rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

ben kışın bi ara yemiştim sonrasında hamiş kaldım
ama sebep tek bu karışım değildir büyük ihtimalle.
yinede denemek lazım

ben bi kase bala 1er tutam çörek otu,susam,tere tohumu,turp tohumu katıp her gün bu karışımdan bi tatlı kaşığı yedim.

bunun dışında susam yağı aldım ama bi kaç kere anca içebildim.

adaçayını adetin 3. günü başlayarak 11. gününe kadar içtim.

karışık bitki çayları ,çtim.
ıhlmur,anason,karanfil,oğulotu,ısırgan otu,kekik,nane, gibi bitkileri karıştırıp yapıyordum.

ama çok içmemek lazım bu bitki çaylarını.

bunların hepsi kadınlar için faydalı şeyler.ben baya bi araştırıp almıştım bunları.

şubat tatilinde içtim bunları ve hemen tatil dönüşü hamile kaldım kendiliğnden.ama öncesinde yaram vardı onuda yaktırmıştım.
eşime de keçi boynuzu pekmezi,arı sütü-polen bal karışımı yedirdim,bol fındık ceviz yedi.

bu şekilde hamiş kaldım.yoksa 3.aşılamam yapılacaktı

o yüzden denemekde fayda var.neyin iyi geleceğini bilemeyiz.tabi abartmamak şartıyla

Arkadaşlar bebişim tam gelişememiş ve 2 gün öncesinde kanamayla ne yazık ki sona erdi gebeliğim.
Kanamam olur olmaz hemen dr.a koştuk ulrtasonda baktığında yumurtalığımda gelişemeden kalmış ve kist oluşturmuş yumurtalar gördü demek ki biz bu 7 ay boynca denemelerimizde hep bu yüzden başarısız olmuşuz. Benim yumurtalar gelişememiş yani.
Bu ay geliştiler bu karışım sayesinde ama bu da kimyasal gebelik oldu.
Neyse artık hayırlısı. 1 ay korunun dedi dr.um. Sonrasında denemelere devam. 1 ay sonrasında dr. gel de yumurtalarının boyutun abakalım dedi. Yumurtlama döneminde dr.a gideceğim yani ve yanıltıcı olmamamsı açısından yumurtamı geliştirmek için birşey yememeyi düşünüyorum. Kendi doğal halini görelim bakalım yumurtalarımın.
Böyle işte arkadaşlar belki de dr.um yumurta geliştirici ilaç falan verebilir bana.
Kendinize iyi bakın. Herşeyin hayırlısı.

canim hadi bakalim. hayirli olsun darisi da bize insallah.

ya bu adaçayı banyosu elma yağı allahım neler duyuyorum bide işe yarıyomuş galiba azcık banada anlatın ne olur regl 3 günü zaten isyanlardayım bi umudum olsun artık :a015:senağlama

canim cocugu olmayan bayanlara adacayi banyosu yaptirirlarmis. adacayi rahimdeki tum iltihap vs tum pislikleri sokup atar rahmi temizlermis. bak kopyaladim buraya.

ADAÇAYI: HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR.

adacayi yagini da boyle temiz bir eldivenle iclere kadar sur diyorlar. biraz yaniyormus hafif ama. iyi geliyormus. adetion bitince yap ki bebis olursa zarar vermesin.

Merhaba arkadaşlar bende 2 senelik evliyim.hiç korunmadim ama maalesef çalişmalarimizda başarili olamadik hayirlisi tabii.ama çok üzülüyorum senağlama neyse şimdiye kadar hiç birşey denemedim.tarçinida hiç sevmem mesela ama kuzucumla kucaklaşmak için elimden ne geliyorsa yapicam tarifleriniz için çok teşekkür ederimyüce rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşaallah

Arkadaşlar benim kan testim de 2.07 yazıyordu sonucum birde yan tarafta verilmiş 2 değeri vardı akşam aldığım için doktor yoktu bana orda bır kız sınırda dedi kızılayda yaptırdım kanda gebelik testi.aşılama yaptırmıştım ben 13 ünde olmuştu aşılamam doktorum eşinizle de 2 gün beraber oldun dedi 14 15 temmuz biz eşimle 14 ve 17 sinde beraber olduk 30 unda hastalanmam gerekiyor olmadım daha doktoruma söyledim işte sonuç negatif diye bana adet oldunmu dedi hayır dedim bu değer sınırda dedi 0 çıksaydı kötü 2.07 tutunmaya çalışmış dedi ama belki eşimle benimki tutmuş olabilirmi o yüzden bana bu hafta hasta olmazsan tekrar gebelik testi yap dedi benim normalde hasta olmam gerekiyor değilmi sonuçta yumurtam çatladı hamile değilsem adet olmam gerekir ben şeyden korkuyorum ben adet göremiyordum ilaç almadan ama bana iğneler vuruldu aşılama için yumurta çatlatıldı benim adet olmam gerekir değilmi olmazsam gebelik testimi yaptırayım acaba yine doktorumun dediği gibi gebelik sonucu 50 falan çıkması gerekşyordu herhalde ilk günler kaç çıkarki 17 sindeki tutmuşsa belki bu hafta belli olur hamileysem değiilmi inş. öyle olmuştur eşimle benimki tutmuştur hayırslısını versin alalhım hepimize

kızlar bende kullanmıştım.kk da bi arkadaş yazmıştı denedim.10gün falan yedim öğüre öğüre.iğrenç geldi tadı bana.sonuçta hamile kaldım .ama bebeğimin kalbi durunca aldılar ne yazıkki.gelişimide olmamış en son hafta.ama faydası olduğuna inanıyorum karışımın.4ay yasak hamiş kalmam.karışımı gene kullanıcam hamile kalmaya karar verince.

canım çok üzüldüm.geçmiş olsun.zor bi durum bende yaşadım aynı şeyi.8 temmuzda.inşallah rabbim bi daha yaşatmaz.öpüyorum.a.s.

canım çok üzüldüm senağlama allahhakkında hayırlısını nasip etsin hayırlısı bölemiş ditecem ama gerçekten çok üzüldüm bende şu karışıma başladım merakla sonuç bekliyoruma.s.

ben bu karışımı kullandıktann bir ay sonra hamile kaldımm şuanda 5 hafta 5 günlük darısıı tümm isteyenlereeeee

bende kullandım bu ay karışımı ama eşim şehir dışındaydı :roflol:neyse başka sefere inşallah yediğim yanıma kar kaldıjeyyar

sırnaşık şey
bende kullandım bu ay karışımı ama eşim şehir dışındaydı :roflol:neyse başka sefere inşallah yediğim yanıma kar kaldıjeyyar

canım çok tatlısın ya nasıl olduda fırsatı kaçırdın :teytey:laelaelaelaelae

sırnaşık şey

canım çok tatlısın ya nasıl olduda fırsatı kaçırdın :teytey:laelaelaelaelae
yapcak bişey yoktu adam kaçtı elimden:roflol:bir dahaki sefere inşallah adamı zincirle bağlıcam gitmesin şehir dışınayasakkelime:roflol: ama varya pek bir iştahla yemiştim heee

konuyu güncelleyeyim dedim arkadaşlar varmı kürü uygulayıp hamiş olan arkadaşlar

kızlar bende denemeyi düşünüyorum
inşallah güzel sonuçlar alırım da
sizlerle paylaşırım
bugün 4. günüm yarın başlayacagım inşallah
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.....

konuyu güncelleyeyim dedim arkadaşlar varmı kürü uygulayıp hamiş olan arkadaşlar

arkadaşlar bende bu kure başlasammı karar evreömedım sıze sorım dedım cunkı bu ay yumurtlama ve catlatma iğne si vuruncam yumurtlama iğnesine başladık ıkıncı bugun henuz adetım bitmedı yarın son ne yapsam karar veremıyorum acıl cvp yazarmısınız lutfen

Aylardırr deniyorum ama hep fosssss oluyorrkaydirigubbakcemile3zemuszemus

arkadaşlar sevgılı karışım kullanıcıları yav insan tarcını az koy tadını bozuyor demezmi nasıl arkadaşsınız yav ııııııı hala mıdem bulanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…