yöntemi uygulamaya başladım bugün,adetimin 2. günü..12 gün devam etmeyi düşünüyordum , 14 gün mü yapsam ?

Selam arkadaşlar yarın bende doktora gideceğim daha evel defalarca klomen ve çatlama iğnesi tedavisi gördüm sonuç alamadım . ancak kafama takılan iki soru var . deneyimi olan yada fikri olan benle paylaşırsa çok memnun olacağım .
1. ben ilaç tedavisine tekrar başlayacağım bu karışımı ilaçlar bareber kullanmamda bir sakınca olabilir mi? doktora sormak istemiyorum çünkü kimsenin bu konuyu hafife almasınıda istemiyorum .

2. konu ise bu yöntemle hamile kalan arkaşların bir kısmı malesf bebeklerini kaybetmişler acaba diyorum karışım yumurtalıkları olağandan farklı etkilediği içinmi sağlıklı bebek sahibi olunamadı buda kafamı karıştırdı

arkadaşım tedavin hayırlı olsun,inşallah olumlu sonuçlanır..ilaç kullanıcaksan bence bu karışımı yapma derim..
bu rada 2. konuya benimde kafam takıldı,acaba sorun yaşarmıyız diye CADIARZU

arkadaşım tedavin hayırlı olsun,inşallah olumlu sonuçlanır..ilaç kullanıcaksan bence bu karışımı yapma derim..
bu rada 2. konuya benimde kafam takıldı,acaba sorun yaşarmıyız diye CADIARZU

bugün okudum bu topiği ne yalan söyliyim benimde kafama takıldı. kullanılsada abartmamak gerek sanırım. tam bir ölçüsü oranıda yok çok dikkat etmek lazım.

Konunuz içerik nedeniyle " alternatif tıp-şifa reçeteleri" bölümüne taşınmıştır bilginize

canım bende bu yöntemi uygulamaya başladım bugün,adetimin 2. günü..12 gün devam etmeyi düşünüyordum , 14 gün mü yapsam ?

bende bugun başladım ama çörel otunu ezmedım butun yutunca olmuyormu aceba ya hadi bakalım bu mübarek günlerde hayırlısıyla olur inşallah işe yarar :CüvCüv: gelsın artık cüvcüvler yaa

X