rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

arkadaşlar bende 4,5 yıllık evliyim 3 yıldır cocugumuz olmuyor çörekotu,bal,tarçın karışımına bende dün başladım adetimin 3.günüydü başladım 12 günmü tekrarlanıyor yoksa 10 günmü bazıları 10 gün sabah aksam demiş kafam karıştı tadı cok acı zorla yutuyorum ama yapıcak bişey yok hersey bebek sahibi olmamız için Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatlı evlatlar nasip etsin inşallah

kimse yok mu
çörekotu bal tarçın karışımı yatmadan önce yenilecek deniliyor kimi yerde yemekten sonra deniliyor hangisi doğru bu karışımla hamile kalan bilgilendirirse cok sevinirim su an uyguluyorum bende yanlış bişi yapmak istemiyorum cvp lütfen

sabah yemekten yarim saat once yeniliyor cnm,ben gecen ay kullandim ama adet oldum,dun başladim tekrar,bugun 2ci günum,ben günlük yapiyorum kuru,bir tatli kaşiği çörek otu,1 çay kaşigi tarçin ve goz karari bal

bu arada 10 gün kullanmak lazim,fazlasi zarar diyorlar,3 gunden başladiysan 12 güne dahil kullanicaksin

bende şunu merak ediyorum ,acaba çörek otu tohumun yeirnde çorek otu yaği kullansak ayni etki yaparmi,çunku çorek otunun kavrulmamiş olmali,onu nerden bilebilecez,satanlar bile bilmiyorlar bazen((yaği daha güvenli degilmi acaba

bu arada 10 gün kullanmak lazim,fazlasi zarar diyorlar,3 gunden başladiysan 12 güne dahil kullanicaksin

teşekkür ederim cnm cevap için bakalım bu ay benimde ilk denemem seninde inş bu ay olur hayırlısıyla ikinci kez baslamıssın ya aynı sekildemi uyguluyosun ben tarife göre yaptım toplam 10 günlükmüş yanlısmı yaptım acaba yararı olur inş

valla cnm o sekilde düşünmemiştim hiç kavrulmuşmu diye ama bu şekilde hamilelik çokmuş bende cok araştırdım çörekotu yagı hamile kalmak için hiç denk gelmedim inş vesile olur bu karışımda bizlere hamile kalanları çok duyunca bende bu ay cok umutlandım inş umutlarımız boşa çıkmaz

döğru cnm 10 günluk kullaniliyor zaten.benimbugun 4 gunumdu,inş bu ay iyi haberler aliriz cnm,sen kaçinci gündesin bu arada?bide çörek otu yagi hakkinda yabanci sitelerde okudum,hamile kalmişlar sayesinde,bende şimdi eşime içtiriyorum,spermlere iyyi geliyormuş diyorlar)

cnm benim yeni bitti bakalım bu ay bi umut bekliyecegim inş sende bende bu ay hayırlı sonuçlar alırız o kadar istiyorum ki bebeğim olsun sürekli araştırıyorum her duyduğum da yeni bir umut oluyor bana umudumuzu yıtırmeyelim çörekotu yağını esimde içiyor 2 şişe içti ama zaten esimde de bendede bi sorun yok cnm

bu konuda prof ibrahim saraçoğlunun kürlerini öneririm.

Uygulamadığım bir bu kür kalmıştı. Buna da başladım... Hadi hayırlısı...

ben sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı yedim. ayrıca eşime de keçi boynuzu kürü uyguladım. (yaklaşık 20 gün falan) bir de doktor serophene diye bir ilaç vermişti birer tane 5 gün boyunca içtim. bunları bu ay yaptım ve bu ay hamile kaldım. ama bunların hepsi vesile.. tek sebep DUA arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…